Organi in komisije Nogometne zveze Slovenije

Mandatno obdobje 2016 - 2020

Organi, ki odločajo na prvi stopnji (36. člen Statuta NZS)

Organ/Komisija

Vodja tekmovanj:

  1. Danijel Žalik (vodja tekmovanj)
  2. Boris Grabar (namestnik)

Vodja futsal tekmovanj:

  1. Stanislav Damiš (vodja futsal tekmovanj)
  2. Bojan Gliha (vodja futsal tekmovanj mladih)

Registracijska komisija:

  1. Iztok Strelec (predsednik)
  2. Jože Tomšič (namestnik)
  3. Miran Vojmir Babič
  4. Janez Štravs
  5. Zvonko Bezjak

Disciplinski sodnik:

  1. Roman Rogelj (disciplinski sodnik)
  2. Bojan Kitel (namestnik)

Disciplinski sodnik za futsal:

  1. Ludvik Faflek (disciplinski sodnik za futsal)

Komisija za status in agente igralcev:

  1. Matej Pasarič (predsednik)
  2. Matija Jamnik (namestnik)
  3. Rudi Antolin
  4. Dušan Magdič
  5. Matej Brajnik
  6. Dušan Jovanovič

Pritožbeni organi (37. člen Statuta NZS)

Organ/Komisija                                   

Komisija za pritožbe:

  1. Franc Rupret (predsednik)
  2. Klemen Tičar (namestnik)
  3. Domen Neffat
  4. Tibor Gregl
  5. Gašper Dernovšek
  6. Egon Repnik
  7. Jernej Klarič
  8. Tomaž Boltin

 

Svetovalne komisije NZS (38. člen Statuta NZS)

Organ/Komisija                                   

Komisija za amaterski nogomet:

  1. Goran Pintarič (predsednik)
  2. Vladimir Abraham (namestnik)
  3. Marko Trebec
  4. Miha Čuček
  5. Oskar Drobne
  6. Darko Žižek
  7. Bojan Malačič
  8. Danilo Lukner
  9. Slavko Režonja
  10. Gregor Zavrl

Komisija za etiko in fair play:

  1. Janko Turk (predsednik)
  2. Tina Jeklic (namestnik)
  3. Damijan Zupan
  4. Robert Črnčec
  5. Andrej Žido
  6. Fredi Kmetec
  7. Bojan Ivanovič
  8. Žiga Dobrun
  9. Zoran Novarlić
  10. Danilo Burnač
  11. Nina Makuc

Komisija za finance in trženje

  1. Milan Jarc (predsednik)
  2. Alfjo Kocijančič (namestnik)
  3. Marko Hočevar
  4. Siniša Mitrovič
  5. Urban Golob
  6. Davor Vlahek
  7. Uroš Blažica
  8. Zdenko Mrdja

Komisija za mali nogomet:

  1. Samantha Tina Lovše (predsednica)
  2. Matej Gajser (namestnik)
  3. Dušan Bezjak
  4. Štefan Tivold
  5. Bogdan Šuput
  6. Željko Stanič
  7. Dragan Perendija
  8. Dušan Razboršek
  9. Boštjan Erčulj
  10. Silvo Borošak
  11. Gregor Kovačič
  12. Dejan Kramberger

Mednarodna komisija:

  1. David McDowell (predsednik)
  2. Franc Kopatin (namestnik)
  3. Tomaž Horvat
  4. Uroš Kelbič
  5. Gašper Škarja
  6. Mihael Šilhthuber
  7. Marjan Drvarič
  8. M. Franc Horvat
  9. Nani Franc Matjašič
  10. Iztok Gustinčič

Mladinska komisija:

  1. Jani Bačič (predsednik)
  2. Dejan Germič (namestnik)
  3. Stojan Humar
  4. Otmar Komel
  5. Dejan Dončič
  6. Dejan Močnik
  7. Jernej Javornik
  8. Robert Koren
  9. Sebastijan Harc
  10. Sandi Mertelj

Komisija za objekte:

  1. Bajram Lazicani (predsednik)
  2. Janez Janžekovič (namestnik)
  3. Drago Vukan
  4. Zdravko Cankar
  5. Mitja Korošec
  6. Ladislav Varga
  7. Anton Kelenc
  8. Bogomir Nemec
  9. Rafael Koren

Komisija za odnose z javnostmi:

  1. Gvido Mravljak (predsednik)
  2. Tomaž Ranc (namestnik)
  3. Grega Krmavnar
  4. Martin Kacbek
  5. Sandi Škvarč
  6. Dušica Vehovar Zajc
  7. Leon Rosa
  8. Aleš Tihec

