Datum od
Datum do

23.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 9. kroga
Rok Kronaveter je odigral 200. tekmo v Prvi ligi Telekom Slovenije. Jure Travner je za Celje odigral 200 prvoligaških tekem, Mitja Viler pa je v mariborskem dresu preživel že več kot 18 tisoč minut.
Olimpija z zmago bližje Mariboru
Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Aluminij s 3:1 (0:0).
Minimalna zmaga Celja nad Muro
Nogometaši Celja so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Muro z 1:0 (1:0).
Rudar osvojil Kranj
Nogometaši kranjskega Triglava so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti velenjskemu Rudarju z 1:2 (0:1).
22.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Remi na derbiju v Mariboru
Nogometaši Maribora in Domžal so se v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 2:2 (2:1).
22.09.2018 | Futsal Superpokal
Dobovec do futsal superpokala
Dobovec Pivovarna Kozel je s tretjo lovoriko v koledarskem letu 2018 začel sezono 2018/2019. V finalu superpokala je Dobovec s 6:1 porazil Litijo in prišel do 2. superpokala v svoji zgodovini.  S tremi goli je navdušil Kristjan Čujec.
Gorica do zmage v zaključku
Nogometaši Gorice so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško z 1:0 (0:0).
Litija devetič ali Dobovec drugič
Ljutomer bo danes v znamenju futsala, saj mesto že drugič zapored gosti Dan slovenskega. Vrhunec dneva pa bo zagotovo že 15. izvedba Superpokala. Za lovoriko se bosta pomerila Dobovec Pivovarna Kozel, aktualni državni in pokalni prvak, ter FC Litija. Obračun iz Ljutomera bosta od 18.55 naprej lahko spremljali tudi na spletni strani www.futsal.si!
21.09.2018 | Pokal Slovenije
Z včerajšnjo tekmo Olimpije in Triglava smo dobili še zadnjega potnika med osem najboljših moštev Pokala Slovenije, dan kasneje pa so že znani četrtfinalni pari.
21.09.2018 | Futsal Superpokal
Ne bežijo od vloge favorita
„Čaka nas borbena izvedba Litije, ki je ne glede ne na vse odhode in prihode še vedno dobra in kvalitetna ekipa. V svoji sredini imajo igralce, ki so odigrali že mnogo velikih tekem. Ne pozabimo, tu so Gašper Vrhovec, Denis Ramić, Anže Širok, ostal je tudi Nikola Jandrić,“ nadaljuje Morina, ki se zaveda, da odloča ena tekma, dnevna forma.
Danes žreb četrtfinalnih parov Pokala Slovenije
V Nacionalnem nogometnem centru Brdo bo danes ob 14.30 potekal žreb četrtfinalnih parov Pokala Slovenije za sezono 2018/19. Svoje nasprotnike pričakuje osem klubov, od tega sedem prvoligašev in en tretjeligaš.
20.09.2018 | Pokal Slovenije
V četrtfinalu tudi Olimpija
Znan je tudi zadnji udeleženec četrtfinala letošnje izvedbe Pokala Slovenije. Med osem najboljših ekip so se kot zadnji prebili tudi Ljubljančani, ki so v domačih Stožicah, po dramatičnem zaključku, z 2:1 ugnali kranjski Triglav.
20.09.2018 | Futsal Superpokal
Pertič želi, da pred kamerami pokažejo pravi obraz
„V tem trenutku težko govorim o formi. Igrali bomo proti najboljši ekipi lige, tako je na papirju. Mi moramo biti pravi od januarja oz. od marca naprej. A to ne pomeni, da nas superpokal ne zanima,“ razmišlja trener Litije Damir Pertič. Njegova ekipa je zmagala na dveh pripravljalnih turnirjih.
20.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
PLTS igralec meseca: Amir Dervišević
Prejemnik avgustovskega priznanja za igralca meseca Prve lige Telekom Slovenije je mariborski vezist Amir Dervišević, s sedmimi asistencami najboljši podajalec prvenstva.
Pred tekmo: Olimpija - Aluminij
Dogajanje v uvodni četrtini Prve lige Telekom Slovenije bodo sklenili nogometaši Olimpije in Aluminija. Kidričani bodo v Ljubljani napadli drugo mesto, ki ga s točko prednosti držijo prav zmaji.
Pred tekmo: Celje - Mura
Mura se po bolečem porazu z Olimpijo odpravlja k Celjanom, ki so v savinjsko-šaleškem derbiju dočakali prvo ligaško zmago sezone. Grofje so med tednom ostali brez pokalnega četrtfinala, kdo pa bo boljši v nedeljo?
Pred tekmo: Triglav - Rudar
Kranjčani bodo uvodno četrtino prvenstva sklenili z dvobojem proti Rudarju. Knapi bodo na Gorenjskem iskali pot iz rezultatske krize, orli pa bodo skušali predstave z gostovanj prenesti tudi na domačo zelenico.
Pred tekmo: Maribor - Domžale
Ljudski vrt bo v sobotnem večeru gostil derbi devetega kroga Prve lige Telekom Slovenije. Maribor je še vedno neporažen, v soboto pa jih bodo izzvali Domžalčani, ki celijo rane po bolečem porazu s Triglavom.
Pred tekmo: Gorica - Krško
Prvoligaši zaključujejo uvodno četrtino letošnjega prvenstva, deveti krog pa bodo odprli Goričani in Krčani, ki so si med tednom zagotovili pokalni četrtfinale. Kdo bo uspešnejši v Prvi ligi Telekom Slovenije?
Napredovali tudi Goričani, Kidričani in Krčani
Danes so bile odigrane še tri tekme drugega kroga Pokala Slovenije, v Vipolžah, Celju in na Prevaljah pa so se napredovanja veselila gostujoča moštva. Četrtfinalno vstopnico so si zagotovili nogometaši Gorice, Krškega in Aluminija.