24.05.2018 | Pokal Slovenije
Začelo jih je 198, ostala sta le še Aluminij in Olimpija
V aktualni različici najbolj množičnega klubskega tekmovanja se je merilo kar 198 klubov. Večina je s svojim nastopanjem začela že v pretekli sezoni, ko so se odvijali boji za pokalne zmagovalce MNZ in posledično vstopnice za 1. krog Pokala Slovenije.
24.05.2018 | Tekmovanja mladih
Po letu 2015 spet skupaj v finalu
V finalu letošnjega mladinskega pokala se bosta pomerila Domžale in Aluminij. Obe zasedbi lovita svojo drugo lovoriko v tej starostni kategoriji. Domžale so bile prvak pred tremi leti, Aluminij je slavil leta 2006. Ekipi pa sta bila finalista tudi leta 2015, takrat so se veselili Domžalčani.
24.05.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 35. kroga
Shamar Nicholson je dosegel tisočih zadetek Domžal v Prvi ligi Telekom Slovenije. Rudar je odigral 800. prvoligaško tekmo. Luka Zahović se je z 18 goli zavihtel na vrh ligaške lestvice strelcev.
23.05.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Olimpija le še korak do naslova
Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 35. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško z 2:0 (1:0).
Visoka zmaga Domžal
Nogometaši kranjskega Triglava so v 35. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Domžalam z 0:4 (0:1).
Goričani doma z zanesljivo zmago
Nogometaši Gorice so v 35. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Ankaran Hrvatine s 4:1 (1:1).
Mariborčani z zmago ohranili upe
Nogometaši Celja so v 35. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Mariboru z 0:4 (0:2).
Rudar uspešen v Kidričevem
Nogometaši Aluminija so v 35. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti velenjskemu Rudarju z 1:3 (1:1).
23.05.2018 | 2. SNL
Vroče v boju za obstanek in drugo mesto
Mura bo v Kranju odigrala še zadnje srečanje pred selitvijo v Prvo ligo Telekom Slovenije, precej bolj vroče pa je v boju za obstanek in drugo mesto, za katerega se borita ekipi Drave in Nafte. Lendavčani bodo v soboto doma gostili Dekančane, Ptujčani pa Brežičane.
22.05.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Olimpija - Krško
Olimpija se je v Ljudskem vrtu vrnila na vrh lestvice PLTS. Zmaji bodo skušali na prvem mestu ostati tudi po obračunu s Krčani, ki so v Domžalah spočili nekaj izkušenih adutov. Kdo se bo veselil v Stožicah?
Pred tekmo: Celje - Maribor
Se lahko Maribor v zadnjih dveh krogih PLTS še vrne na vrh lestvice? Vijoličasti se bodo v štajerskem derbiju udarili s Celjani, ki v lovu na četrto mesto še niso vrgli puške v koruzo. Kdo se bo veselil v knežjem mestu?
Pred tekmo: Gorica - Ankaran Hrvatini
Goričani in Ankarančani se bodo udarili v primorskem spopadu, ki bo tudi v znamenju nogometnega slovesa Mirana Burgića. Napadalec zaključuje bogato nogometno kariero, komu pa bo pripadla bitka za Primorsko?
Pred tekmo: Aluminij - Rudar Velenje
Kidričani so z zmago v Kranju potrdili obstanek v PLTS, v sredo pa bodo na domačem igrišču gostili Velenjčane. Knapi se borijo za četrto mesto, a bodo za evropsko vozovnico potrebovali tudi pomoč Olimpije. Kdo bo slavil na Štajerskem?
Pred tekmo: Triglav Kranj - Domžale
Do zaključka sezone nas ločita le še dva kroga, odprtih pa je še nekaj front. Tudi bitka za deveto mesto še ni odločena, za zdaj pa bolje kaže Kranjčanom, ki se bodo v sredo udarili z Domžalami.
21.05.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 34. kroga PLTS
Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si.
20.05.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 34. kroga
Marcos Tavares je v Prvi ligi Telekom Slovenije odigral že več kot 24 tisoč minut. Amedej Vetrih je dosegel 20. prvoligaški zadetek, Uroš Celcer pa je uspešno izvedel 80. enajstmetrovko Gorice na tekmah PLTS.
Celjani ugnali Ankaran
Nogometaši Celja so v 34. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Ankaran Hrvatine z 2:0 (2:0).
Domžalčani do domače zmage nad Krškim
Nogometaši Domžal so v 34. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško s 3:1 (2:1).
19.05.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Olimpija dobila derbi in skočila na vrh
Nogometaši Maribora so v 34. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Olimpiji z 2:3 (1:1).
Alumunij uspešen v Kranju
Nogometaši kranjskega Triglava so v 34. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Aluminiju z 0:2 (0:1).