Sodniki: | Bezjak Blaž (glavni sodnik), Mileta Lovro (1. pomoč), Rumež Aleš (2. pomoč) |
Delegat: | Babič Stanislav |
Št. gledalcev: | 40 |
Šmarje pri Jelšah | |||
---|---|---|---|
P |
Šmarje pri Jelšah | 0 : 4 | Korotan Prevalje |
P |
Videm pri Ptuju | 2 : 1 | Šmarje pri Jelšah |
N |
Dobrovce | 2 : 2 | Šmarje pri Jelšah |
P |
Šmarje pri Jelšah | 0 : 1 | Šampion |
P |
Podvinci | 3 : 1 | Šmarje pri Jelšah |
Korotan Prevalje | |||
---|---|---|---|
Z |
Šmarje pri Jelšah | 0 : 4 | Korotan Prevalje |
Z |
Korotan Prevalje | 2 : 1 | Šampion |
P |
Podvinci | 2 : 1 | Korotan Prevalje |
P |
Korotan Prevalje | 1 : 2 | Dobrovce |
P |
Korotan Prevalje | 0 : 1 | Videm pri Ptuju |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Šmarje pri Jelšah | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | ||
DNŠ Prevalje | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Šmarje pri Jelšah | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||
DNŠ Prevalje | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Šmarje pri Jelšah | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | ||
DNŠ Prevalje | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 |
21/22 | 17.krog | Šmarje pri Jelšah, Športni park Šmarje pri Jelšah, 26.03.2022, ob 15.00 | Šmarje pri Jelšah | - | DNŠ Prevalje | 0:3 | (0:2) |
21/22 | 4.krog | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje, 04.09.2021, ob 18.00 | Korotan Prevalje | - | NK Šmarje pri Jelšah | 0:1 | (0:0) |
20/21 | 16.krog | Šmarje pri Jelšah, Športni park Šmarje pri Jelšah, 05.06.2021, ob 17.00 | Šmarje pri Jelšah | - | DNŠ Prevalje | 0:4 | (0:3) |
20/21 | 4.krog | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje, 12.09.2020, ob 18.00 | Korotan Prevalje | - | NK Šmarje pri Jelšah | 4:0 | (1:0) |
16. krog | ||
---|---|---|
Dobrovce | 1 : 3 | Videm pri Ptuju |
Zreče | 1 : 1 | Dravinja |
Koroška Dravograd | 0 : 4 | Cirkulane |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Rogaška |
Šmarje pri Jelšah | 0 : 4 | Korotan Prevalje |
Podvinci | 2 : 3 | Šampion |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Rogaška | 16 | 38 | |
2 | Kety Emmi Bistrica | 16 | 38 | |
3 | Cirkulane | 16 | 30 | |
4 | Dravinja | 16 | 25 | |
5 | Koroška Dravograd | 16 | 23 | |
6 | Zreče | 16 | 19 | |
7 | Šampion | 16 | 25 | |
8 | Videm pri Ptuju | 16 | 20 | |
9 | Podvinci | 16 | 19 | |
10 | Korotan Prevalje | 16 | 19 | |
11 | Dobrovce | 16 | 12 | |
12 | Šmarje pri Jelšah | 16 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Gal Grobelnik | 18 |
2. | Jaša Martinčič | 14 |
3. | Alen Cimerman | 13 |
4. | Grega Triplat | 9 |
Nejc Bračko | 9 | |
Žan Ramšak | 9 | |
Elvino Podbrežnik | 9 | |
8. | Žiga Čakš | 8 |
9. | Sebastjan Šlak | 7 |
10. | Žan Kovačič | 6 |
Jan Kotnik | 6 | |
Murat Bajraj | 6 | |
Jernej Orovič | 6 | |
14. | Jan Ziko Zajko | 5 |
Rok Koren | 5 | |
David Firšt | 5 | |
Peter Kogelnik | 5 | |
Jan Poljanec | 5 | |
Žan Zupanc Terglav | 5 | |
Stefan Andjelić | 5 |