19.02.2009 | U18
Nesrečen poraz na drugi tekmi

Kljub znova odlični igri in pravemu pristopu, je reprezentanca U18 na turnirju v Italiji izgubila drugo tekmo proti Romunom.

Prevladovali so vseh 90. minut in le splet nesrečnih okoliščin je kriv, da se tekma ni končala s slovensko zmago. Tri minute pred koncem je žoga po strelu Romunov zadela našega centralnega branilca in se tako preusmerila v mrežo.

Miloš Kostič: »Vsekakor sem zadovoljen z igro in pristopom, šepala je le realizacija. Že po prvem polčasu bi lahko vodili s 5-0. Tudi posest  žoge je bila močno v našo korist. Gremo naprej in na enak način tudi v tekmo z Ciprom.«

Zadnja tekma naših mladih upov bo v četrtek ob 15h.

Druga tekma v naši skupini med Italijani in Ciprom se je končala v korist domačinov. Slavili so z rezultatom 3-0.

• 09.08.2019 | U18
    Italija tudi v drugo premočna
    Slovenska reprezentanca do 18 let je na drugi prijateljski tekmi z Italijo izgubila z 0:3 (0:2).
  • 07.08.2019 | U18
    Slovenska reprezentanca do 18 let je na prvi prijateljski tekmi v Sežani priznala premoč Italiji z 1:3 (0:3).
  • 30.07.2019 | U18
    Dvakrat z Italijo
    Slovenska reprezentanca do 18 let bo v začetku avguasta odigrala dve prijateljski tekmi z izbrano vrsto Italije. Selektor Agron Šalja bo igralce zbral v nedeljo, 4. avgusta na Brdu pri Kranju.
  • 13.06.2019 | U18
    S Srbijo brez zadetkov
    Slovenska reprezentanca do 18 let se je na prijateljski tekmi s Srbijo razšla brez zadetkov.
  • 04.06.2019 | U18
    V NNC Brdo s Srbijo
    Slovenska reprezentanca do 18 let bo 13. junija ob 11.00 odigrala mednarodno prijateljsko tekmo proti izbrani vrsti Srbije.
  • 25.04.2019 | U18
    Zmaga tudi na drugi tekmi
    Reprezentanca Slovenije do 18 let je dobila tudi drugo prijateljsko tekmo s črnogorskimi vrstniki. Po torkovi zmagi z izidom 4:1 je današnjega zmagovalca odločil zadetek v končnici tekme.
  • 23.04.2019 | U18
    Slovenija prepričljivo ugnala Črno goro
    Slovenska reprezentanca do 18 let je v Nacionalnem nogometnem centru Brdo na prijateljski tekmi premagala Črno goro s 4:1 (2:1).
  • 17.04.2019 | U18
    Dvakrat s Črno goro
    Slovenska reprezentanca do 18 let bo konec meseca v Nacionalnem nogometnem centru Brdo odigrala mednarodni prijateljski tekmi proti reprezenzentanci Črne gore. Prva prijateljska tekma bo 23. Aprila ob 17.00, povratna pa dva dni kasneje ob 12.00.
  • 09.08.2018 | U18
    Slovenci ugnali zahodne sosede
    Reprezentanca Slovenije do 18 let je v Sežani odigrala še drugo prijateljsko srečanje z Italijo. Po torkovem porazu na italijanskih tleh je zmaga pripadla Slovencem, mrežo zahodnih sosedov sta zatresla Matija Burin in Rok Maher.
  • 07.08.2018 | U18
    Na prvi tekmi tesna zmaga Italijanov
    Slovenska reprezentanca do 18 let je na prvi prijateljski tekmi izgubila z Italijo z 1:2. Edini zadetek za Slovenijo je dosegel Rok Maher.