04.03.2012 | Pokal Terme Olimia
Štajerski finale futsal pokala Terme Olimia v Kobaridu
V Kobaridu se je začel že 9. po vrsti finalni turnir futsal pokala Terme Olimia. V soboto sta na bila na sporedu oba polfinala, uvod v dan pa je bila tekma med novinarsko ekipo, pomagata sta ji pomagala Grega Židan in Valter Konavec ter nekdanji reprezentanti.

Futsal pokal Terme Olimia, sobota, 3.3.
Revialna tekma Ex Reprezentanti - novinarji 6:3 (3:2)

polfinale:

Oplast - Predilnica Litija 2:4 (1:1)

Puntar - Dobovec Trgovine Jager 2:4 (1:3)

Vse o dogodku lahko spremljate tudi na:

:: Uradna Facebook stran KMN Oplast Kobarid

nedelja, 4.3.

finalni turnir tekmovanja mladih U15 (11.00 - 15.30)

Predilnica Litija - Dobovec Trgovine Jager (18.00)

• 18.10.2021 | Pokal Terme Olimia
    Znani pari 1. kroga futsal pokala Terme Olimia
    V dosedanjih šestindvajsetih sezonah je naslov devetkrat pristal v Litiji, štirikrat so ga osvojili igralci Dobovca, po trikrat sta slavila Oplast in Puntar, Luvin in Proen Maribor po dvakrat, po enkrat celjski Pelikani (Maxi klub), KMN Gorica in Bronx Škofije. V tej sezoni se tako pokal igra že 27. sezono.
  • 08.05.2021 | Pokal Terme Olimia
    Dobovec z golom Turka do nove lovorike
    Igralci Dobovca so četrtič zapored postali zmagovalci slovenskega pokala Terme Olimia. V finalu zaključnega turnirja v Podčetrtku so premagali Litijo z 1:0 (0:0). Strelec edinega zadetka je bil Teo Turk v 34. minuti. S štirimi naslovi je Dobovec druga najuspešnejša ekipa v slovenskem pokalu.
    Litija ali Puškar desetega, Dobovec bi četrtega
    Danes se bo sklenila 26. sezona futsal pokala Terme Olimia. Za naslov se bosta pomerila Dobovec in Litija. Prenos tekmo bo na televiziji Šport TV, začnemo ob 19. uri. Pred tekmo bosta podeljeni še dve priznanji – za najboljšo igralko in igralca minulega koledarskega leta.
  • 07.05.2021 | Pokal Terme Olimia
    Dobovec se je pridružil Litiji v finalu
    Ekipi Litije in Dobovca sta finalista futsalskega pokala Term Olimia. Litijani so na zaključnem turnirju v Podčetrtku v prvem polfinalu premagali Hišo daril Ptuj s 3:2 (1:1), branilec naslova Dobovec pa je bil z 9:4 (7:2) boljši od Oplasta Kobarida.
  • 06.05.2021 | Pokal Terme Olimia
    Kvartet, ki ima identičen cilj
    V petek se s tekmo med Litijo in Ptujem začenja finalni turnir pokala Terme Olimia. Naslov prvaka bo zvečer začel braniti Dobovec, ki se bo pomeril z Oplastom. Obe tekmi tudi v spletnem prenosu na www.futsal.si!
  • 05.05.2021 | Pokal Terme Olimia
    Petek in sobota v znamenju futsal pokala Terme Olimia
    V Podčetrtku je vse pripravljeno, da v petek in soboto, 7. in 8. maja, gosti zaključni turnir pokala Terme Olimia. Za naslov prvaka v 26. sezoni pokalnega tekmovanja se bodo merili FK Dobovec, FC Hiša daril Ptuj, FC Litija in KMN Oplast Kobarid.
  • 26.04.2021 | Pokal Terme Olimia
    Znana para polfinala pokala Terme Olimia
    Danes je bil na sedežu Nogometne zveze Slovenije v Nacionalnem nogometnem centru Brdo opravljen žreb parov polfinala futsal pokala Terme Olimia. Dobovec, FC Ptuj, FC Litija in KMN Oplast Kobarid se bodo med 7. in 8. majem v Podčetrtku pomerili za pokalni naslov.
  • 23.04.2021 | Pokal Terme Olimia
    Dobovec, Litija, Ptuj in Oplast na finalni turnir
    Kvartet si je mesto med štiri priboril nocoj na četrtfinalnih tekmah. Žreb parov polfinala pokala Terme Olimia bo v ponedeljek, 26. aprila.
  • 22.04.2021 | Pokal Terme Olimia
    Osmerica v boj za mesto na finalnem turnirju
    Petek, 23.4., nam bo dal tudi udeležence finalnega turnirja pokala Terme Olimia, na sporedu je četrtfinale. O potniku med štiri bo odločala ena tekma. Naslov prvaka brani FK Dobovec. Finalni turnir bo 7. in 8. maja v Podčetrtku.
  • 29.03.2021 | Pokal Terme Olimia
    Znani pari četrtfinala futsal pokala
    Danes je bil opravljen žreb četrtfinala pokala Terme Olimia. O potniku med štiri bo odločala ena tekma, ki bo na sporedu 23. aprila.