24.04.2009 | U19
Poraz tudi na drugi tekmi

Igralci selektorja Miloša Kostiča so proti reprezentanci BiH izgubili še na drugi tekmi, tokrat v Cazinu.

Ob ponovni izdatni pomoči 1000ih gledalcev so domači slavili z 2-1.
Bosanci so povedli v 18. minuti iz prekinitve, edini zadetek za Slovenijo pa je dosegel igralec Genoe, Dejan Lazarevič, ki je že v 19. minuti srečanja izenačil izid na 1-1.
Pri drugem golu je nekoliko nerodno posredoval Radan, saj mu je žoga po predložku skozi roke ušla v gol.

Postava Slovenije: Radan, Delamea Mlinar, Omerovič, Mevlja Nejc, Vučkič, Jovič, Mevlja Miha, Milec, Rep, Lazarevič, Bešič.
V nadaljevanju so priložnost dobili tudi Jerkovič, Rešek, Fink, Sprečo, Stojanovič, Mandič.

Miloš Kostič: "Tudi druga tekma je bila trda, igrišče pa zopet slabo in razmočeno. V drugem delu smo pritisnili na vrata domačinov, imeli smo tudi nekaj lepih priložnosti, predvsem po prodoru Finka, ko se v sredini nista najbolje znašla Delamea in Mandič. Priložnost so z izjemo Belca dobili vsi poklicani igralci."

Tekst: NZS/LS

• 08.10.2020 | U19
    Mladinska reprezentanca remizirala s Hrvaško
    Mladinska reprezentanca Slovenije je s tekmo v hrvaški Krapini zaključila štiridnevne priprave. Slovenci so po zaslugi Enrika Ostrca in Davida Flakusa Bosilja, ki je zadel dvakrat, vodili že s tremi zadetki, a so Hrvati v zadnji tretjini dvoboja uspeli izenačiti.
  • 29.09.2020 | U19
    Mladinci s Hrvaško
    Slovenska reprezentanca do 19 let bo 8. oktobra v Krapini odigrala prijateljsko tekmo s Hrvaško. Selektor Agron Šalja je v ta namen vpoklical 21 reprezentantov, ki se bodo zbrali 5. oktobra v Nacionalnem nogometnem centru Brdo.
  • 04.09.2020 | U19
    Mladinci slavili v Avstriji
    Slovenska reprezentanca do 19 let je na prijateljski tekmi v Obertaunu premagala Avstrijo z 2:0 (0:0).
  • 26.08.2020 | U19
    Mladinci pred elitnim krogom kvalifikacij z Avstrijo
    Slovenska reprezentanca do 19 let (letniki 2001) bo med 31. avgustom in 4. septembrom opravila priprave v Kranjski Gori. Selektor Agron Šalja je vpoklical 22 igralcev, ki bodo v sklopu priprav odigrali tudi prijateljsko tekmo z Avstrijo.
  • 13.08.2020 | U19
    Izvršni odbor Uefe preložil tekme mladih reprezentanc
    Po posvetu s članicami je izvršni odbor Evropske nogometne zveze UEFA zavoljo problematike povezane s COVID-19 sprejel več odločitev v zvezi s tekmovanji mlajših reprezentančnih selekcij za sezoni 2019/20 in 2020/21.
  • 25.07.2020 | U19
    Šalja z mladinci na priprave v Čatež
    Selektor slovenske nogometne reprezentance do 19 let Agron Šalja je predstavil seznam vpoklicanih igralcev, ki bodo med 27. in 31. julijem opravili krajše priprave v Čatežu ob Savi.
  • 04.03.2020 | U19
    Tesen poraz v Gradcu
    Mladinska reprezentanca Slovenije je v avstrijskem Gradcu odigrala zadnjo pripravljalno srečanje pred elitnim krogom kvalifikacij za evropsko prvenstvo. Oslabljena zasedba je doživela tesen poraz.
  • 24.02.2020 | U19
    Z Avstrijo v Ajdovščini pred TV zasloni
    Slovenska reprezentanca do 19 let bo 4. marca ob 15.30 v Ajdovščini odigrala mednarodno prijateljsko tekmo proti izbrani vrsti Avstrije.
  • 06.02.2020 | U19
    Po remiju še do zmage
    Mladinska reprezentanca Slovenije je nekajdnevne priprave v Antalyji sklenila z drugo prijateljsko tekmo proti Turčiji. Mladi Slovenci so po torkovem remiju vknjižili še zmago.
  • 04.02.2020 | U19
    Na prvi tekmi brez zmagovalca
    Mladinska reprezentanca Slovenije se je v začetku februarja preselila v turško Antalyjo in danes ob sredozemski obali odigrala prvo prijateljsko preizkušnjo z domačo izbrano vrsto. Dvoboj se je končal z neodločenim izidom.