• 27.07.2024 | Prva liga Telemach
    Matjaž oblekel celjski dres
    Dvajsetletni Samo Matjaž je novi član Celja. Branilec se v knežje mesto seli po treh letih kaljenja v mladinskem pogonu milanskega Interja, z grofi pa je sklenil pogodbo do konca sezone 2026/27.
  • 26.07.2024 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Domžale - Mura
    Domžale so pod Kalvarijo utrpele visok poraz, vtis pa bodo skušale popraviti v soboto. Mura v mesto ob Kamniški Bistrici prihaja na krilih zmage proti Nafti.
    Mariborčani okrepili konico napada
    Orphé Mbina je tretji poletni novinec v Ljudskem vrtu. Triindvajsetletni napadalec, ki je doslej trikrat zaigral za člansko reprezentanco Gabona, je nazadnje v tretji francoski ligi igral za Nimes. Z Mariborom je sklenil triletno pogodbo.
    Tojčić in Georgievski nova člana Nafte
    Modre iz Lendave sta pred drugim krogom Prve lige Telemach okrepila še dva novinca, Kristijan Tojčić in Hristijan Georgievski.
  • 25.07.2024 | Mednarodna tekmovanja
    Bravo slavil v gosteh
    V drugem krogu kvalifikacij UEFA Evropske konferenčne lige je po Olimpiji in Mariboru slavil še Bravo, ki so v gosteh premagali bosanski Zrinjski z 1:0 (1:0). Povratna tekma bo 1. avgusta v Ljubljani.
    Mariborčani izkoristili številčno prednost
    Po Olimpiji je tudi Maribor dobil domačo tekmo drugega kroga kvalifikacij UEFA Evropske konferenčne lige. Štajerci so dobro uro dvoboja odigrali z igralcem več, odpor Universitatee pa sta v drugem polčasu strla Jan Repas in Arnel Jakupović.
    Florucz in Pinto zadela za lepo prednost Olimpije
    Nogometaši Olimpije so v domačih Stožicah dobili prvo tekmo drugega kroga kvalifkacij UEFA Evropske konferenčne lige. Mrežo ukrajinske Polisje Žitomir sta v drugem polčasu srečanja zatresla Raul Florucz in Diogo Pinto.
  • 25.07.2024 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Nafta - Radomlje
    Drugi krog Prve lige Telemach odpiramo v Lendavi. Nafta prvo domačo tekmo pričakuje po minimalnem porazu na prekmurskem derbiju, proti Koprčanom pa je enaka usoda doletela tudi Radomlje.