Enajsterica 27. kroga PLTS

Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si. V najboljši enajsterici so lahko največ štirje nogometaši posameznega kluba.

• 25.05.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Mura do točke in Evrope
    Nogometaši Mure in Celja so se v zadnjem, 36. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:1).
    Rudar in Triglav z remijem
    Nogometaši velenjskega Rudarja in kranjskega Triglava so se v zadnjem, 36. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 2:2 (1:0).
    Poraz Olimpije pri Aluminiju
    Nogometaši Aluminija so v zadnjem, 36. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Olimpijo z 1:0 (1:0).
    Domžalčani za konec ugnali še Maribor
    Nogometaši Domžal so v zadnjem, 36. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Maribor z 2:1 (2:1).
    Krčani za konec z zmago
    Nogometaši Krškega so v zadnjem, 36. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Gorico s 3:2 (1:1).
  • 24.05.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Rudar - Triglav
    Velenjčani so najlepše presenečenje zaključne četrtine PLTS. Knapi nizajo dobre rezultate, uspešno pomlad pa bodo zaključili z dvobojem proti Triglavu. Kranjčani so si zagotovili novo sezono med prvoligaši, kakšen bo sobotni izplen?
    Pred tekmo: Mura - Celje
    V zadnjem krogu PLTS bo najbolj vroče v soboški Fazaneriji. Mura in Celje bosta pred polnimi tribunami obračunala za zadnjo evropsko vozovnico. Grofje potrebujejo zmago, Prekmurcem zadostuje že točka.
    Pred tekmo: Aluminij - Olimpija
    Aluminij bo sezono sklenil z najboljšo uvrstitvijo v prvoligaški zgodovini kluba. Kidričanom je pozimi kazalo še bolje, rdeči pa bodo uspešno sezono sklenili z domačo tekmo proti Olimpiji.
    Pred tekmo: Krško - Gorica
    Večina bitk je že odločenih, tudi tista za obstanek. Na Gubcu bodo pomahali v slovo Prvi ligi Telekom Slovenije, zadnji nasprotnik Krškega bo Gorica, ki jo čaka igranje v dodatnih kvalifikacijah za popolnitev PLTS.
    Pred tekmo: Domžale - Maribor
    Prvoligaše do poletnega premora loči le še zadnjih 90 minut. Zadnji krog bodo s tekmo ob Kamniški Bistrici odprli nogometaši Domžal in Maribora. Bo Luka Zahović še drugič zapored kralj strelcev PLTS?