17.01.2019 | A
Rotman zamenjal delodajalca

Rajko Rotman bo po Bašakšehirju, Göztepeju in Kayserisporju, dres katerega je oblekel v dveh različnih obdobjih, zaigral še za četrti turški klub. Reprezentant Slovenije je danes prestopil v vrste Akhisarsporja.

Nogometaš sredine igrišča je z aktualnim turškim pokalnim prvakom, ki je poleti slavil tudi v superpokalu, sklenil triinpolletno pogodbo, so sporočili iz trenutno 15. kluba najmočnejše turške lige. Devetindvajsetletni vezist je bil nazadnje član Kayserisporja, jeseni je zbral deset ligaških nastopov, v turškem prvenstvu pa je doslej odigral 90 srečanj.

Rotman ni prvi Slovenec v Akhisarsporju, za zeleno-črne je pred časom igral tudi Miral Samardžić.

Akhisarspor’umuz Rajko ROTMAN ile 3.5 yillik sözleşme imzalamiştir. Kulübümüze ve futbolcumuza hayirli olsun.

A post shared by Akhisarspor (@akhisarspor) on

• 13.10.2019 | A
    V polnih Stožicah veselje Avstrijcev
    Izbrana vrsta Slovenije je po porazu v Skopju izgubila tudi dvoboj z Avstrijo. Severni sosedje so se v polnih Stožicah veselili minimalne zmage, s katero so močno otežili slovenski položaj.
    Slovenija danes v razprodanih Stožicah z Avstrijo
    Slovenska nogometna reprezentanca bo danes ob 20.45 v Stožicah igrala osmo tekmo kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2020. Na eni izmed ključnih kvalifikacijskih tekem bo tekmec sicer oslabljena Avstrija, a njen niz neporaženosti zahteva dobršno mero previdnosti.
  • 12.10.2019 | A
    Kek: V Stožice prihaja zelo kakovostna ekipa
    Slovenska nogometna reprezentanca bo v nedeljo ob 20.45 v Stožicah igrala osmo tekmo kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2020. Na eni izmed ključnih tekem kvalifikacij bo tekmec sicer oslabljena Avstrija, a njen niz neporaženosti zahteva dobršno mero previdnosti.
    Pomembne informacije pred tekmo z Avstrijo
    Slovenska nogometna reprezentanca se bo v nedeljo ob 20.45 pomerila z Avstrijo v razprodanih Stožicah. Ker želimo, da bo vaša navijaška izkušnja popolna, smo za vas pripravili posebne napotke, ki vam bodo olajšali prihod na prizorišče tekme.
  • 11.10.2019 | A
    Oblak: Treba je dvigniti glave
    Slovenska nogometna reprezentanca se je iz Skopja vrnila praznih rok in polna razočaranja zaradi predstave ob porazu proti Severni Makedoniji.
  • 10.10.2019 | A
    Poraz v Skopju
    Izbrana vrsta Slovenije je v Skopju izgubila sedmo preizkušnjo kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2020. Severni Makedonci so bili na domači zelenici boljši z 2:1, Jana Oblaka je v drugem polčasu dvakrat premagal Esif Elmas.
    Slovenija danes s Severno Makedonijo
    Slovenska nogometna reprezentanca bo drevi ob 20.45 igrala sedmo kvalifikacijsko tekmo za evropsko prvenstvo 2020. Tekmec v Skopju bo Severna Makedonija
  • 09.10.2019 | A
    Kek: Želimo razveseliti navijače
    Slovenska nogometna reprezentanca bo v četrtek ob 20.45 igrala sedmo kvalifikacijsko tekmo za evropsko prvenstvo 2020. Tekmec v Skopju bo Severna Makedonija. Tako selektor Matjaž Kek kot vratar Jan Oblak si želita tri točke, a poudarjata, da bo nasproti stal kakovosten tekmec.
    Izbrana vrsta prispela v Skopje
    Slovenska nogometna reprezentanca je prispela v Skopje, kjer jo v četrtek ob 20.45 čaka sedma kvalifikacijska tekma za evropsko prvenstvo 2020. Tekmec bo Severna Makedonija.
  • 08.10.2019 | A
    Kurtić: Nabrušeni smo, a moramo ostati na tleh
    Slovenska nogometna reprezentanca bo v sredo dopoldne odpotovala v Skopje, kjer jo v četrtek čaka sedma kvalifikacijska tekma za evropsko prvenstvo 2020 proti Severni Makedoniji.