Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Mura 1 : 0 Interblock
Sobota, 11.avgust 2018 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Ilirija Extra-Lux 4 : 3 Aluminij
Sobota, 11.avgust 2018 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Gorica 2 : 3 Triglav Kranj
Sobota, 11.avgust 2018 | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren
Kalcer Radomlje 2 : 2 Krško
Nedelja, 12.avgust 2018 | Radomlje, Športni park Radomlje
Olimpija Ljubljana 0 : 4 Domžale
Sreda, 12.september 2018 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
VOC Celje 4 : 0 Bravo Publikum
Sreda, 12.september 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Maribor 2 : 0 Drava Ptuj
Sreda, 12.september 2018 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
2. krog
Triglav Kranj 2 : 2 VOC Celje
Sobota, 18.avgust 2018 | Kranj, Športni center Kranj
Maribor 0 : 2 Gorica
Sobota, 18.avgust 2018 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Domžale 4 : 0 Kalcer Radomlje
Sobota, 18.avgust 2018 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Drava Ptuj 1 : 5 Aluminij
Sobota, 18.avgust 2018 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj
Bravo Publikum 0 : 0 Mura
Sobota, 18.avgust 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
Interblock 0 : 0 Olimpija Ljubljana
Sobota, 18.avgust 2018 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Krško 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 19.avgust 2018 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
3. krog
VOC Celje 0 : 3 Maribor
Sobota, 25.avgust 2018 | Vransko, Stadion Videm Vransko
Olimpija Ljubljana 6 : 2 Bravo Publikum
Sobota, 25.avgust 2018 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Aluminij 1 : 3 Krško
Sobota, 25.avgust 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Mura 3 : 0 Triglav Kranj
Sobota, 25.avgust 2018 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 0 : 1 Domžale
Nedelja, 26.avgust 2018 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Gorica 2 : 0 Drava Ptuj
Sreda, 5.september 2018 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Kalcer Radomlje 2 : 0 Interblock
Sreda, 12.september 2018 | Radomlje, Športni park Radomlje
4. krog
Domžale 4 : 1 Aluminij
Sobota, 1.september 2018 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Gorica 2 : 0 VOC Celje
Sobota, 1.september 2018 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Interblock 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 1.september 2018 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
Triglav Kranj 2 : 4 Olimpija Ljubljana
Sobota, 1.september 2018 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Maribor 3 : 0 Mura
Sobota, 1.september 2018 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Drava Ptuj 0 : 2 Krško
Sobota, 1.september 2018 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Bravo Publikum 2 : 3 Kalcer Radomlje
Sobota, 1.september 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
5. krog
Mura 1 : 2 Gorica
Sobota, 8.september 2018 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Kalcer Radomlje 2 : 0 Triglav Kranj
Sobota, 8.september 2018 | Radomlje, Športni park Radomlje
Aluminij 2 : 1 Interblock
Sobota, 8.september 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
VOC Celje 3 : 1 Drava Ptuj
Sreda, 26.september 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Olimpija Ljubljana 2 : 0 Maribor
Sreda, 17.oktober 2018 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Ilirija Extra-Lux 2 : 3 Bravo Publikum
Sreda, 7.november 2018 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Krško 12:00 Domžale
Sreda, 14.november 2018 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
6. krog
Interblock 0 : 1 Krško
Sobota, 15.september 2018 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
Triglav Kranj 0 : 1 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 15.september 2018 | Kranj, Športni center Kranj
VOC Celje 1 : 3 Mura
Sobota, 15.september 2018 | Vransko, Stadion Videm Vransko
Bravo Publikum 4 : 4 Aluminij
Nedelja, 16.september 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
Maribor 1 : 0 Kalcer Radomlje
Nedelja, 16.september 2018 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Drava Ptuj 1 : 1 Domžale
Sreda, 3.oktober 2018 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Gorica 2 : 1 Olimpija Ljubljana
Sreda, 3.oktober 2018 | Renče, Igrišče Renče
7. krog
Mura 4 : 2 Drava Ptuj
Sobota, 22.september 2018 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Olimpija Ljubljana 0 : 1 VOC Celje
Sobota, 22.september 2018 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Ilirija Extra-Lux 0 : 2 Maribor
Sobota, 22.september 2018 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Aluminij 1 : 3 Triglav Kranj
