Zmaji boljši od druge ekipe Dinama

Olimpija je v Brežicah odigrala četrto pripravljalno tekmo v razmaku petih dni. Ljubljančani so se po Brežicah, Krki in Slaven Belupu pomerili z drugo ekipo Dinama, ki nastopa v drugi hrvaški ligi.

Ljubljančani so mrežo Zagrebčanov načeli v 35. minuti, ko je podajo Stefana Savića izkoristil Jucie Lupeta in žogo poslal v desni kot. Sedem minut kasneje je Brkić mojstrsko izvedel prosti strel, podvojil prednost Olimpije in postavil izid polčasa. Zagrebčani so v uvodu drugega polčasa izkoristili najstrožjo kazen, izvedel jo je Rešetar, v 68. minuti pa je bil z bele točke natančen tudi Luka Menalo.

Zmaje naslednja pripravljalna preizkušnja čaka že v soboto, ko se bodo na Rujevici pomerili z Rijeko.

OLIMPIJA LJUBLJANA - DINAMO ZAGREB II 3:1 (2:0)

Strelci: Lupeta 35., Brkić 42., Menalo 68./11m; Rešetar 51./11m
Olimpija: Orbanić, Pavlović, Šme, Gajić, Boakye, Putinčanin, Brkić, Savić, Elšnik, Kidrič, Lupeta. Igrali so še: Vidmar, Samardžić, Jurčević, Valenčič, Menalo, Petrović, Ostrc, Sešlar, Vukušić. Glavni trener: Safet Hadžić.

• 30.09.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija z drugo zaporedno zmago
    Nogometaši ljubljanske Olimpije so v prestavljeni tekmi 1. kroga Prve lige Telekom Slovenije premagali Gorico z 1:0 (1:0).
    Pred tekmo: Olimpija - Gorica
    Olimpija in Gorica sta v prejšnjem krogu vpisali prvo prvenstveno zmago. Komu so tri točke dale več zagona?
    Olimpija predstavila novega vratarja
    Zmaji so konkurenco med vratnicama okrepili z novim mladim vratarjem. Po štirih letih nabiranja izkušenj v Italiji in na Cipru se v domovino vrača Matevž Vidovšek, ki je z Olimpijo sklenil dveletni dogovor.
  • 27.09.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Tudi Olimpija do prve zmage
    Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 5. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Domžale s 3:2 (3:1).
  • 25.09.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Domžale
    Leteče Domžalčane v nedeljo čaka obračun z Olimpijo, ki v tej sezoni ne blesti. Kakšno tekmo bomo videli v Stožicah?
    Kadrić posojen Triglavu, Sešlar Krki
    Dres Olimpije sta začasno slekla dva mlada nogometaša. Haris Kadrić in Svit Sešlar bosta izkušnje nabirala na drugoligaških zelenicah. Kadrić je bil posojen Triglavu, Sešlar pa Krki.
  • 20.09.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Aluminij presenetil Olimpijo
    Nogometaši Aluminija so v 4. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Olimpijo z 1:0 (0:0).
  • 18.09.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Aluminij - Olimpija
    V šumo po izpadu iz Evrope prihaja Olimpija. Bo Aluminij, ki na Krasu ni navdušil, dodal sol na ljubljanske rane?
  • 17.09.2020 | Mednarodna tekmovanja
    Zmaji dvakrat zapravili vodstvo in končali evropsko pot
    Nogometaši Olimpije se poslavljajo od kvalifikacij za UEFA Evropsko ligo. Čeprav so zmaji z goloma Ivanovića in Vombergarja dvakrat povedli, je Zrinjski po zaslugi Bilbije dvakrat izenačil, v uvodu polurnega podaljška pa je za napredovanje Mostarčanov zadel Ivančić.
  • 16.09.2020 | Mednarodna tekmovanja
    Po napredovanje tudi z Vombergarjem
    Nogometaše Olimpije čaka tekma drugega kroga kvalifikacij za UEFA Evropsko ligo. Zmaji se bodo v Stožicah pomerili z Zrinjskim iz Mostarja, Ljubljančani pa bodo napredovanje napadli tudi s povratnikom Andresom Vombergarjem.