14.04.2023 | A
Stožice bodo proti Danski polne

Slovensko reprezentanco sredi junija čaka drugi del tekem kvalifikacij za Evropsko prvenstvo 2024, varovanci Matjaža Keka najprej potujejo na Finsko, nato doma gostijo Dance. Za tekmo z udeleženci zadnjega svetovnega prvenstva je 66 dni pred tekmo pošlo že 5.000 vstopnic, kar kaže na to, da bo Slovenija proti Danski 19. junija nastopila na razprodanih Stožicah.

Slovenija je po prvih dveh krogih kvalifikacij za prvenstvo Stare celine v Nemčiji trenutno vodilna v svoji skupini, medtem ko je Dancem spodrsnilo v Kazahstanu, kjer so Slovenci slavili. Slovenci pa junija najprej potujejo na Finsko (16. junija), nato v ponedeljek, 19. junija ob 20.45 uri, v Stožicah gostijo Dansko. Zdaj je že jasno, da bo tekma odločala o najvišjih mestih na lestvici po štirih krogih.

Za tekmo vlada izredno zanimanje in je do danes pošlo že 5.000 vstopnic, zaradi česar svetujemo vsem, ki bi si tekmo želeli ogledati v živo, da si vstopnice zagotovijo čim prej.

Vstopnice so na voljo na prodajnih mestih Nogometne zveze Slovenije, Eventima in bencinskih servisih Petrol, v naslednjih kategorijah:

2. kategorija:

Odrasli: 20 EUR
Študenti/dijaki/upokojenci: 12 EUR
Otroci do 14. leta starosti: 7 EUR

1. kategorija:
Odrasli: 25 EUR
Študenti/dijaki/upokojenci: 15 EUR
Otroci do 14. leta starosti: 10 EUR

BELI VIP – Hospitality:
Odrasli: 80 EUR
Otroci do 14. leta starosti: 40 EUR

 

Kupi vstopnice



Tekst. MaK
Foto: m24.si

SORODNE NOVICE

  • 06.05.2025 | A
    Gol, pozna zmaga in dvojno slavje na Slovaškem: Šeško, Elšnik, Bajrić in Zeljković spisali popoln nogometni vikend
    Trije slovenski reprezentanti so konec tedna navdušili na treh različnih koncih Evrope. Benjamin Šeško je v spektaklu proti Bayernu zadel iz 35 metrov, Timi Max Elšnik je s prostim strelom odločil tekmo Crvene zvezde, Adrian Zeljković pa je s Spartakom Trnava dvignil slovaški pokal.
  • 20.04.2025 | A
    Šeškov zadetek za točko na nemškem derbiju Slovencev
    Nogometaši v Nemčiji konec tedna igrajo tekme 30. kroga. Po današnjih popoldanskih tekmah ima Bayern začasno spet devet točk naskoka pred Bayerjem, potem ko je visoko s 4:0 premagal Heidenhem. V slovenskem obračunu pa je Holstein Kiel Davida Zeca na gostovanju pri Leipzigu Benjamina Šeška - ta je v 74. minuti izenačil - igral neodločeno 1:1.
  • 16.04.2025 | A
    NZS določila prizorišče tekme z BiH
    Slovensko moško člansko reprezentanco v začetku junija čakata pripravljalni tekmi pred septembrskim začetkom kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2026. Najprej bodo varovanci Matjaža Keka 6. junija gostovali v Luksemburgu, 10. junija ob 18. uri pa bodo reprezentanco Bosne in Hercegovine gostili v Celju.
  • 15.04.2025 | A
    Slovenci odločajo o prvakih po Evropi
    V boju za naslove državnih prvakov po Evropi se izpostavljajo slovenski nogometaši. Jon Gorenc Stanković in Tomi Horvat s Sturmom ostajata na vrhu avstrijske Bundeslige, medtem ko Kenan Bajrić s Slovanom še naprej narekuje ritem na Slovaškem. V ospredju pa je tudi Rijeka z Dejanom Petrovićem, ki cilja na dvojno krono.
  • 07.04.2025 | A
    Prvenstva se bližajo koncu, slovenski reprezentanti pa nadaljujejo v strelskem in podajalskem slogu
    Večina slovenskih reprezentantov je vstopila v zaključno fazo državnih prvenstev, ko postajajo tekme vse bolj napete, vsaka točka pa je vredna zlata. Pretekli teden je bil posebej strelsko uspešen za slovenskega asa Benjamina Šeška, znova pa se je izkazal tudi Tomi Horvat, ki je podal za pomembno zmago v boju za naslov prvaka.
  • 31.03.2025 | A
    Vipotnik junak Swanseaja, Horvat znova med strelci
    Slovenska reprezentanta Tomi Horvat in Žan Vipotnik sta tudi v minulem krogu državnih prvenstev poskrbela za zadetka svojih ekip ter potrdila odlično formo pred zaključkom sezone. Horvat je bil natančen v dresu Sturma, Vipotnik pa je v izdihljajih tekme utišal Elland Road in Swanseaju prinesel dragoceno točko.
  • 27.03.2025 | A
    Dogodki Nogometne zveze Slovenije med najuspešnejšimi na področju prodaje vstopnic
    Pred tekmo med Slovenijo in Slovaško v Stožicah sta predsednik Nogometne zveze Slovenije, Radenko Mijatović, in generalni sekretar Martin Koželj prejela posebno priznanje podjetja Eventim za izjemne dosežke na področju prodaje vstopnic.
  • 23.03.2025 | A
    Slovenija z golom Gnezde Čerina do obstanka v ligi B
    Reprezentanca Slovenije po zmagi na tekmi s Slovaško ostaja del lige B UEFA Lige narodov. Povratni obračun je z golom v polurnem podaljšku odločil Adam Gnezda Čerin, Jan Oblak pa je z nekaj odličnimi posredovanji še drugič v spopadu s Slovaki zaklenil svoja vrata.
  • 23.03.2025 | A
    Slovenija danes proti Slovaški za obstanek v ligi B
    Slovenska nogometna reprezentanca bo danes ob 18. uri v Stožicah igrala povratno tekmo za obstanek v ligi B lige narodov proti Slovaški. Prva tekma se je v Bratislavi končala z 0:0. Zmagovalec dvoboja bo v naslednji izvedbi lige narodov igral v ligi B, poraženec pa v ligi C.
  • 22.03.2025 | A
    Pomembne informacije pred tekmo s Slovaško
    Slovenska nogometna reprezentanca se bo v nedeljo, 23. marca 2025, ob 18:00 v Stožicah pomerila s Slovaško. Nogometna zveza Slovenije je za obiskovalce pripravila posebne napotke, ki vam bodo olajšali prihod na prizorišče tekme in izboljšali navijaško izkušnjo.

DELI NA