Organi in komisije Nogometne zveze Slovenije

Mandatno obdobje 2015 - 2019

Organi, ki odločajo na prvi stopnji (36. člen Statuta NZS)

Organ/Komisija

Vodja tekmovanj:

  1. Sandi Kranjec (vodja tekmovanj)
  2. Ciril Tomšič (namestnik)
  3. Stanislav Damiš (vodja futsal tekmovanj)

Registracijska komisija:

  1. Iztok Strelec (predsednik)
  2. Miran Vojmir Babič (namestnik)
  3. Zvonko Bezjak
  4. Janez Štravs
  5. Dušan Benko
  6. Jože Tomšič

Disciplinski sodnik:

  1. Roman Rogelj (disciplinski sodnik)
  2. Bojan Kitel (namestnik)
  3. Ludvik Faflek (disciplinski sodnik za futsal)

Komisija za status in agente igralcev:

  1. Matej Pasarič (predsednik)
  2. Matija Jamnik
  3. Rudi Antolin
  4. Dušan Magdič

Komisija za licenciranje:

  1. Alfjo Kocjančič (predsednik)
  2. Marjan Makari (podpredsednik)
  3. Saša Zagorc
  4. Marko Hočevar
  5. Dušan Vičič

 

PRITOŽBENI ORGANI (37. člen Statuta NZS)

Organ/Komisija                                   

Komisija za pritožbe:

  1. Franc Rupret (predsednik)
  2. Egon Repnik (namestnik)
  3. Drago Vukan
  4. Tomaž Boltin
  5. Domen Neffat
  6. Gašper Dernovšek
  7. Tibor Gregl
  8. Klemen Tičar

Licenčna komisija za pritožbe:

  1. Luka Tičar (predsednik)
  2. Franc Mlinar (podpredsednik)
  3. Janez Hostnik
  4. Simon Jeglič
  5. Tomaž Čater
  6. Štefan Kuhar
  7. Aleksander Igličar

 

Svetovalne komisije NZS (38. člen Statuta NZS)

Organ/Komisija                                   

Komisija za amaterski nogomet:

  1. Stanko Glažar (predsednik)
  2. Slavko Režonja (namestnik)
  3. Goran Pintarič
  4. Darko Žižek
  5. Marko Trebec
  6. Bojan Malačič
  7. Oskar Drobne
  8. Danilo Lukner
  9. Vladimir Abraham

Komisija za etiko in fair play:

  1. Janko Turk (predsednik)
  2. Bojan Ivanovič (namestnik)
  3. Danijel Žalik
  4. Žiga Dobrun
  5. Robert Črnčec
  6. Evgen Škodnik
  7. Tina Jeklic
  8. Fredi Kmetec

Komisija za finance in trženje

  1. Milan Jarc (predsednik)
  2. Alfjo Kocijančič (namestnik)
  3. Siniša Mitrovič
  4. dr. Marko Hočevar
  5. David McDowell

Komisija za mali nogomet:

  1. Vlado Močnik (predsednik)
  2. Dušan Bezjak (namestnik)
  3. Željko Stanič
  4. Dušan Razboršek
  5. Dragan Perendija
  6. Štefan Tivold
  7. Samantha Tina Lovše
  8. Bogdan Šuput
  9. Matej Gajser
  10. Gregor Kovačič

Mednarodna komisija:

  1. Franc Kopatin (predsednik)
  2. Iztok Gustinčič (namestnik)
  3. Damir Ban
  4. Marjan Drvarič
  5. Romana Lesjak
  6. Nani Franc Matjašič
  7. Tomaž Horvat
  8. Marjan Makari
  9. Jože Oberstar

Mladinska komisija:

  1. Jani Bačič (predsednik)
  2. Mirko Smodej
  3. Sandi Mertelj
  4. Stojan Humar
  5. Otmar Komel
  6. Dejan Dončič
  7. Fabio Lovrečič
  8. Sebastijan Harc

Komisija za objekte:

