27.11.2019 | 2. SNL
Na Ptuju brez zmagovalca

Nogometaši Drave in Brd so na Ptuju odigrali zaostalo srečanje 18. kroga 2. SNL, ki ga je pred dnevi odneslo obilno deževje. Obračun ni postregel z zmagovalcem, tekmeca sta se razšla z izidom 1:1.

Oba zadetka sta sicer padla v končnici srečanja, ko so povedli gostje iz Goriških Brd. V 81. minuti je bil natančen David Frelih, štiri minute kasneje pa je rezultat poravnal Sebastjan Šlak. Brici, ki jih sicer čaka še ena zaostala obveznost, imajo 13 točk, Ptujčani pa na zimski premor odhajajo z 21 točkami in na 11. mestu lestvice.

Konec tedna bosta odigrani še zaostali tekmi sedmega kroga. Brežice se bodo pomerile z Dobom, Brici pa bodo gostili Slatinčane.

Muamer Vugdalić, trener Drave: "Žal mi je, da nismo dobili tekme, saj bi bila to lepa vzpodbuda za naprej. Imeli smo nekaj priložnosti, na koncu pa so fantje stopili skupaj in po zaostanku uspeli izid vsaj izenačiti."