05.04.2023 | 2. SNL
Na zaostali tekmi Ilirije in Fužinarja brez zmagovalca

V Ljubljani je bila odigrana preložena tekma 21. kroga 2. SNL med Ilirijo in Fužinarjem, dvoboj pa se je končal brez zmagovalca, z izidom 1:1.

Gledalci, ki so zamudili uvod srečanja, so zamudili tudi oba zadetka. Ljubljančani so povedli po malce več kot pol minute igre, že 17. to sezono je bil uspešen Matej Poplatnik. Ilirija je prednost zadržala vsega dve minuti, saj so se Ravenčani hitro veselili izenačenja. Rezultat je poravnal Barnabas Nemeth, pri tem pa je tudi ostalo vse do zadnjega sodniškega žvižga.

Ilirija ima zdaj 39 točk in ima na četrtem mestu tri točke prednosti pred Beltinci, za tretjo Krko pa zaostaja za štiri točke. Ravenčani so na svoj račun dodali 28. točko, kar trenutno zadostuje za deveto mesto ligaške razpredelnice.

Nove preizkušnje sledijo že med prazničnim vikendom, ko bo Ilirija gostovala v Dekanih, Fužinar pa bo na ravno tako v soboto pričakal Grosupeljčane.