23.04.2019 | Pokal Slovenije
Zmaji finale potrdili s štirimi goli

Nogometaši Olimpije so prvi udeleženci majskega finala Pokala Slovenije, zmaji so na povratni tekmi napolnili mrežo premešane zasedbe Aluminija. Finale sta z dvema zadetkoma potrdila Rok Kronaveter in Stefan Savić.

DRUGA TEKMA POLFINALA POKALA SLOVENIJE

OLIMPIJA - ALUMINIJ 4:0 (2:0)

Strelca: Kronaveter (10', 69'/pen), Savić (19', 87')

Nogometaši Olimpije so na povratni tekmi slovenskega nogometnega pokala v Ljubljani s 4:0, ob polčasu je bilo 2:0, premagali Aluminij in se s skupnim izidom 6:1 uvrstili v finale.

Gostitelje je v vodstvo popeljal Rok Kronaveter, ki je uspešno izvedel prosti strel s približno 20 metrov. Na 2:0 je povišal Stefan Savić, ki je lepo zaključil protinapad in podajo Asmirja Suljića.

V 69. minuti je Kronaveter dosegel svoj drugi gol na tekmi, potem ko je uspešno izvedel enajstmetrovko, v 87. minuti je bil z glavo za svoj drugi gol na tekmi uspešen Savić.

Olimpija se bo 30. maja v Celju v finalu pomerila z Mariborom ali Muro, ki bosta povratno tekmo v Murski Soboti odigrala v sredo, prvo tekmo je z 1:0 dobil Maribor.

• 24.05.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Aluminij - Olimpija
    Aluminij bo sezono sklenil z najboljšo uvrstitvijo v prvoligaški zgodovini kluba. Kidričanom je pozimi kazalo še bolje, rdeči pa bodo uspešno sezono sklenili z domačo tekmo proti Olimpiji.
  • 14.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija ob koncu strla Aluminij
    Nogometaši Olimpije so v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Ljubljani premagali Aluminij z 2:0 (0:0).
  • 12.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Aluminij
    Olimpija ima novega trenerja. Roberta Pevnika je nasledil stari znanec Safet Hadžić, ki bo prve točke po povratku na ljubljansko klop iskal v dvoboju z Aluminijem. Lahko Kidričani maščujejo pokalni poraz?
  • 04.04.2019 | Pokal Slovenije
    V Kidričevem slavje Olimpije
    Nogometaši Olimpije so si na prvi polfinalni tekmi Pokala Slovenije zagotovili minimalno prednost. Osrednji junak dvoboja v Kidričevem je bil Goran Brkić, ki je v prvem polčasu zabil dva zadetka, v nadaljevanju pa je za upanje Aluminija zadel Lucas Mario Horvat.
  • 01.12.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Toča golov v Kidričevem in poraz Olimpije
    Nogometaši Aluminija so v 18. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali ljubljansko Olimpijo s 6:2 (3:1).
  • 30.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Prva polovica prvenstva gre h koncu, nogometaše do zimskega premora ločita le še dve tekmi. V 18. krogu PLTS se bodo kot prvi udarili Kidričani in Ljubljančani. Kdo se bo veselil na Štajerskem?
  • 23.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija z zmago bližje Mariboru
    Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Aluminij s 3:1 (0:0).
  • 20.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Dogajanje v uvodni četrtini Prve lige Telekom Slovenije bodo sklenili nogometaši Olimpije in Aluminija. Kidričani bodo v Ljubljani napadli drugo mesto, ki ga s točko prednosti držijo prav zmaji.
  • 29.05.2018 | Pokal Slovenije
    Aluminij in Olimpija za pokalni naslov!
    Jutri bodo na sporedu še zadnji boji za klubske lovorike v sezoni 2017/18. V velikem finalu Pokala Slovenije se bosta pomerila Aluminij in Olimpija, ki doslej še nista slavila v tem tekmovanju.