12.01.2022 | Prva liga Telemach
Domžalčani premagali Rečane

Celjani so na prvi pripravljalni tekmi premagali mladinsko selekcijo grofov, Bravo je s kopico mladincev v zasedbi remiziral z Budafokijem, Domžalčani pa so se razveselili skalpa Rečanov.

Rijeka je v Umagu povedla v sedmi minuti, ko je prosti strel s 25 metrov, po prekršku Enesa Alića, izkoristil Robert Murić. Domžalčani so za izenačenje potrebovali le dve minuti, podajo Nicka Perca je izkoristil Arnel Jakupović. Isti igralec je v 32. minuti zadel za vodstvo rumenih, a so tudi Rečani hitro izničili prednost tekmeca. Enajstmetrovko je izkoristil Josip Drmić. Odločilni zadetek za zmago Domžal je v 64. minuti dosegel Jovan Zogović, ki je zadel po prodoru v kazenski prostor. Klemen Mihelak je v 87. minuti zaustavil strel z bele točke.

Bravo se je brez sedmerice obolelih nogometašev v Poreču pomeril z madžarskim Budafokijem. Drugoligaš iz Budimpešte je z golom Davida Kovacsa vodil vse od pete minute, Ljubljančani pa so izenačili v 74. minuti, ko je v polno meril mladinec Kristijan Trdin. Dejan Grabić je priložnost za igro namenil še nekaj mladim upom kluba iz Šiške, zaigrali so tudi Gal Puconja, Gašper Vodeb, Beno Selan, Dario Sivonjić, Jan Rovšek in Rino Rahmanović.

Celjani so se na Olimpu merili z mladinsko selekcijo kluba in jo premagali z izidom 8:0. Po dvakrat sta bila uspešna Mićo Kuzmanović in Ivan Božić, zadetek pa so prispevali še Ester Sokler, Amadej Brecl, Tai Matea Panić in Žan Zaletel.

BRAVO - BUDAFOKI 1:1 (0:1)

Strelca: K. Trdin (74'); Kovacs (5')

CELJE - CELJE U19 8:0 (3:0)

Strelci: Kuzmanović 2x, Božić 2x, Sokler, Brecl, T. Panić, Zaletel.
Celje: Jurhar, Lartey, Zec, Flis, Marandici, Benedičič, Vrbanec, Kerin, Džumhur, Kuzmanović, Sokler. Drugi polčas: Rozman, Brecl, Vuklišević, Zaletel, Štravs, Majevski, Janjičić, Begić, V. Panić, Božić, T. Panić. Trener: Simon Rožman.

DOMŽALE - RIJEKA 3:2 (2:2)

Strelci: Jakupović (9', 32'), Zagović (64'); Murić (7'), Drmić (35'/11m).
Domžale: Mihelak, Dobrovoljc, Ja. Pišek, Jovićević, Hodžić, Šoštarič Karič, Perc, Jakupović, Alić, Jo. Pišek, Vuk. Drugi polčas: Mihelak, Jurilj, Dajčman, Chikwado, Martinović, Gorenc Stankovič, Strajnar, Žavbi, Ilenič, Zogović, Husmani. Trener: Dejan Djuranović.