Tabor dobil zadnjo pripravljalno srečanje

Nogometaši Tabora so priprave na prvoligaško sezono sklenili z zadnjo testno preizkušnjo. Kraševci so na domači zelenici gostili drugoligaša iz Radomelj in ga premagali z izidom 2:1.

Mrežo lanskoletnega konkurenta za vrh lestvice 2. SNL je v prvem polčasu zatresel Dino Stančić, v uvodu drugega polčasa pa je bil natančen še Marsel Stare. Slednji je pred dnevi postal polnopravni član moštva, potem ko je bil v minuli sezoni posojen s strani Domžal.

Sežanci Prvo ligo Telekom Slovenije odpirajo v soboto, ob 18. uri se bodo pomerili z Aluminijem.

CHERRYBOX24 TABOR SEŽANA - KALCER RADOMLJE 2:1

Strelca: Stančić (11′), Stare (53′)

• 10.11.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija zanesljiva proti Taborju
    Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 17. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali CB 24 Tabor Sežano z 2:0 (1:0).
  • 09.11.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Tabor
    Olimpija bo po bolečem porazu v Murski Soboti doma pričakala Tabor. Lahko Sežančani v zmajevem gnezdu zakuhajo presenečenje?
  • 03.11.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Brez zmagovalca v Sežani
    Nogometaši CB 24 Tabora Sežane in velenjskega Rudarja so se v 16. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:0).
  • 01.11.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Tabor - Rudar
    Tabor je pretekli konec tedna v Kranju praznih rok ostal čisto na koncu. Češnje v soboto gostijo velenjski Rudar, ki je pred dnevi izvedel novo trenersko menjavo. Kako se bo razpletlo na Krasu?
  • 26.10.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Triglav doma do zmage proti Taborju
    Nogometaši kranjskega Triglava so v 15. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali CB 24 Tabor Sežano s 3:2 (2:2).
  • 23.10.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Triglav - Tabor
    Kranjčani so po trenerski menjavi kot prerojeni, znake življenja pa znova kaže tudi sežanski Tabor, ki je pretekli konec tedna navdušil proti Mariborčanom. Komu bo pripadel sobotni obračun?
  • 20.10.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Visok poraz Maribora v Sežani
    Nogometaši CB 24 Tabora Sežane so v 14. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Maribor s 4:1 (1:1).
  • 19.10.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Tabor - Maribor
    Maribor se je na prvem mestu obdržal le teden dni, za morebitno vrnitev na vrh pa na Krasu pride v poštev le zmaga. Jim lahko Sežančani prekrižajo načrte?
  • 05.10.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Minimalna zmaga Domžal
    Nogometaši Domžal so v 13. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali CB 24 Tabor Sežano z 1:0 (1:0).