Datum od
Datum do

26.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Triglav Kranj - Celje
Celjani so se med tednom prebili med pokalne polfinaliste, Kranjčanom pa v Novi Gorici ni uspelo priti do preobrata. Orli bodo v soboto napadli prav grofe, ki jim na osmem mestu lestvice bežijo za štiri točke.
Pred tekmo: Ankaran Hrvatini - Krško
Ankarančani so se v soboto dostojno upirali Mariboru, po treh zaporednih porazih pa bodo varovanci Vlada Badžima napadli Krčane, ki se želijo na Koroškem prav tako vrniti v zmagovalne tirnice.
25.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 13. kroga PLTS
Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si.
Igralec meseca septembra: Ricardo Alves
Septembra je na zelenicah Prve lige Telekom Slovenije blestelo veliko nogometašev, ki so na različne načine pomembno prispevali k uspehom svojih ekip. Med tistimi, ki so najbolj zaznamovali pretekli mesec, pa je nedvomno izstopal Ricardo Alves Coelho Da Silva, igralec meseca septembra.
24.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 13. kroga
Mitja Viler je na prvoligaških zelenicah preživel že več kot 25 tisoč minut. Marko Jakolić je prejemnik 200. rumeni karton v prvoligaški zgodovini Krškega. Gorica in Domžale sta odigrala 70. medsebojno prvoligaško srečanje.
Rudar do zmage v Krškem
Nogometaši velenjskega Rudarja so v 13. krogu Prve lige Telekom Slovenije v gosteh premagali Krško s 3:0 (2:0).
21.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Minimalna zmaga Maribora
Nogometaši Maribora so v 13. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Ankaran Hrvatine z 1:0 (1:0).
Domžalčani zmagali v Novi Gorici
Nogometaši Gorice so v 13. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Domžalam z 1:3 (1:1).
Aluminij zmagal v Celju
Nogometaši Celja so v 13. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Aluminiju iz Kidričevega z 1:2 (1:0).
20.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Olimpija do zmage proti Triglavu
Nogometaši Olimpije so v tekmi 13. kroga prve lige Telekom Slovenije premagali kranjski Triglav s 3:0 (0:0).
19.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Krško - Rudar Velenje
Uvodni krog druge tretjine Prve lige Telekom Slovenije bo sklenjen z nedeljsko tekmo v Posavju. Krčani se bodo na domačem Gubcu udarili z Velenjčani, tekmeca pa bosta iskala vrnitev v zmagovalne tirnice.
Pred tekmo: Maribor - Ankaran Hrvatini
Mariborčani bodo po visokem porazu z Liverpoolom rane celili v spopadu z Ankaran Hrvatini, ki so se vnovič znašli na repu razpredelnice. Bodo Štajerci pred svojimi navijači potrdili vlogo favorita?
Pred tekmo: Gorica - Domžale
Goričani in Domžalčani so v zadnjih sezonah tekmeci za evropske vozovnice, po uvodni tretjini letošnjega prvenstva pa bolje kaže tokratnim gostiteljem, lahko Srebrničeva četa poveča naskok pred rumenimi?
Kirm po osmih letih spet v rumenem
Andraž Kirm se vrača v staro gnezdo, saj si bo po osmih letih vnovič nadel dres domžalskega kluba, iz vrst katerega se je leta 2009 podal na tuje. Bivši reprezentant je z Domžalčani sklenil dogovor do konca letošnje sezone.
Pred tekmo: Celje - Aluminij
Celje je v Novi Gorici izgubilo prvič po menjavi trenerja, a se je Dušan Kosič z varovanci veselil visoke pokalne zmage nad Muro. Kidričani so v pokalnem obračunu s Krko iztržili remi, kdo pa bo boljši v ligaškem dvoboju?
18.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Olimpija - Triglav Kranj
S petkovim dvobojem v Stožicah se pričenja druga tretjina letošnjega prvenstva. Vodilna Olimpija se bo na domači zelenici udarila s Triglavom, ki je minulo soboto le dočakal prvo zmago.
16.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 12. kroga PLTS
15.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 12. kroga
Triglav je prišel do prve zmage sezone in presegel mejo 200 prvoligaških točk, Matej Poplatnik pa se je podpisal pod 200. prvoligaški gol Triglava. Olimpija je odigrala 300. prvoligaško tekmo. Zmaga Domžal s 6:0 je najvišja v letošnji sezoni PLTS.
14.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Olimpija po zaostanku ugnala Aluminij
Nogometaši Aluminija so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti ljubljanski Olimpiji z 1:2 (1:1).
Šest golov v mreži Ankarana
Nogometaši Domžal so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Ankaran Hrvatine s 6:0 (3:0).