Krško zamenjal za Kidričevo

Kidričani so po včerajšnjem pričetku priprav danes predstavili prvega poletnega novinca. Ibrahim Arafat Mensah se je v pretekli sezoni predstavil že v dresu Krškega, zdaj bo hitronogi Ganec pomagal Aluminiju.

»Članska ekipa Aluminija izpopolnjuje svojo zasedbo, ki jo je skrojila v pretekli sezoni Prve lige Telekom Slovenije. Strokovni štab je linijo napadalcev za prihodnjo sezono dopolnil z nam že znanim priimkom. Rdeče-belim se bo pridružil nekdanji član Krškega, dvaindvajsetletni Ibrahim Arafat Mensah. Ibrahim že spoznava ustroj ekipe šumarjev in želimo mu, da se bo pri nas dobro počutil,« so sporočili Kidričani.

Mensah, ki je včeraj že treniral z novimi soigralci, je v 30 nastopih za Krško dosegel pet zadetkov, pred tem pa je 22-letni napadalec navdušil tudi v dresu Brava, saj je v 13 tekmah 3. SNL center dosegel kar 14 zadetkov.

 

Tekst: NZS
Foto: NK Aluminij

SORODNE NOVICE

  • 20.03.2026 | Prva liga Telemach
    Aluminij na pragu zmage, Maribor izenačil v sodniškem dodatku
    Štajerski dvoboj v "šumi" ni dal zmagovalca! Aluminij je v drugi minuti drugega polčasa v vodstvo popeljal Aleksandar Zeljković, Hilal Soudani pa je z golom v 91. minuti preprečil poraz Maribora.
  • 19.03.2026 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Aluminij - Maribor
    Zadnji krog tretje četrtine Prve lige Telemach bosta s štajerskim obračunom odprla Aluminij in Maribor. Kdo bo dobil sosedski dvoboj v Kidričevem?
  • 15.03.2026 | Prva liga Telemach
    Tudi Žlogar debitiral po željah
    Nogometaši Primorja so v tekmi 26. kroga Prve lige Telemach premagali Aluminij z 2:0 (1:0).
  • 13.03.2026 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Primorje - Aluminij
    Ne le v Celju, po menjavi trenerja so posegli tudi v Ajdovščini. Primorje bo skušal v Prvi ligi Telemach obdržati Tonči Žlogar, sinove burje pa bo prvič vodil na tekmi z Aluminijem.
  • 11.03.2026 | Pokal Pivovarna Union
    Aluminij upravičil status favorita
    Aluminij je na gostovanju pri Fužinarju upravičil status favorita in se veseli napredovanja v polfinale Pokala Pivovarna Union.
  • 08.03.2026 | Prva liga Telemach
    Suverena zmaga Kopra v šumi
    Nogometaši Aluminija so v 25. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Kopru z 2:4 (1:4).
  • 06.03.2026 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Aluminij - Koper
    Aluminij je med tednom presenetil Celje, v nedeljo pa bo v Kidričevem gostoval Koper, ki se je z uspešno predstavo proti Muri pobral po treh tekmah zmagovalnega posta.
  • 05.03.2026 | Prva liga Telemach
    Aluminij po preobratu do zmage
    Nogometaši Aluminija so na zaostali tekmi 23. kroga Prve lige Telemach premagali Celje z 2:1 (0:1).
  • 03.03.2026 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Aluminij - Celje
    Črto pod 23. krog Prve lige Telemach bodo s preloženim štajerskim obračunom potegnili nogometaši Aluminija in Celja. Kdo se bo veselil zmage v "šumi"?
  • 20.02.2026 | Prva liga Telemach
    Sneg odnesel nedeljsko tekmo Kidričanov in Celjanov
    Snežne padavine, ki so danes zajele vzhodno polovico države, vplivajo na izvedbo sporeda 23. kroga Prve lige Telemach.

DELI NA