Datum do

05.01.2015 | Futsal AA
Boljši od Norveške
Slovenija danes in jutri proti Norveški
»Štedil bom tudi moči nosilcev igre, več minut bodo dobili ostali igralci, prvič bomo na delu videli Mateja Fiderška,« je ob odhodu na sever dejal selektor Andrej Dobovičnik, ki Skandinavcem ne misli pokazati vsega, kar Slovenija zna.
22.12.2014 | Futsal AA
V Laškem za širšo bazo futsal reprezentance
»Zelo sem vesel, ker sem dobil poziv. To je velika nagrada za delo v klubu. Upam, da se izkažem. Včeraj smo imeli specifične treninge s poudarkom na tehniki in refleksih.«
03.12.2014 | Futsal AA
Slovaki boljši tudi v drugo
Slovenija je v prvem polčasu igrala bolje kot včeraj. Gostitelje je trikrat rešil vratar, ki je obranil tudi izjemen strel Čujca, Denis Totoškovič. Zapravljeno pa so Slovaki vnovič kaznovali – v 18. minuti je na 2:1 povišal Gabor.
02.12.2014 | Futsal AA
Oslabljena Slovenija klonila na Slovaškem
V 24. minuti je bila Slovenija blizu prvemu zadetku. Z desne strani je prodrl Fetić, a je bil Gašparovič še enkrat več na mestu. Med 25. in 32. minuto je krepko oslabljeno vrsto Slovenije reševal Puškar, v 34. pa je klonil tudi on. Tomáš Drahovský ga je vešče obšel in povišal na 3:0.
29.11.2014 | Futsal AA
Reprezentanca odhaja na Slovaško
V reprezentanco se vrača Kristjan Čujec, ki je imel težave s kolenom.
21.11.2014 | Futsal AA
Selektor Dobovičnik obelodanil seznam za gostovanje na Slovaškem
Na čakanju so Žiga Vidič (KMN Puntar), Matej Fideršek (RE/MAX Maribor), Dani Vulikič (KMN Oplast Kobarid) in Jure Kordiš (ŠD Extrem).
28.10.2014 | Futsal AA
Slovenija s tretjo zmago do triumfa na Poljskem
Slovenija je na Poljskem za konec turnirja dosegla še tretjo zmago - s 4:3 so naši reprezentanti ugnali domačina ter tako brez poraza sklenili mednarodni turnir. Pred tem so bili boljši od Grkov (4:0) in Walesa (5:1).
Na Poljskem želijo končati z zmago
Slovenska AA reprezentanca je od 15.9. 1995 do 28.10. 2014 odigrala 202 uradni srečanji. Benjamin Melink je z 117 nastopi rekorder po številu nastopov za Slovenijo. Igor Osredkar je s 46 zadetki rekorder po doseženih zadetkov. Selektor Dobovičnik je dosedaj 120-krat vodil člansko vrsto. Danes bo svoj 60. nastop zabeležil Alen Fetić.
27.10.2014 | Futsal AA
Razigrana Slovenija ugnala tudi Wales
Po vodstvu Slovenije 3:0 so si tri zrele priložnosti ustvarili tudi Valežani. V 18. minuti so stresli okvir vrat, v 19. pa je Zulkarnain od daleč presenetil Bratiča. V nadaljevanju je selektor Dobovičnik ponudil priložnost tudi novincem. Izkazal pa se je Igor Bratič, ki je v 29. minuti po protinapadu Walesa dvakrat izvrstno reagiral.
23.10.2014 | Futsal AA
Danes zbor članov, jutri na Poljsko
Slovenska AA reprezentanca je od 15.9. 1995 do 4.2. 2014 odigrala 200 uradnih srečanj. Benjamin Melink je z 117 nastopi rekorder po številu nastopov za Slovenijo.
