12.01.2023 | Prva liga Telemach
Celjani remizirali z Dinamom

Celjani so uvodno pripravljalno srečanje odigrali v Rovinju, kjer jih je gostil zagrebški Dinamo. Dvoboj dolg 120 minut se je končal brez zmagovalca, hrvaški prvak je izenačil šest minut pred koncem srečanja.

Grofje so tekmo pričeli s četverico novincev, z Matkom Obradovićem, Žanom Karničnikom, Klemnom Nemaničem in Luko Bobičancem, mrežo Dinama pa so načeli v končnici druge četrtine. Podajo Luke Bobičanca je izkoristil Gregor Bajde. Zagrebčani so izenačili v 114. minuti, ko je Luka Ivanušec zadel po podaji Bruna Petkovića.

Celjski prvoligaš se bo v soboto meril s Hajdukom.

DINAMO ZAGREB - CELJE 1:1 (0:1)

Strelca: Ivanušec (114'); Bajde (53').
Celje: Obradović, Karničnik, Nemanić, Vuklišević, Milić, Zabukovnik, Bobičanec, Popović, Matko, Bizjak, Bajde. Igrali so še: Rozman, Ajhmajer, Zec, Stojinović, Flis, Šporn Vrbanec, Kouter, Mačak, Kargbo, Gorenc, Matić, Džumhur.

• 13.04.2024 | Prva liga Telemach
    Celjani do zmage tudi v Rogaški
    Nogometaši Celja so v prvi tekmi 31. kroga prve lige Telemach v gosteh premagali Rogaško z 2:1 (0:0)
  • 12.04.2024 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Rogaška - Celje
    Tako Rogaška kot Celje sta v prejšnjem krogu vpisala izredno pomembni zmagi. Kako se bo razpletla medsebojna tekma?
  • 10.04.2024 | Prva liga Telemach
    Celjani do nove zmage za utrditev na vrhu
    Nogometaši Celja so v 30. krogu Prve lige Telemach doma premagali Bravo Kostel z 2:1 (1:0).
  • 09.04.2024 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Celje - Bravo
    Celje je s preobratom v Murski Soboti prišlo do nove zmage, vodilni grofje pa se bodo med tednom pomerili z Bravom, ki je po Rogaški izgubil še z Domžalami. Kdo bo uspešnejši v knežjem mestu?
  • 07.04.2024 | Prva liga Telemach
    Celjani suvereni pri Muri
    Nogometaši Mure so v 29. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Celju z 1:3 (1:2).
  • 05.04.2024 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Mura - Celje
    Nogometaši Mure so z ligaško zmago v Domžalah in pokalnim napredovanjem v Kopru okrepili samozavest, v soboto pa bodo skušali v Fazaneriji presenetiti še vodilno Celje. Kdo bo boljši?
  • 30.03.2024 | Prva liga Telemach
    Aluminij iz Celja odnaša točko
    Nogometaši Celja in Aluminija so v 28. krogu Prve lige Telemach igrala neodločeno 2:2 (1:2).
  • 29.03.2024 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Celje - Aluminij
    Uvodni krog zadnje četrtine Prve lige Telemach bodo s štajerskim dvobojem zaključili nogometaši Celja in Aluminija. Kidričani so v letošnji sezoni že dvakrat prekrižali načrte grofov, kako bo v soboto?
  • 17.03.2024 | Prva liga Telemach
    Radomljani v Celju klonili šele povsem na koncu
    Nogometaši Celja so v 27. krogu Prve lige Telemach premagali ekipo Kalcerja iz Radomelj z 2:1 (1:1).
  • 15.03.2024 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Celje - Radomlje
    Nogometaši Celja so v Kopru prekinili niz treh tekem brez zmage, pred reprezentančnim premorom pa bodo gostili še Radomlje, ki so v prejšnjem krogu dobile občinski derbi z Domžalami.