17.01.2022 | Prva liga Telemach
Maružin ostaja član Brava

Loren Maružin, ki dres Brava nosi od začetka leta 2021, je sodelovanje z ljubljanskim prvoligašem podaljšal do konca sezone 2022/23, so sporočili iz Šiške.

Štiriindvajsetletni Istran se je v slovensko prestolnico preselil iz zagrebške Lokomotive, v drugem delu lanske sezone pa je zaigral na 14 tekmah. Poleti je podaljšal bivanje v Šiški, vknjižil še 21 nastopov, v minulem letu pa se je sedemkrat vpisal med strelce. S štirimi ligaškimi goli po polovici jesenskega dela prvenstva si deli vrh klubske lestvice strelcev.

Maružin je nogometno pot pričel v Rovinju, kasneje pa je igral še za Istro, Pazinko, Jadran Poreč in Orijent.

A post shared by NK Bravo (@nk.bravo)

• 22.05.2022 | Prva liga Telemach
    Le remi Kopra v Ljubljani
    Nogometaši Brava in Kopra so se v zadnjem krogu Prve lige Telemach v Ljubljani razšli brez golov.
  • 19.05.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Bravo - Koper
    Koper usode po ponedeljkovi tekmi nima več v svojih rokah. Zdaj za naslov prvaka potrebuje zmago v Spodnji Šiški ter spodrsljaj Maribora.
  • 14.05.2022 | Prva liga Telemach
    Tri točke Brava v Sežani
    Nogometaši Brava so v 37. krogu Prve lige Telemach v Sežani premagali CB24 Tabor z 1:0 (1:0).
  • 13.05.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Tabor - Bravo
    Bo Tabor krog pred koncem potrdil deveto mesto? Kraševci se bodo od domače zelenice poslovili s tekmo proti Bravu, ki je med tednom klonil v pokalnem finalu. Kakšen bo odziv Ljubljančanov?
  • 11.05.2022 | Pokal Pivovarna Union
    Koprčani so pokalni prvaki
    Nogometaši Kopra so pokalni prvaki sezone 2021/22. Primorci, ki vodijo tudi v državnem prvenstvu, so v drugem polčasu finalnega dvoboja strli odpor Brava ter ga z zadetki Lamina Colleyja in Andreja Kotnika premagali z izidom 3:1.
  • 10.05.2022 | Pokal Pivovarna Union
    Danes za pokalno lovoriko
    Danes bo v knežjem mestu okronan novi pokalni prvak. Bodo novo pokalno lovoriko dvignili nogometaši Kopra ali Brava? Primorci lovijo četrti naslov, Ljubljančani bodo v velikem finalu zaigrali prvič v zgodovini kluba.
  • 07.05.2022 | Prva liga Telemach
    Spodrsljaj Maribora pri Bravu
    Nogometaši Brava so v 34. krogu Prve lige Telemach premagali Maribor s 3:1 (2:1).
  • 06.05.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Bravo - Maribor
    Maribor bo nove tri točke lovil v Spodnji Šiški. Mu lahko Ljubljančani prekrižajo načrte?
  • 02.05.2022 | Prva liga Telemach
    Sešlar zadel za zmago Olimpije
    Nogometaši Olimpije so v 33. krogu Prve lige Telemach premagali Bravo z 1:0 (1:0).