  1. Bajram Lazicani (predsednik)
  2. Janez Janžekovič (namestnik)
  3. Borut Knafelc
  4. Ladislav Varga
  5. Jože Čerpnjak
  6. Bogomir Nemec
  7. Rado Kreft
  8. Slavko Pišek
  9. Marjan Lenartič
  10. Borut Novak

Komisija za odnose z javnostmi:

  1. Franci Zavrl (predsednik)
  2. Tomaž Ranc (namestnik)
  3. Aleš Tihec
  4. Grega Krmavnar
  5. Alen Obrez
  6. Sandi Škvarč
  7. Leon Rosa

Komisija za pravila nogometne igre:

  1. Vladimir Šajn (predsednik)
  2. Milovan Nikolič (namestnik)
  3. Štefan Tivold

Komisija za predpise:

  1. dr. Saša Zagorc (predsednik)
  2. Danijel Lorbek (namestnik)
  3. Danilo Kacijan
  4. Maja Berger Levičar
  5. Maja Dimkovski Engelman
  6. Marko Frantar
  7. dr. Luka Tičar

Komisija za priznanja:

  1. Vidmar Blaž (predsednik)
  2. Jožef Rajh (namestnik)
  3. Leon Lobe
  4. Edko Pribac
  5. Roman Kolenko
  6. Ervin Vidović
  7. Drago Habot
  8. Boris Grabar
  9. Roman Tomšič
  10. Anton Korošec

Komisija za profesionalni nogomet:

  1. Radenko Mijatović (predsednik)
  2. Darko Marinčič (namestnik)        
  3. Borut Arlič (NK Olimpija)
  4. Uroš Jurišič (NK Maribor)
  5. Alen Obrez (NK Celje)
  6. Marko Čepelnik (NK Rudar Velenje)
  7. Zvonko Jevšovar (NK Aluminij)
  8. Matjaž Marinšek (NK Radomlje)
  9. Matej Oražem (NK Domžale)
  10. Boštjan Blažinčič (NK Krško)
  11. Valter Valenčič (FC Koper)
  12. Sebastjan Komel (ND Gorica)

Komisija za sodniške zadeve:

  1. Vladimir Šajn (predsednik)
  2. Radenko Mijatović (namestnik)
  3. Stanko Glažar
  4. David McDowell
  5. Zoran Novarlić
  6. Blaž Vidmar
  7. Milovan Nikolič

Strokovna komisija:

  1. Ivan Marjon (predsednik)
  2. Branko Zupan (namestnik)
  3. Janez Žilnik
  4. Luka Elsner
  5. Miran Emeršič
  6. Zoran Cirkvenčič
  7. Marijan Bloudek

Komisija za usposabljanje strokovnih kadrov:

  1. Rudi Bračič (predsednik)
  2. Rado Pišot (namestnik)
  3. Dušan Razboršek
  4. Marko Pocrnjič
  5. Branko Zupan
  6. Bruno Petrič
  7. Zdenko Maučec

Komisija za varnost:

  1. Janez Gradin (predsednik)
  2. Danilo Levačič (namestnik)
  3. Denis Čaleta
  4. Selim Alič 
  5. Daniel Penhofer
  6. Boris Toplak
  7. Janez Lipič
  8. Dominik Panič
  9. Aldo Knafelc
  10. Tomislav Omejec

Zdravstvena komisija:

  1. Damjan Birtič, dr.med. (predsednik)
  2. Gorazd Plevnik, dr.med. (namestnik)
  3. Andrej Bručan, dr.med.
  4. Matjaž Vogrin, dr.med.
  5. Bojan Korošec, dr.med.
  6. Robert Požonec, dr.med.

Komisija za ženski nogomet:

  1. Branko Gros (predsednik)
  2. Bojana Kompara (namestnica)
  3. Herman Arlič
  4. Metod Babnik
  5. Boštjan Kamenšek
  6. Primož Štrajhar
  7. Tjaša Glažar
  8. Peter Kocijančič
  9. Uroš Juračič
  10. Robert Zirnstein

 

DELI NA