08.03.2018 | Futsal U19
Z dragocenimi izkušnjami s Portugalske

Slovenska futsal reprezentanca je gostovanje na Portugalskem sklenila s porazom proti domačinu, 8:0 je bilo. Dan prej so bili od Slovenije boljši Argentinci. Slovenija je drugo tekmo začela s postavo Timotej Debeljak, Tilen Gajser, Matic Goznik, Maks Vidmar, Jeremy Bukovec. Portugalci so povedli v 6. minuti, na 2:0 so povišali v 9., do konca polčasa so zadeli še v 19. in 20. minuti. Dve tekmi v dveh dneh sta v naši ekipi pustili pečat utrujenosti – do konca tekme so domačini dosegli še štiri gole (v 24., 25., 38. in 39. minuti).

Tekmi proti Portugalski in Argentini sta bili pravi učni uri za naše igralce, ki jim bodo te izkušnje še kako prav prišle v nadaljevanju,

Marko Bjelčević
 (FC Litija), Jeremy Bukovec (KMN Meteorplast), Timotej Debeljak (ŠD Extrem), Jure Vetrih (ŠD Extrem), Matic Goznik (KMN Slovenske gorice), Vanč Florjančič (FSK Stripy), Maks Rotar (FK Siliko), Patrik Osredkar (FC Litija), Tilen Gajser (ŠD Brezje Maribor), Max Vesel (ŠD Extrem), Aljaž Ruis (KMN Slovenske gorice), Matjaž Tigeli (KMN Meteorplast), Aljaž Casar (KMN Meteorplast) in Maks Vidmar (FK Siliko).

• 26.03.2019 | Futsal U19
    Z realnimi možnostmi, da se uvrstijo na Euro 2019
    Matej pove, da je s svojo formo zadovoljen, pa tudi ekipa deluje, kot treba. „Nihče nas ni nadigral, dobro deluje naša obramba, uigrani smo v napadu,“ nadaljuje Ahčin, ki spomni še na generalko proti Srbiji: „Na prvi tekmi smo odigrali zelo dobro, na drugi pa se nam je podiralo,“ še opomni Ahčin.
    S prvo zmago okrepiti samozavest
    Sinoči se je zbrala slovenska futsal reprezentanca do 19 let, ki jutri začenja kvalifikacije za Euro 2019. Tudi z Maticem Goznikom v ekipi. Kljub poškodbi prsta, je poleg, da pomaga Sloveniji do preboja na tako želeno evropsko prvenstvo, ki bo septembra letos v Latviji.
  • 25.03.2019 | Futsal U19
    Z glavo in srcem za Slovenijo
    Med temi, ki je s svojo poškodbo povzročal skrbi selektorju Andreju Dobovičniku, je bil v minulih dneh tudi Max Vesel. Bojazen je bila odveč, Vesel je nared, v petek je že igral v dresu Silika v četrtfinalu 1. SFL, v soboto pa je opravil še eno terapijo.
  • 24.03.2019 | Futsal U19
    Ne skrivajo, ampak želijo na Euro 2019
    „Nekaj smo si že ogledali in videli, kako konkurenca igra. Nekaj te priprave še sledi. Že zdaj je jasno, da nasprotniki niso slabi. A tudi mi imamo svoje pluse, svoje adute,“ ambiciozno in odločno dodaja Jure Vetrih.
  • 23.03.2019 | Futsal U19
    Selektor verjame v fante
    „S fanti smo skupaj leto in pol. Lepo so napredovali v tem času. Rad delam z njimi. Tem igralcem lahko dam več kot pa v članski vrsti izdelanim članom. Prepričan pa sem, da bo tudi od teh v reprezentanci U19 kmalu kdo potrkal na vrata članov,“ uvodoma pove selektor Andrej Dobovičnik.
  • 22.03.2019 | Futsal U19
    S pravim karakterjem in navijači do cilja
    „Smo prava ekipa, zelo smo povezani in borbeni. Vse za dres Slovenije! Pa tudi dobro smo trenirali,“ meni Bjelčević, ki se še kako strinja s selektorjem Andrejem Dobovičnikom. „V zadnjem letu in pol, od kar skupaj treniramo, je resnično viden napredek. Sprva smo se še lovili, zdaj smo uigrana ekipa ekipa, ki ve, kaj hoče,“ nadaljuje Marko, ki tudi pri sebi opaža, da je napredoval.
  • 21.03.2019 | Futsal U19
    Kako bodo potekale kvalifikacije za Euro 2019
    V kvalifikacijah, tako v predkrogu kot v glavnem delu, sodeluje 34 reprezentanc. Osem najslabše rangiranih po Uefinem koeficentu je med 21. in 26. januarjem odigralo predkvalifikacije. Grčija in Ciper sta se uvrstili v glavni del. Tam je 28 ekip, ki jih bodo razdelili v sedem skupin.
  • 20.03.2019 | Futsal U19
    S Puškarjevimi nasveti pogumno v kvalifikacije
    Da bo v slovenski mreži končalo čim manj žog v skorajšnjih kvalifikacijah za Euro 2019, bo skušal poskrbeti tudi Maks Vidmar, vratar Silika, ki si je priboril mesto v reprezentanci selektorja Andreja Dobovičnika.
  • 19.03.2019 | Futsal U19
    Pred domačimi navijači do nastopa na evropskem prvenstvu
    „Pričakovanja so visoka, igramo doma, tu je domača publika, pred katero se želimo dokazati in izkazati. Želim si le, da nastopimo vsi, da bomo zdravi in pripravljeni,“ nam uvodoma pove kapetan izbrane vrste Timotej Debeljak.
  • 18.03.2019 | Futsal U19
    Oslabljeni klonili proti Srbiji
    Selektor Andrej Dobovičnik ima v teh dneh kar nekaj težav s poškodbami. Maticu Gozniku, Jeremyju Bukovcu in Maxu Veselu se je pridružil še kapetan Timotej Debeljak, Slovenija pa je zadnji test pred kvalifikacijami opravila brez četverice, kar so gostje izkoristili in se oddolžili za sobotni poraz.