Datum od
Datum do

14.11.2018 | Mednarodna tekmovanja
Petkratnemu evropskemu prvaku nudili dober odpor
V Alytusu jih je pričakovano premagal branilec naslova, španski Inter, ki je bil boljši s 5:1 (3:0). Edini gol za Slovence je v 37. minuti dosegel Klemen Duščak, ki je znižal izid na 1:4.
14.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 16. kroga PLTS
Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si.
13.11.2018 | Mednarodna tekmovanja
V Litvi začenjajo s petkratnim evropskim klubskim prvakom
Na delu bo tudi državni prvak Hrvaške Novo Vrijeme Makarska, kjer igra kapetan slovenske futsal reprezentance Igor Osredkar, njegova ekipa je na Portugalskem, kjer lizbonski Sporting gosti skupino C, v njej pa bodo poleg hrvaške in portugalske ekipe igrali še ruski Sibiryak in Benfica.
12.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 16. kroga
Marcos Tavares je strelec 1.800. zadetka Maribora na tekmah Prve lige Telekom Slovenije. Gaber Dobrovoljc je odigral 150. prvoligaško tekmo. Jure Travner je v dresu Celja v Prvi ligi Telekom Slovenije odigral že več kot 17.000 minut.
11.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Aluminij osvojil Krško
Nogometaši Krškega so v tekmi 16. kroga Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Aluminiju z 1:3 (0:1).
Olimpija do zmage v Velenju
Nogometaši Rudarja Velenja so v tekmi 16. kroga Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Olimpiji z 1:2 (0:2).
Domžalčani in Celjani z remijem
Nogometaši Domžal in Celja so se v tekmi 16. kroga Prve lige Telekom Slovenije razšli z nedoločenim izidom 1:1 (0:0).
11.11.2018 | 2. SNL
Radomljam derbi in prvo mesto
Drugoligaši so s tekmami 15. kroga zaključili prvo polovico prvenstva. Bravo po remiju v Postojni ni več vodilna ekipa 2. SNL, z zmago v sosedskem derbiju z Dobljani so se na prvo mesto povzpeli Radomljani.
10.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Po zaostanku Maribor zanesljiv
Nogometaši Maribora so v 16. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Triglav s 4:1 (1:1).
Mura doma premagala Gorico
Nogometaši Mure so v 16. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Gorico z 1:0 (1:0).
Goričani podaljšali s Sorčanom
Goričani danes gostujejo v Murski Soboti, dan pred tekmo z Muro pa je iz tabora primorskega prvoligaša prišla novica, da je pogodbo s klubom podaljšal prvi vratar Grega Sorčan.
10.11.2018 | Državne futsal lige
Tri točke za Kixe, Dobrepolje in ŠD Mlinše
Vodilni dvojec 2. SFL je v petek zvečer zabeležil novi zmagi. Ptujčani so doma z 8:2 premagali ŠD Extrem, s štirimi goli se je izkazal Aleš Vrabel. KMN Tomaž Šic bar je gostoval v Velikih Laščah in prišel do suverene zmage, 11:4 je bilo. V soboto so na sporedu tri tekme.
09.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Krško - Aluminij
V zadnji tekmi pred novembrskim reprezentančnim premorom se bodo na Gubcu udarili nogometaši Krškega in Aluminija. Lahko Kidričani v Posavju prekinejo serijo skromnejših rezultatov?
Pred tekmo: Rudar - Olimpija
Ljubljančani zmage v velikem derbiju niso potrdili v spopadu z Domžalčani, nove točke pa bodo napadli v Velenju. Knapom je steklo na domači zelenici, se lahko niz podaljša tudi v obračunu z državnim prvakom?
Pred tekmo: Domžale - Celje
Domžalčani so dočakali peto zmago sezone, v 16. krogu PLTS pa jih čaka nov zanimiv izziv. Ob Kamniški Bistrici bodo gostovali Celjani, ki se bodo pobirali po porazu z Mariborom. Kdo bo uspešnejši?
Pred tekmo: Maribor - Triglav
Mariborčani so v Celju znova pokazali rušilno moč napada, naslednji tekmec motiviranih Štajercev pa bodo nogometaši Triglava. Lahko trmasti Gorenjci po krškem skalpu zaustavijo četo Darka Milaniča?
Pred tekmo: Mura - Gorica
Pred prvoligaši je nov reprezentančni premor, še prej pa jih čakajo preizkušnje 16. kroga PLTS. V Fazaneriji bomo videli ponovitev pokalnega obračuna, ki je pred dnevi pripadel Muri, lahko Goričani maščujejo pokalno slovo?
08.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki zaostale tekme 14. kroga
Andrej Kotnik je v Prvi ligi Telekom Slovenije odigral že 50 tekem, Gregor Sikošek pa je presegel mejo 5.000 minut na igriščih PLTS.
07.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Domžalčani z zmago na četrto mesto
Nogometaši Domžal so v zaostali tekmi 14. kroga Prve lige Telekom Slovenije premagali Gorico s 3:1 (2:0).
07.11.2018 | 2. SNL
Za konec prve polovice tudi sosedski derbi
Drugoligaši v soboto in nedeljo zaključujejo prvo polovico prvenstva, 15. krog tekmovanja pa bo postregel tudi s sosedskim derbijem Radomelj in Doba. Vodilni Bravo bo gostoval v Postojni, tretji Tabor pa bo priključek z vrhom lestvice lovil v Novem mestu.