06.10.2019 | A
Zaradi poškodb odpadla Zahović in Črnigoj

Slovenska nogometna reprezentanca bo priprave na tekmi s Severno Makedonijo in Avstrijo pričela brez Luke Zahovića in Domna Črnigoja, ki se zaradi poškodb ne moreta udeležiti reprezentančne akcije.

Luka Zahović ima po prvenstveni tekmi med Mariborom in Muro težavo s poškodbo prepone, medtem ko je Domen Črnigoj obnovil staro poškodbo.

Slovenski selektor Matjaž Kek se bo o njunih morebitnih menjavah odločil naknadno.

Tekst: MKo

• 14.10.2019 | A
    Odmevi po porazu z Avstrijo
    Slovenska izbrana vrsta pred polnimi Stožicami ni našla pravega odgovora na avstrijsko igro in vpisala še tretji poraz v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo.
  • 13.10.2019 | A
    V polnih Stožicah veselje Avstrijcev
    Izbrana vrsta Slovenije je po porazu v Skopju izgubila tudi dvoboj z Avstrijo. Severni sosedje so se v polnih Stožicah veselili minimalne zmage, s katero so močno otežili slovenski položaj.
    Slovenija danes v razprodanih Stožicah z Avstrijo
    Slovenska nogometna reprezentanca bo danes ob 20.45 v Stožicah igrala osmo tekmo kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2020. Na eni izmed ključnih kvalifikacijskih tekem bo tekmec sicer oslabljena Avstrija, a njen niz neporaženosti zahteva dobršno mero previdnosti.
  • 12.10.2019 | A
    Kek: V Stožice prihaja zelo kakovostna ekipa
    Slovenska nogometna reprezentanca bo v nedeljo ob 20.45 v Stožicah igrala osmo tekmo kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2020. Na eni izmed ključnih tekem kvalifikacij bo tekmec sicer oslabljena Avstrija, a njen niz neporaženosti zahteva dobršno mero previdnosti.
    Pomembne informacije pred tekmo z Avstrijo
    Slovenska nogometna reprezentanca se bo v nedeljo ob 20.45 pomerila z Avstrijo v razprodanih Stožicah. Ker želimo, da bo vaša navijaška izkušnja popolna, smo za vas pripravili posebne napotke, ki vam bodo olajšali prihod na prizorišče tekme.
  • 11.10.2019 | A
    Oblak: Treba je dvigniti glave
    Slovenska nogometna reprezentanca se je iz Skopja vrnila praznih rok in polna razočaranja zaradi predstave ob porazu proti Severni Makedoniji.
  • 10.10.2019 | A
    Poraz v Skopju
    Izbrana vrsta Slovenije je v Skopju izgubila sedmo preizkušnjo kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2020. Severni Makedonci so bili na domači zelenici boljši z 2:1, Jana Oblaka je v drugem polčasu dvakrat premagal Esif Elmas.
    Slovenija danes s Severno Makedonijo
    Slovenska nogometna reprezentanca bo drevi ob 20.45 igrala sedmo kvalifikacijsko tekmo za evropsko prvenstvo 2020. Tekmec v Skopju bo Severna Makedonija
  • 09.10.2019 | A
    Kek: Želimo razveseliti navijače
    Slovenska nogometna reprezentanca bo v četrtek ob 20.45 igrala sedmo kvalifikacijsko tekmo za evropsko prvenstvo 2020. Tekmec v Skopju bo Severna Makedonija. Tako selektor Matjaž Kek kot vratar Jan Oblak si želita tri točke, a poudarjata, da bo nasproti stal kakovosten tekmec.
    Izbrana vrsta prispela v Skopje
    Slovenska nogometna reprezentanca je prispela v Skopje, kjer jo v četrtek ob 20.45 čaka sedma kvalifikacijska tekma za evropsko prvenstvo 2020. Tekmec bo Severna Makedonija.