23.05.2009 | Pokal Slovenije
Zaključek akcije Postani 12. igralec in dvigni Pokal Hervis

Akcija »Postani 12. igralec in dvigni Pokal Hervis tudi ti«, ki jo pripravlja generalni sponzor pokalnega tekmovanja, se počasi bliža koncu. Čas za prijavo se izteče danes (v soboto) ko bo opravljen žreb.

Po en izžreban navijač NK Interblock in NK Koper se bo dobesedno prelevil v del ekipe oziroma postal 12. Igralec in bo deležen številnih privilegijev in nepozabnih trenutkov, ki mu jih lahko ponudita le njegov priljubljeni klub – NK Interblock oziroma NK Koper.

Na finalnem srečanju, ki bo na sporedu v soboto, 30.5., bo z moštvom preživel čas do začetka tekme, prišel z igralci na igrišče, z njimi bo tudi v času igranja himne, finalno tekmo pa bo spremljal na posebnem sedežu neposredno ob klopi za rezervne igralce. Kot se za pravega navijača spodobi, bo prisoten tudi na podelitvi priznanj in, v primeru zmage njegovega moštva, pri dvigu Pokala Hervis.

Kot rečeno, akcija bo do konca dne (žreb bo opravljen zvečer) potekala v Hervisovih prodajalnah v Ljubljani (Citypark) in Kopru (Mercator center), kjer je na voljo poseben obrazec, ki ga navijači lahko izpolnijo ter odložijo v posebni škatli v dotični prodajalni. Zmagovalec bo znan v ponedeljek na spletni strani Hervisa (www.hervis.si).

Vsekakor gre za nepozabno izkušnjo za pravega navijača, zato ne zamudite priložnosti ter izpolnite prijavni obrazec ter pomagajte svojemu moštvu, da osvoji laskavo lovoriko – Pokal Hervis!

• 28.10.2021 | Pokal Slovenije
    Domžale v Ljudskem vrtu do pokalnega polfinala
    V polfinalu letošnje izvedbe Pokala Pivovarna Union bodo zaigrale še Domžale. Dvakratni pokalni prvak je v Ljudskem vrtu z 1:2 premagal Maribor, rumene sta do napredovanja popeljala Senijad Ibričić in Dejan Georgijević.
  • 27.10.2021 | Pokal Slovenije
    Koper izločil aktualnega pokalnega prvaka
    Olimpija je branjenje pokalnega naslova zaključila v četrtfinalu letošnje izvedbe Pokala Pivovarna Union. Koper se je v polfinale prebil s protinapadom in golom v peti minuti, ko je Nejca Vidmarja premagal (pre)hitri Kaheem Parris.
    Enajstmetrovke v Fazaneriji razveselile Bravo
    Tudi v Fazaneriji so potnika v polfinale Pokala Pivovarna Union odločile enajstmetrovke. Renato Josipović je zaustavil kar tri udarce Sobočanov, že v podaljšku pa je odbil enajstmetrovko Kaija Cipota, in napredovanja so se veselili nogometaši Brava.
    Celjani po strelih z bele točke v polfinale
    Nogometaši Celja so prvi udeleženci polfinala Pokala Pivovarna Union. Radomlje so vse od 11. minute srečanja igrale z možem manj, a grofje niso uspeli izkoristiti številčne premoči, zmagovalca pa so odločili streli z bele točke. Radomljani so bili nenatančni v četrti in peti seriji.
  • 26.10.2021 | Pokal Slovenije
    V sredo in četrtek za pokalni polfinale
    Kdo bo ostal v igri za pokalno lovoriko? V sredo in četrtek bodo znani udeleženci polfinala letošnje izvedbe Pokala Pivovarna Union. Četrtfinalne boje odpirajo Radomljani in Celjani, Bravo bo v Fazaneriji izzval Muro, Olimpija, ki brani pokalni naslov, pa gosti Koper. V četrtek se bosta udarila še Maribor in Domžale.
  • 22.09.2021 | Pokal Slovenije
    Znani četrtfinalni pari
    Na sedežu Nogometne zveze Slovenije je danes potekal žreb 2. četrtfinalnih parov Pokala Pivovarna Union
  • 16.09.2021 | Pokal Slovenije
    Koper po preobratu slavil v Kidričevem
    Koper je zadnji četrtfinalist Pokala Pivovarna Union. Primorci so po preobratu slavili v Kidričevem. Aluminij je povedel z golom Harisa Kadrića, Koprčani pa so izid preobrnili še pred odmorom. Za napredovanje vodilne ekipe Prve lige Telemach sta zadela Kaheem Parris in Matej Palčič.
    Bravo v Novi Gorici do četrtfinala
    V četrtfinalu Pokala Pivovarna Union bo zaigral tudi Bravo. Ljubljančani so bili z goloma v prvem polčasu, ko sta v razmaku dobre minute zadela Loren Maružin in Sandi Ogrinec, boljši od Gorice.
  • 15.09.2021 | Pokal Slovenije
    Dvoboj lanskoletnih drugoligašev dobile Radomlje
    Pokalni dvoboj prvouvrščenih klubov minule sezone 2. SNL je pripadel aktualnemu prvoligašu. Radomlje sta v četrtfinale Pokala Pivovarna Union popeljala Oliver Kregar in Marko Božić, v dresu Krke je v prvem polčasu izenačil Ivan Pranjić.
    Celjani v Sežani potrdili pokalni četrtfinale
    V četrtfinalu Pokala Pivovarna Union bodo zaigrali nogometaši Celja, ki so z goloma ob koncu obeh polčasov strli odpor Tabora. Grofe je v vodstvo popeljal Ester Sokler, zmago je potrdil Tjaš Begić.