Bravo remiziral z avstrijskim prvakom

Nogometaši Brava so priprave na novo sezono odprli z odmevnim remijem. Ljubljančani so na Solnograškem remizirali z avstrijskim serijskim prvakom Salzburgom.

Četa Dejana Grabića je povedla že v četrti minuti, ko je po podaji Nina Žuglja zadel Mustafa Nukić. "Rdeči biki" iz Salzburga so z lepim zadetkom Dominika Szoboszlaija izenačili v 18. minuti, izid pa se do odmora ni več spremenil. Kmalu po pričetku drugega polčasa je za vodstvo gostiteljev zadel Karim Adeyemi, Bravo pa je do izenačenja prišel v 78. minuti, ko je iz prostega strela izenačil Luka Žinko.

RED BULL SALZBURG - BRAVO 2:2 (1:1)

Strelci: Szoboszlai (18'), Adeyemi (48'); Nukić (4'), Žinko (78')

• 19.09.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Bravo in Koper brez zadetkov
    Nogometaši Brava in Kopra so se v 4. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
  • 17.09.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Bravo - Koper
    Bravo v Ljudskem vrtu ni uspel podaljšati uspešne serije. Ljubljančani so ob učinkovitih Mariborčanih vknjižili prvi poraz sezone, v soboto pa bodo v Šiški gostili Koper. Kanarčki v prestolnico odhajajo po zmagi v primorskem derbiju.
  • 12.09.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Camoranesi na klopi Maribora debitiral z zmago
    Nogometaši Maribora so v 3. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Bravo s 4:1 (3:0).
  • 11.09.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Maribor - Bravo
    V Ljudskem vrtu so med reprezentančnim premorom imenovali novega trenerja. Sergeja Jakirovića je nasledil Mauro Camoranesi, ki bo ognjeni krst na klopi Maribora dočakal v dvoboju z Bravom.
  • 29.08.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Bravo z drugo zmago na vrh
    Nogometaši ljubljanskega Brava so v 2. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Gorico s 4:1 (1:0).
  • 28.08.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Maher posojen v Bravo
    Rok Maher je pred dnevi podaljšal sodelovanje z Mariborom, v sezoni 2020/21 pa bo izkušnje v članskem nogometu nabiral pri ligaškem konkurentu. Maribor je mladega vezista posodil Bravu.
  • 27.08.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Bravo - Gorica
    Bravo po odličnem štartu v sezono želi še več, nasproti pa mu tokrat stojijo nemirni Goričani. Sinje modri po povratku med elito še niso dobili priložnosti za dokazovanje.
  • 22.08.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Bravo do zmage v Domžalah
    V uvodnem krogu Prve lige Telekom Slovenije so nogometaši Brava v gosteh ugnali Domžale z 2:1 (1:1).
  • 21.08.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Domžale - Bravo
    V Domžalah niso skrivali razočaranja nad rezultatom v minuli sezoni, v prihajajočem prvenstvu pa želijo popraviti vtis. Bravo bo skušal ponoviti dosežek iz krstne prvoligaške sezone, Ljubljančani pa so prvi gostje Domžalčanov.
  • 19.08.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Bravo premagal Tabor, Feratović odhaja v Rim
    Nogometaši Brava in Tabora so odigrali še zadnjo pripravljalno srečanje pred pričetkom novega državnega prvenstva. Prvoligaški obračun so po preobratu v Šiški dobili Ljubljančani. Bravo je ob tem ostal brez Amirja Feratovića.