Nejc Arnež 25.06.1998
David Fišer 21.10.1998
Aljaž Gosnik 18.03.1998
Tadej Keršmanc 12.05.1999
Gašper Konavec 31.08.1998
Uroš Kotnik 06.08.1999
Damijan Kožuh 10.09.1999
Rok Kramberger 05.08.1999
David Lah 30.03.1999
Aljaž Murn 03.07.1999
Tevž Peskar Curk 14.09.1998
Štefan Pivk 12.04.1998
Nejc Vrhovec 30.03.1999
Urban Zakotnik 12.07.1998