Datum od
Datum do

09.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Rudar - Celje
Ni časa za oddih. PLTS se nadaljuje s tekmami 26. kroga, ki bosta s sosedskim dvobojem odprla Rudar in Celje. Na lestvici bolje kaže grofom, knapi pa se v lokalni spopad podajajo s točko iz Stožic. Kdo se bo veselil v Velenju?
08.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 25. kroga PLTS
Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si.
Statistični posladki 25. kroga
Damjan Trifković je presegel mejo 25.000 minut na prvoligaških zelenicah, Rudar je vknjižil 200. neodločeni izid v Prvi ligi Telekom Slovenije. Rok Kronaveter je dosegel 70. prvoligaški zadetek.
07.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Aluminij in Krško brez zmagovalca
Nogometaši Aluminija in Krškega so se v 25. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:1).
Še en spodrsljaj Olimpije
Nogometaši ljubljanske Olimpije in velenjskega Rudarja so se v 25. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 3:3 (2:0).
Mura z minimalno zmago pri Gorici
Nogometaši Gorice so v 25. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Muri z 0:1 (0:0).
06.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Domžalčani dobili dvoboj za tretje mesto
Nogometaši Domžal so v 25. krogu Prve lige Telekom Slovenije v gosteh premagali Celje s 3:2 (2:1).
Maribor do pomembne zmage v Kranju
Nogometaši Maribora so v 25. krogu Prve lige Telekom Slovenije v gosteh premagali Triglav z 2:1 (1:0).
PLTS igralec meseca: Luka Majcen
Luka Majcen je prvi dobitnik priznanja za igralca meseca Prve lige Telekom Slovenije po zimskem tekmovalnem premoru.
05.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Aluminij - Krško
Zaključna tekma 25. kroga PLTS bo odigrana v Kidričevem. Aluminij bo brez pomoči Martinovića in Horvata napadel Krško, ki k »šumarjem« prihaja brez Zalokarja in prvega strelca Da Silve.
Pred tekmo: Olimpija - Rudar Velenje
Ljubljančani so dobili sosedski derbi v Domžalah, med tednom pa so bili uspešni tudi v pokalnem tekmovanju. Naslednji tekmec Olimpije bo Rudar, ki se želi čimprej znebiti devetega mesta.
04.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Gorica - Mura
Nedeljsko dogajanje se bo pričelo v Novi Gorici. Gorica bo skušala pozitiven niz nadaljevati v dvoboju z Muro, ki želi uspešne predstave iz domače Fazanerije prenesti še na gostovanja. Kdo bo proslavljal izid dvoboja?
Pred tekmo: Celje - Domžale
Na Stadionu Z'dežele se bosta udarila konkurenta za tretje mesto PLTS. Domžale se bodo v knežjem mestu pobirale po porazu z Olimpijo, Celje pa išče navdih v točki v štajerskem derbiju. Kdo bo uspešnejši?
Pred tekmo: Triglav - Maribor
Triglav je hit pomladi, orli pa so z 12 točkami najuspešnejše moštvo nadaljevanja PLTS. Lahko Gorenjci na kolena spravijo tudi Mariborčane, ki v zadnjih tednih ne blestijo s svojo igro?
Še tri leta ob Kamniški Bistrici
Amedej Vetrih, ki bo moral zaradi izključitve na tekmi z Olimpijo izpustiti naslednji dve tekmi Domžal, bo rumeni dres nosil vsaj še tri leta. Primorec je pogodbo z vodstvom domžalskega kluba podaljšal še za tri leta, do poletja 2022.
02.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 24. kroga PLTS
01.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Po vrtnici še vijolica
Prvoligaše do zaključka letošnjega prvenstva loči še zadnja tretjina tekmovanja, kljub temu pa so v Mariboru že predstavili prvo novo moč za prihodnjo sezono. V Ljudski vrt se seli Andrej Kotnik, ki je pred dnevi na lastno željo prekinil pogodbo z Gorico.
Statistični posladki 24. kroga
Jure Travner je odigral 250. prvoligaško tekmo. Luka Majcen je dosegel 40. prvoligaški zadetek. Grega Sorčan je presegel mejo 12.000 minut na igriščih Prve lige Telekom Slovenije.
31.03.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Prekmurci doma ugnali Aluminij
Nogometaši Mure so v 24. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Aluminij s 3:0 (1:0).
Triglav zadal Krčanom nov poraz
Nogometaši Triglava so v 24. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško s 3:1 (1:0).