Datum od
Datum do

14.09.2012 | Ženska A
Predsednik zadovoljen s turnirjem WU17, vse pa vabi na tekmo Slovenija - Hrvaška
»Na tem mestu bi pozval vse ljubitelje ženskega nogometa, da pridejo v Lendavo, in podprejo reprezentanco. Pričakujem prvo našo zmago, dekleta so tega sposobna, to pa moramo potrditi na travi.«
13.09.2012 | Ženska A
Slovenke na priprave, v soboto v Lendavi proti Hrvaški
Slovenska ženska reprezentanca se je včeraj zbrala na pripravah pred zadnjima tekmama v okviru kvalifikacij za Euro 2013. Slovenke želijo prvo zmago, v kadru pa ni poškodovane Tanje Vrabel.
01.09.2012 | Ženska A
Kapetanka polna optimizma, vesela slovenske okrepitve v Udinah
»Vesela sem, ker je Urška Žganec prišla v naš klub. Odlično se je znašla, zadetek pa dosegla na prvi tekmi in hipoma pokazala, da je prava okrepitev!«
28.08.2012 | Ženska A
VIDEO + FOTO: Romunkam zmaga, Slovenkam dominanca
»Začetek proti pričakovanji, to je bilo zelo slabih 15 minut. Potem smo v polju prevladovali, imeli smo lepe priložnosti. Še ob koncu je gostje reševal okvir vrat. A igralkam razne slabega uvoda nimam kaj očitati,« je dejal selektor Damir Rob.
27.08.2012 | Ženska A
Slovenke na priprave, jutri v Radljah nad Romunke
Omenjena tekma bo zadnji test slovenskih igralk pred zadnjima tekmama v kvalifikacijah za Euro 2013. 15.9. bo Slovenija doma gostila Hrvaško, 19.9. pa odhaja na gostovanje v Srbijo.
23.08.2012 | Ženska A
Slovenke nad Romunke brez prve strelke
Varovanke selektorja Damirja Roba se bodo zbrale 27.8. v Mariboru, dan za tem, 28.8., pa jih v Radljah ob Dravi ob 18. uri čaka tekma proti Romuniji.
30.07.2012 | Ženska A
Selektorju zaradi igralk žal remija, kapetank pohvalno o akciji
»Škoda je, ker smo v zadnji izdihljajih tekme prejeli zadetek. Ne bi bilo nezasluženo, če bi se končalo z neodločenim rezultatom,« pove selektor Rob, ki je ekipo zbral v soboto.
29.07.2012 | Ženska A
V uvodnih 20 minutah so imeli pobudo gostje, ki so napadale predvsem po desnem boku. Parkat se je izkazal Lucija Mori, v drugem delu prvega polčasa pa so domačinke le vzpostavile ravnovesje, po tem ko so gostje stresle okvir vrat.
Slovenke visoko motivirane proti ZDA
»Cilj je jasen – premagati renomiranega tekmeca!« je jasen Rob, ki pojasni, da gre sicer za mlajšo ameriško selekcijo, ki pa je številka na svetu. »Pri mojih igralkah je prisoten velik motiv po dokazovanju.«
24.06.2012 | Ženska A
Kapetanka napoveduje uspešno jesen ter se zahvaljuje Velenju
»Tekma je bila zelo težka. Vedeli smo, kaj nas čaka. Štab nas je dobro pripravil na obračun, a so Angležinje potrdile, da so vrhunska zasedba.«
23.06.2012 | Ženska A
Selektor in igralke hvaležne Velenju, v pripravi dogovor za tekmo proti ZDA
»Za igralkami je dolga in naporna sezona ker nekatere nastopajo še za reprezentanco U19, tako da se bodo mogle nekoliko odpočiti in odmisliti na kratko nogomet, potem pa v klubih začeti priprave za naslednjo sezono. Pomurje pa čaka vroče poletje v Ligi prvakinj.«
21.06.2012 | Ženska A
Oslabljena slovenska ženska reprezentanca je v kvalifikacijah za Euro 2013 doživela poraz na domačem terenu. Z 0:4 so jih v Velenju na štadionu ob Jezeru ugnale Angležinje.
20.06.2012 | Ženska A
Marko Šuler z reprezentantkami na treningu
Reprezentanca je v Slovenj Gradcu opravila dva treninga, danes pa igralke čaka le eden. Na vrsti bo tudi ogled videomateriala z še nekaterimi specifikami angleške vrste.
13.06.2012 | Ženska A
Znan seznam za Anglijo, selektor Rob zaupa igralkam
»Manjka nekaj igralk, vendar koga ni brez njega se mora. Mateja Zver je igralka, ki sodi med boljše igralke v Evropi in bi lahko igrala sigurno v kateri od najmočnejših lig ženskega nogometa. Verjemite, da je njej še huje, da ne bo mogla nastopiti proti Angliji.«
28.05.2012 | Ženska A
Selektor Rob na Slovaškem pripravljal ekipo za Anglijo
»Dobro smo začeli v uvodu tekme, že v 2. minuti se je Kaja Eržen po podaji Mateje Zver znašla sama pred vratarko, a žal ni zadela,« začne selektor Damir Rob, ki je imel na voljo 18 igralk, vse razen vratarke Pušove pa so tudi igrale.
27.05.2012 | Ženska A
Slovenke tesno klonile proti Slovakinjam
Za Slovenijo je bila to pripravljalna tekma za nadaljevanje kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2013
25.04.2012 | Ženska A
Damir Rob po vrnitvi iz Rima: "Spremeniti miselnost in povečati število igralk!"
„Poglavitni zaključek je bil ta, da ženski nogomet iz dneva v dan napreduje in postaja vse bolj prepoznaven. Potrebno bo poskušati še razširiti bazo 29 milijonov registriranih igralk in še več deklic in punc vključiti v nogomet.“
10.04.2012 | Ženska A
Damir Rob navdušen z Nizozemske, v teh dneh na konferenco v Rim
»Na drugi strani sem zelo zadovoljen nad prikazanim s strani naših igralk, in vprašanje je, kaj bi bilo, če ne bi prišlo do poškodbe v obrambnih vrstah, ko pa smo že zaradi odsotnosti nekaterih bili primorani rotirati določene igralke. Imeli smo tudi debitantko, ki je tako kot ostale z odliko opravila zastavljene naloge.«
06.04.2012 | Ženska A
Slovenke nudile dostojen odpor Nizozemkam
Slovenska vratarka Morijeva pa je morala še dvakrat po žogo v mrežo. V 70. minuti je bila uspešna domača kapetanka Kirsten van de Ven, v 81. pa Manon Melis.
05.04.2012 | Ženska A
Slovenke nocoj v gosteh proti Nizozemski, vprašljiva Niklova
Domačinke so velike favoritinje, saj zasedajo 1. mesto. V petih tekmah so zbrale 13 točk, grenkobe poraza še niso okusile. Zasedba selektorja Rogerja Reijnersa cilja na vrh in uvrstitev na evropsko prvenstvo.