Sobota, 22.september 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Domžale 4 : 1 Interblock
Nedelja, 23.september 2018 | Domžale, Športni park Domžale
Krško 0 : 1 Bravo Publikum
Nedelja, 23.september 2018 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Kalcer Radomlje 2 : 1 Gorica
Nedelja, 23.september 2018 | Radomlje, Športni park Radomlje
8. krog
Drava Ptuj 4 : 1 Interblock
Sobota, 29.september 2018 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj
Triglav Kranj 2 : 2 Krško
Sobota, 29.september 2018 | Kranj, Športni center Kranj
Maribor 1 : 1 Aluminij
Sobota, 29.september 2018 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Mura 3 : 1 Olimpija Ljubljana
Sobota, 29.september 2018 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Bravo Publikum 0 : 1 Domžale
Nedelja, 30.september 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
Gorica 2 : 3 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 30.september 2018 | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren
VOC Celje 0 : 1 Kalcer Radomlje
Nedelja, 30.september 2018 | Celje, Arena Z'dežele
9. krog
Kalcer Radomlje 1 : 1 Mura
Sobota, 6.oktober 2018 | Radomlje, Športni park Radomlje
Domžale 2 : 1 Triglav Kranj
Sobota, 6.oktober 2018 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Interblock 0 : 4 Bravo Publikum
Sobota, 6.oktober 2018 | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana
Krško 1 : 1 Maribor
Sobota, 6.oktober 2018 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Aluminij 0 : 3 Gorica
Nedelja, 7.oktober 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Olimpija Ljubljana 3 : 4 Drava Ptuj
Sreda, 7.november 2018 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo
Ilirija Extra-Lux 12:00 VOC Celje
Sreda, 14.november 2018 | Ljubljana, Stadion Ilirija
10. krog
Triglav Kranj 2 : 0 Interblock
Sobota, 13.oktober 2018 | Kranj, Športni center Kranj
Mura 2 : 3 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 13.oktober 2018 | Bakovci, ŠNK Bakovci
VOC Celje 0 : 2 Aluminij
Sobota, 13.oktober 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Drava Ptuj 1 : 0 Bravo Publikum
Sobota, 13.oktober 2018 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj
Gorica 2 : 1 Krško
Nedelja, 14.oktober 2018 | Renče, Igrišče Renče
Maribor 12:00 Domžale
Sreda, 21.november 2018 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 12:00 Kalcer Radomlje
Sreda, 21.november 2018 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
11. krog
Kalcer Radomlje 1 : 1 Drava Ptuj
Sobota, 20.oktober 2018 | Radomlje, Športni park Radomlje
Ilirija Extra-Lux 0 : 1 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 21.oktober 2018 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Krško 1 : 1 VOC Celje
Nedelja, 21.oktober 2018 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Interblock 0 : 3 Maribor
Sreda, 7.november 2018 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Aluminij 14:00 Mura
Sreda, 14.november 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Bravo Publikum 11:00 Triglav Kranj
Sobota, 24.november 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Domžale 11:00 Gorica
Nedelja, 25.november 2018 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
12. krog
Mura 4 : 1 Krško
Sobota, 27.oktober 2018 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Kalcer Radomlje 2 : 2 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 27.oktober 2018 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Gorica 3 : 2 Interblock
Nedelja, 28.oktober 2018 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Drava Ptuj 12:00 Triglav Kranj
Sreda, 21.november 2018 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj
Olimpija Ljubljana 13:00 Aluminij
Sobota, 24.november 2018 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Maribor 12:00 Bravo Publikum
Sreda, 28.november 2018 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
VOC Celje 12:00 Domžale
Četrtek, 29.november 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
13. krog
Krško 1 : 3 Olimpija Ljubljana
Sobota, 3.november 2018 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Interblock 0 : 1 VOC Celje
Sobota, 3.november 2018 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Domžale 1 : 0 Mura
Sobota, 3.november 2018 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 2 : 1 Drava Ptuj
Sobota, 3.november 2018 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
Aluminij 4 : 2 Kalcer Radomlje
Sobota, 3.november 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Triglav Kranj 0 : 3 Maribor
Sobota, 3.november 2018 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Bravo Publikum 2 : 1 Gorica
Sobota, 3.november 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
14. krog
Interblock 1 : 5 Mura
