Belgija U19 - Slovenija U19 0:0

Povzetek tekme

• 12.10.2021 | U19
    Zadnji spopad kvalifikacij pripadel Italiji
    Mladinska reprezentanca Slovenije je kvalifikacijski turnir za evropsko prvenstvo 2022 sklenila s porazom. V Gornji Radgoni so bili z izidom 1:3 boljši Italijani, ki so slavili še tretjo zmago. Mrežo sosedov je ob koncu srečanja zatresel Žan Bunić.
  • 11.10.2021 | U19
    V dvoboj z Italijo z jasnim ciljem
    Italijani bodo zadnji nasprotnik mladinske reprezentance Slovenije. Četa Boštjana Cesarja pred zadnjo preizkušnjo na radgonskem igrišču še ni brez možnosti za preboj v elitni del kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2022, a ni odvisna zgolj od lastnega rezultata.
  • 09.10.2021 | U19
    V izdihljajih tekme z Litvo ob zmago
    Mladinska reprezentanca Slovenije je v izdihljajih dvoboja z Litvo izgubila dve točki. Varovanci Boštjana Cesarja so z golom Gašperja Černeta vodili od 26. minute, Litovci pa so z bele točke izenačili minuto pred koncem rednega dela srečanja.
  • 08.10.2021 | U19
    V dvoboj z Litvo tudi z mero potrpežljivosti
    V mladinski reprezentanci odštevajo ure do druge preizkušnje na kvalifikacijskem turnirju za evropsko prvenstvo 2022. Moštvo selektorja Boštjana Cesarja se bo ob 15:30 pomerilo z reprezentanco Litve.
  • 06.10.2021 | U19
    Poraz na uvodni tekmi
    Mladinska reprezentanca Slovenije je izgubila uvodno tekmo kvalifikacijskega turnirja za evropsko prvenstvo 2022. Islandci so bili v Gornji Radgoni učinkovitejši, slavili so s 3:1, čeprav so si Slovenci pripravili več priložnosti. V golu tekmeca je blestel Palmi Arinbjörnsson, ki je zaustavil tudi kazenski udarec.
  • 04.10.2021 | U19
    Uvodoma z Islandci
    Reprezentanca Islandije bo prvi nasprotnik mladinske selekcije Slovenije, ki bo v Gornji Radgoni lovila uvrstitev v elitni del kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2022.
  • 27.09.2021 | U19
    Cesar izbral zasedbo za kvalifikacije
    Slovenska reprezentanca do 19 let bo med 6. in 12. oktobrom sodelovala v uvodnem krogu kvalifikacij za Uefa evropsko prvenstvo do 19 let 2022. Kvalifikacijski turnir bo gostila Slovenija, ki se bo pomerila z Islandijo, Litvo in Italijo.
  • 07.09.2021 | U19
    Z odličnim zaključkom izničili prednost Francije in iztržili remi
    Mladinska reprezentanca Slovenije je močan mednarodni prijateljski turnir na domačih tleh sklenila neporažena. Slovenci, ki so v prejšnjem tednu premagali Severno Makedonijo in Rusijo, so v dvoboju s Francijo z zadetkoma Strajnarja in Marsetiča nadoknadili zaostanek dveh golov.
  • 04.09.2021 | U19
    Slovenski mladinci ugnali še Rusijo
    Mladinska reprezentanca Slovenije je po četrtkovi zmagi v dvoboju s Severno Makedonijo dobila tudi drugo tekmo prijateljskega turnirja. Četa Boštjana Cesarja je v NNC Brdo premagala Rusijo. V prvem polčasu je bil z bele točke natančen Žan Jevšenak, zmago pa je v 93. minuti potrdil Žan Bunić.
  • 02.09.2021 | U19
    Po velikem preobratu do zmage
    Mladinska reprezentanca Slovenije, ki se pripravlja na kvalifikacije za evropsko prvenstvo, je z zmago odprla mednarodni prijateljski turnir. Slovenci so po velikem preobratu nadoknadili dva zadetka zaostanka in po golu v 93. minuti slavili zmago z izidom 4:3.