02.03.2009 | U15
Plut trikrat v polno, zadel tudi Rapnik

Kar nekaj članov slovenskih mladih reprezentanc je odigralo veliko vlogo v 22. krogu PLTS. S tremi zadetki na derbiju v Domžalah je izstopal Vito Plut.

Najbolj viden je seveda prispevek člana U21 reprezentance, Vita Pluta, ki je dosegel vse tri gole za vijoličaste na srečanju Domžale - Maribor. Do 72. minute je v gostujoči ekipi igral tudi kapetan mlade reprezentance, Rene Mihelič, njegov soigralec Armin Bačinovič pa celo tekmo.

V domačem moštvu je le minuto po vstopu v igro Adnan Bešič (reprezentanca U18) zadel za vodstvo Domžal s 3-2.

Na edinem srečanju kroga, ki se ni končalo z remijem, je za Interblock v 67. minuti z glavo zadel kapetan reprezentance U19, Matej Rapnik. V dresu Ljubljančanov sta igrala tudi Josip Iličić (od 54. minute) ter Nejc Skubic (celo tekmo). Na drugi strani sta celo tekmo odigrala Nik Omladič in Boris Mijatovič.

Etien Velikonja je na srečanju Drava - Hit Gorica odigral prvih 15. minut v spomladanskem delu sezone, Matija Škarabot pa je bil zamenjan v 46. minuti.

Rajko Rep, član reprezentance U19, je v dresu MIK CM Celja večino srečanja presedel na klopi, v igro pa vstopil v 81. minuti.

Tekst: NZS/LS