26.09.2014 | Futsal AA
KV EP 2016: Slovenija proti Čehom in Norvežanom
V glavnem delu bo sodelovalo 28 ekip, 21 jih je že znanih, sedem pa jih pride iz zgoraj opisanih predkvalifikacij, ki jih bodo gostili Moldavija, Črna gora, Litva, Bolgarija, Švedska in Malta.
Slovenija bo dobila tekmece v kvalifikacijah za EP 2016
Kvalifikacije bodo potekale v dveh delih. Predkrog bo na sporedu med 13. in 18.1. 2015, sodelovalo bo 24 ekip, ki bodo razdeljene v šest skupin. V glavni del kvalifikacij se uvrstijo vsi zmagovalci skupin in najboljše drugouvrščeni celotnih kvalifikacij.
06.09.2014 | Futsal AA
Slovenija bo gostila kvalifikacije za EP 2016
06.02.2014 | Futsal AA
FOTO + VIDEO: Futsal reprezentanca spet doma
»Lepo je biti znova doma. Smo pa Slovenci vnovič pri kolektivnih športih dokazal, kaj zmoremo. Tudi naš rezultat sodi v ta rang. Malce nas boli tekma z Azerbajdžanom, a šport je pač tak. Nekje ti nekaj da, nekje pa ti nekaj vzame. Kdaj misli zanesejo tudi na drug scenarij in na četrtfinale proti Hrvaški. A so tudi oni dobra ekipa.«
05.02.2014 | Futsal AA
Evropski prvak premočan, častno slovo Slovenije
V 3. minuti je bil prvič na preizkušnji vratar Mordej. Osredkarju je spodrsnilo, Španci so prišli do žoge, Mordej in Aicardo pa sta se znašla iz oči v oči. Mordej je obranil Špančev poizkus, prav tako pa je bil uspešen tudi pri izteku 3. minute, ko je vnovič snedel strel Aicarda.
04.02.2014 | Futsal AA
Slovenija proti Španiji v boj za polfinale
Slovenija in Španija sta dosedaj odigrali trinajst medsebojnih tekem, dve sta se končali z remijem, zadnja 6.1. 2014 v Mariboru, 11-krat so slavil Španci. Za Slovenijo bo ta tekma posebna tudi zavoljo tega, ker bo to 200. uradna tekma slovenske članske futsal reprezentance.
02.02.2014 | Futsal AA
Slovenija četrtfinalist evropskega prvenstva
»Kaj naj rečem? Srečen in ponosen sem na to, da smo med osem najboljših v Evropi! Ta grenak okus po izgubljeni točki proti Azerbajdžanu bo splahnel. Dokazali smo, da lahko igramo proti Italiji, v igri »4:4« pa smo boljši tudi od Azerbajdžana. Zasluženo smo med osem najboljših!«
01.02.2014 | Futsal AA
Nesrečen poraz Slovenije
Gostje so izvrstno začeli tekmo - po podaji s kota je Amadeu presenetil z izvrstni strelom in povedel Azerbajdžan v vodstvo 0:1. A je bilo to na slovensko srečo vodstvo kratkega daha - v naslednjem napadu je mojstrko meril Gašper Vrhovec in poravnal na 1:1. To je bil za debitanta na EP drugi zadetek.
31.01.2014 | Futsal AA
EURO 2014: Slovenija pripravljena na Azerbajdžan
»Dobro smo izkoristili prost dan in si nabrali moči. Trening smo prilagodili regeneraciji in pripravi na Azerbajdžan. Pozabiti je treba tekmo proti Italiji, to je za nami, Azerbajdžan pa nova zgodba. Pričakujem precej bolj ritmično tekmo. Upam le, da tempo ne bo previsok. Če pa že bo, sem prepričan, da bodo moji igralci tudi temu kos. Kaj bo odločilo, težko napovem. So pa tekmeci znani po igri z vratarjem v polju. Naj to igrajo, ko bodo lovili naše vodstvo. Lepo bi bilo, da povedemo,« še doda Doc, kot kličejo slovenskega selektorja.