Komisija za pravila nogometne igre:

  1. Vladimir Šajn (predsednik)
  2. Milovan Nikolič (namestnik)
  3. Štefan Tivold

Komisija za predpise:

  1. Saša Zagorc (predsednik)
  2. Maja Berger Levičar (namestnica)
  3. Maja Dimovski Engelman
  4. Marko Frantar
  5. Luka Tičar
  6. Danijel Lorbek
  7. Aleš Šifrer

Komisija za priznanja:

  1. Vidmar Blaž (predsednik)
  2. Edko Pribac (namestnik)
  3. Ervin Vidovič
  4. Drago Habot
  5. Roman Kolenko
  6. Jožef Rajh
  7. Anton Korošec
  8. Leon Lobe
  9. Roman Tomšič
  10. Jožef Klinc

Komisija za profesionalni nogomet:

  1. Franci Zavrl (predsednik)
  2. Uroš Jurišič (NK Maribor)
  3. Borut Arlič (NK Olimpija Ljubljana)
  4. Sebastjan Gobec (NK Celje)
  5. Matej Oražem (NK Domžale)
  6. Sebastjan Komel (ND Gorica)
  7. Marko Čepelnik (NK Rudar Velenje)
  8. Zvonko Jevšovar (NK Aluminij)
  9. Boštjan Blažinčič (NK Krško)
  10. Beno Fekonja (NK Triglav)
  11. Sebastjan Dvojmoč (NK Ankaran Hrvatini)

Komisija za sodniške zadeve:

  1. Vladimir Šajn (predsednik)
  2. Ivan Žunič
  3. Stanko Glažar
  4. David McDowell
  5. Zoran Novarlić
  6. Blaž Vidmar
  7. Milovan Nikolič

Strokovna komisija:

  1. Ivan Marjon (predsednik)
  2. Branko Zupan (namestnik)
  3. Ante Šimundža
  4. Bogdan Črnko
  5. Zoran Cirkvančič
  6. Janez Žilnik
  7. Marijan Bloudek
  8. Simon Rožman
  9. Iztok Kavčič
  10. Luka Elsner

Komisija za usposabljanje strokovnih kadrov:

  1. Rudi Bračič (predsednik)
  2. Zdenko Verdenik (namestnik)
  3. Rado Pišot
  4. Marko Pocrnjič
  5. Branko Zupan
  6. Matjaž Železnik
  7. Zdenko Maučec
  8. Dušan Razboršek
  9. Bruno Petrič

Komisija za varnost:

  1. Dušan Bezjak (predsednik)
  2. Tomislav Omejec (namestnik)
  3. Dominik Panič
  4. Karl Meier
  5. Jože Mihalič
  6. Danilo Levačič
  7. Robert Munda
  8. Robert Zirnstein
  9. Božidar Crnkovič

Zdravstvena komisija:

  1. Damjan Birtič (predsednik)
  2. Matjaž Vogrin (namestnik)
  3. Gorazd Plevnik
  4. Andrej Bručan
  5. Bojan Korošec
  6. Robert Požonec
  7. Matej Drobnič
  8. Martin Zorko

Komisija za ženski nogomet:

  1. Milan Petrovič (predsednik)
  2. Bojana Pižent Kompara (namestnica)
  3. Primož Štrajhar
  4. Peter Kocjančič
  5. Boštjan Kamenšek
  6. Ana Pungartnik
  7. Nuša Ladinek
  8. Uroš Juračič
  9. Anja Milenkovič
  10. Marko Klinc
  11. Tjaša Glažar

Komisija za integriteto in zaščito igre:

  1. Denis Čaleta (predsednik)
  2. David Smolej (namestnik)
  3. Mitja Klavora
  4. Zoran Verovnik
  5. Tomo Šeme
  6. Janko Dvoršak

Licenčni organi NZS

Organi, ki odločajo na prvi stonji (36. člen Statuta NZS)

Organ/Komisija                                   

Komisija za licenciranje klubov:

  1. Alfjo Kocjančič (predsednik)
  2. Marjan Makari
  3. Marko Hočevar
  4. Dušan Vičič
  5. Saša Zagorc

Pritožbeni organi (37. člen Statuta NZS)

Organ/Komisija                                   

Licenčna komisija za pritožbe:

  1. Luka Tičar (predsednik)
  2. Franc Mlinar (namestnik)
  3. Janez Hostnik
  4. Simon Jeglič
  5. Tomaž Čater
  6. Štefan Kuhar
  7. Aleksander Igličar

DELI NA