02.06.2022 | Prva liga Telemach
Rožman znova ob Kamniški Bistrici

Simon Rožman, ki se je včeraj razšel s Celjem, bo znova deloval v Domžalah. Povratnik ob Kamniško Bistrico se je z rumeno družino dogovoril za triletno sodelovanje.

"V novo sezono z novim trenerjem. Na klop Domžal se pred začetkom tekmovalnega leta 2022/23 vrača stari znanec, ki je tako glavni akter prve kadrovske poteze pod okriljem novega športnega direktorja Senijada Ibričića," so vrnitev Simona Rožmana napovedali v domžalskem klubu.

Devetintridesetletnik je na čelu rumene zasedbe nasledil Dejana Djuranovića, ki je z zadnjo tekmo sezone 2021/22 sklenil dveletno obdobje na klopi dvakratnih državnih prvakov. Rožman je Domžalčane že vodil med septembrom 2016 in septembrom 2019, v prvi sezoni pa je bil s klubom pokalni prvak.

Po prvi domžalski epizodi je sledila selitev na Reko, lani pa se je Štorovčan vrnil v Slovenijo, najprej je vodil Maribor, v drugem delu minule sezone pa še Celje.

A post shared by NK Domzˇale (@nkdomzale)

• 06.10.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Tabor - Domžale
    V uvodnem dejanju dvanajstega kroga Tabor pričakuje Domžale. Kako se bo razpletel obračun na Krasu?
  • 05.10.2022 | Mednarodna tekmovanja
    Domžalčani blizu, a vseeno daleč
    Domžalčani so se od letošnje izvedbe UEFA Mladinske lige prvakov poslovili z remijem, čeprav so v drugem polčasu blizu tega, da izničijo zaostanek treh zadetkov s prvega srečanja v švicarskem Bernu.
    Danes povratni obračun s švicarskim prvakom
    Čeprav so v švicarskem Bernu prejeli tri zadetke, se v mladinski selekciji Domžal pred povratno tekmo prvega kroga UEFA Mladinske lige prvakov še niso predali.
  • 01.10.2022 | Prva liga Telemach
    Mura do točke v Domžalah
    Nogometaši Domžal in Mure so se v 11. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 2:2 (1:1).
  • 28.09.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Domžale - Mura
    Prva liga Telemach se vrača, prvo tekmo po reprezentančnem premoru pa bodo ob Kamniški Bistrici odigrali Domžalčani in Sobočani.
  • 18.09.2022 | Prva liga Telemach
    Četrta zaporedna zmaga Celja
    Nogometaši Celja so v 10. krogu Prve lige Telemach premagali Domžale z 2:1 (0:1).
  • 16.09.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Celje - Domžale
    Nogometaši Celja so z norim preobratom kot prvi to sezono premagali Olimpijo, drugo četrtino Prve lige Telemach pa bodo odprli s tekmo proti Domžalah, ki so v drugem polčasu ugnale Radomlje.
  • 13.09.2022 | Mednarodna tekmovanja
    Domžalski mladinci s švicarskim prvakom
    Mladinci Domžal so si ob koncu minule sezone priigrali nov nastop na mednarodnem odru. Rumeni upi bodo tudi letos zaigrali v UEFA Mladinski ligi prvakov, nasprotnik slovenskih prvakov pa bo švicarski prvak Young Boys.
  • 09.09.2022 | Prva liga Telemach
    Preobrat Domžal za zmago proti sosedom
    Nogometaši Domžal so v 9. krogu Prve lige Telemach kot domačini premagali Kalcer Radomlje s 3:1 (0:1).
  • 07.09.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Domžale - Radomlje
    Zadnji krog prve četrtine prvenstva bo odprl občinski derbi. Bo pripadel Domžalam ali Radomljam?