Sobota, 10.november 2018 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Domžale 1 : 0 Olimpija Ljubljana
Sobota, 10.november 2018 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Krško 1 : 0 Kalcer Radomlje
Sobota, 10.november 2018 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Aluminij 2 : 0 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 10.november 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Bravo Publikum 2 : 0 VOC Celje
Sobota, 10.november 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Drava Ptuj 0 : 2 Maribor
Nedelja, 11.november 2018 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Triglav Kranj 4 : 0 Gorica
Nedelja, 11.november 2018 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
15. krog
Aluminij 12:00 Drava Ptuj
Sobota, 17.november 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Ilirija Extra-Lux 12:00 Krško
Sobota, 17.november 2018 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Kalcer Radomlje 12:00 Domžale
Sobota, 17.november 2018 | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr.
Olimpija Ljubljana 12:00 Interblock
Sobota, 17.november 2018 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo
Mura 12:00 Bravo Publikum
Sobota, 17.november 2018 | Bakovci, ŠNK Bakovci
VOC Celje 12:00 Triglav Kranj
Sobota, 17.november 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Gorica 12:00 Maribor
Nedelja, 18.november 2018 | Renče, Igrišče Renče
16. krog
Drava Ptuj 13:00 Gorica
Sobota, 16.marec 2019 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj
Maribor 13:00 VOC Celje
Sobota, 16.marec 2019 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Triglav Kranj 13:00 Mura
Sobota, 16.marec 2019 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Bravo Publikum 13:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 16.marec 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Interblock 13:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 16.marec 2019 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Domžale 13:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 16.marec 2019 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Krško 13:00 Aluminij
Sobota, 16.marec 2019 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
17. krog
Krško 13:00 Drava Ptuj
Sobota, 23.marec 2019 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Aluminij 13:00 Domžale
Sobota, 23.marec 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Ilirija Extra-Lux 13:00 Interblock
Sobota, 23.marec 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Kalcer Radomlje 13:00 Bravo Publikum
Sobota, 23.marec 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje
Olimpija Ljubljana 13:00 Triglav Kranj
Sobota, 23.marec 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Mura 13:00 Maribor
Sobota, 23.marec 2019 | Bakovci, ŠNK Bakovci
VOC Celje 13:00 Gorica
Sobota, 23.marec 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
18. krog
Drava Ptuj 14:00 VOC Celje
Sobota, 30.marec 2019 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj
Gorica 14:00 Mura
Sobota, 30.marec 2019 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Maribor 14:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 30.marec 2019 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Triglav Kranj 14:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 30.marec 2019 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Bravo Publikum 14:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 30.marec 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Interblock 14:00 Aluminij
Sobota, 30.marec 2019 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Domžale 14:00 Krško
Sobota, 30.marec 2019 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
19. krog
Domžale 14:00 Drava Ptuj
Sobota, 6.april 2019 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Krško 14:00 Interblock
Sobota, 6.april 2019 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Aluminij 14:00 Bravo Publikum
Sobota, 6.april 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Ilirija Extra-Lux 14:00 Triglav Kranj
Sobota, 6.april 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Kalcer Radomlje 14:00 Maribor
Sobota, 6.april 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje
Olimpija Ljubljana 14:00 Gorica
Sobota, 6.april 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Mura 14:00 VOC Celje
Sobota, 6.april 2019 | Bakovci, ŠNK Bakovci
20. krog
Drava Ptuj 14:30 Mura
Sobota, 13.april 2019 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj
VOC Celje 14:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 13.april 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
Gorica 14:30 Kalcer Radomlje
