12.06.2022 | Prva liga Telemach
Sežano zapušča še trojica

Seznam odhodov iz vrst Tabora je daljši še za tri imena. Marko Krivičić, Rodrigue Bongongui in Aaron Kačinari so naslednji, ki zapuščajo Sežano, vsem trem je potekla pogodba.

Pri Taboru je najvidnejšo vlogo odigral Marko Krivičić, ki je klubu pomagal do preboja med prvoligaše, na 99 tekmah pa se je devetkrat vpisal med strelce. Rodrigue Bongongui je v dveh časovnih obdobjih zbral 59 nastopov, prav tako pa je na svoj račun dodal devet golov. Aaron Kačinari se je Sežancem pridružil pred pričetkom zadnje sezone, v kateri pa je zaigral zgolj dvakrat.

Pri Taboru so se po obstanku v prvoligaški sezoni že poslovili od Kevina Grobryja, Tina Svena Sušića, Keite Moryja in Huga Komane, po izteku posoje pa so Kras zapustili tudi Vid Koderman, Mateo Monjac in Altin Kryeziu.

• 17.09.2022 | Prva liga Telemach
    Koper do zmage v Sežani
    Nogometaši CB24 Tabora Sežane so v 10. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Kopru z 0:2 (0:1).
  • 15.09.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Tabor - Koper
    Drugo četrtino prvenstva bosta odprla Tabor in Koper. Komu bo pripadel primorski dvoboj?
  • 10.09.2022 | Prva liga Telemach
    Gorica slavila pri sosedih
    Nogometaši CB24 Tabora Sežane so v 9. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Gorici z 1:3 (1:2).
  • 08.09.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Tabor - Gorica
    Na Krasu bomo videli dvoboj dna lestvice. Kako se bo razpletel?
  • 03.09.2022 | Prva liga Telemach
    Maribor po zaostanku do točke
    Nogometaši Maribora in CB24 Tabora Sežane so se v 8. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 2:2 (0:1).
  • 01.09.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Maribor - Tabor
    Maribor bo uspeh na prekmursko-štajerskem derbiju skušal nadgraditi proti Taboru. Kakšne načrte pa imajo Kraševci?
  • 26.08.2022 | Prva liga Telemach
    Visoka zmaga Brava v Sežani
    Nogometaši CB24 Tabora Sežane so v 7. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Bravu z 0:4 (0:1).
  • 25.08.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Tabor - Bravo
    Bravo je vpisal še četrti zaporedni poraz, rumeno-modro krivuljo pa bo Dejan Grabić navzgor skušal obrniti na Krasu. Mu bo uspelo?
  • 19.08.2022 | Prva liga Telemach
    Brez golov med Radomljami in Taborom
    Nogometaši Kalcerja iz Radomelj in CB24 Tabora Sežane so se v šestem krogu Prve lige Telemach razšli z nedoločenim izidom 0:0.
  • 18.08.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Radomlje - Tabor
    Radomeljski niz brez poraza se je na Bonifiki končal, na drugi strani pa Tabor orožja ni položil že na treh zaporednih tekmah.