Sobota, 13.april 2019 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Maribor 14:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 13.april 2019 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Triglav Kranj 14:30 Aluminij
Sobota, 13.april 2019 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Bravo Publikum 14:30 Krško
Sobota, 13.april 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Interblock 14:30 Domžale
Sobota, 13.april 2019 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
21. krog
Interblock 14:30 Drava Ptuj
Sobota, 20.april 2019 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Domžale 14:30 Bravo Publikum
Sobota, 20.april 2019 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Krško 14:30 Triglav Kranj
Sobota, 20.april 2019 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Aluminij 14:30 Maribor
Sobota, 20.april 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Ilirija Extra-Lux 14:30 Gorica
Sobota, 20.april 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Kalcer Radomlje 14:30 VOC Celje
Sobota, 20.april 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje
Olimpija Ljubljana 14:30 Mura
Sobota, 20.april 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
22. krog
Drava Ptuj 14:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 27.april 2019 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj
Mura 14:30 Kalcer Radomlje
Sobota, 27.april 2019 | Bakovci, ŠNK Bakovci
VOC Celje 14:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 27.april 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
Gorica 14:30 Aluminij
Sobota, 27.april 2019 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Maribor 14:30 Krško
Sobota, 27.april 2019 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Triglav Kranj 14:30 Domžale
Sobota, 27.april 2019 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Bravo Publikum 14:30 Interblock
Sobota, 27.april 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
23. krog
Bravo Publikum 15:00 Drava Ptuj
Sobota, 4.maj 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Interblock 15:00 Triglav Kranj
Sobota, 4.maj 2019 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Domžale 15:00 Maribor
Sobota, 4.maj 2019 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Krško 15:00 Gorica
Sobota, 4.maj 2019 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Aluminij 15:00 VOC Celje
Sobota, 4.maj 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Ilirija Extra-Lux 15:00 Mura
Sobota, 4.maj 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Kalcer Radomlje 15:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 4.maj 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje
24. krog
Drava Ptuj 15:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 11.maj 2019 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj
Olimpija Ljubljana 15:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 11.maj 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Mura 15:00 Aluminij
Sobota, 11.maj 2019 | Bakovci, ŠNK Bakovci
VOC Celje 15:00 Krško
Sobota, 11.maj 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
Gorica 15:00 Domžale
Sobota, 11.maj 2019 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Maribor 15:00 Interblock
Sobota, 11.maj 2019 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Triglav Kranj 15:00 Bravo Publikum
Sobota, 11.maj 2019 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
25. krog
Triglav Kranj 15:30 Drava Ptuj
Sobota, 18.maj 2019 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Bravo Publikum 15:30 Maribor
Sobota, 18.maj 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Interblock 15:30 Gorica
Sobota, 18.maj 2019 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Domžale 15:30 VOC Celje
Sobota, 18.maj 2019 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Krško 15:30 Mura
Sobota, 18.maj 2019 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Aluminij 15:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 18.maj 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Ilirija Extra-Lux 15:30 Kalcer Radomlje
Sobota, 18.maj 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
26. krog
Drava Ptuj 15:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 25.maj 2019 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj
Kalcer Radomlje 15:30 Aluminij
Sobota, 25.maj 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje
Olimpija Ljubljana 15:30 Krško
Sobota, 25.maj 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Mura 15:30 Domžale
Sobota, 25.maj 2019 | Bakovci, ŠNK Bakovci
VOC Celje 15:30 Interblock
Sobota, 25.maj 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
Gorica 15:30 Bravo Publikum
Sobota, 25.maj 2019 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Maribor 15:30 Triglav Kranj
Sobota, 25.maj 2019 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza



DELI NA