Delegiranje






Datum, ura Tekma Sodniki Delegat
24.10.2017, 14.00 Mura : Celje Sodnik:
Balažič Dejan
1. pomočnik sodnika:
Klančnik Tomaž
2. pomočnik sodnika:
Gabrovec David
4. sodnik:
Tošeski Boris
Žalik Danijel
25.10.2017, 14.00 Krka : Aluminij Sodnik:
Perić Dragoslav
1. pomočnik sodnika:
Vojska Matej
2. pomočnik sodnika:
Zupančič Primož
4. sodnik:
Šmajc David
Mužar Miroslav
25.10.2017, 17.15 Gorica : Triglav Kranj Sodnik:
Goričan Vojko
1. pomočnik sodnika:
Kovačič Andraž
2. pomočnik sodnika:
Kasapović Aleksandar
4. sodnik:
Sagrković Asmir
Vavpetič Vladimir
24.10.2017, 17.30 Krško : Rudar Velenje Sodnik:
Borošak Alen
1. pomočnik sodnika:
Friš Tadej
2. pomočnik sodnika:
Perger Primož
4. sodnik:
Vivod Dejan
Knafelc Borut
27.10.2017, 20.20 Rudar Velenje : Olimpija Ljubljana Sodnik:
Žnidaršič Andrej
1. pomočnik sodnika:
Vukan Robert
2. pomočnik sodnika:
Brezar Davor
4. sodnik:
Perić Dragoslav
Močnik Vlado
28.10.2017, 13.00 Ankaran : Krško Sodnik:
Obrenović Rade
1. pomočnik sodnika:
Kovačič Andraž
2. pomočnik sodnika:
Pospeh Tomislav
4. sodnik:
Kos Blaž
Kranjec Sandi
28.10.2017, 15.00 Triglav Kranj : Celje Sodnik:
Jug Matej
1. pomočnik sodnika:
Bensa Uroš
2. pomočnik sodnika:
Salkić Alen
4. sodnik:
Praprotnik Jure
Dodatni pomočnik sodnika 1:
Skomina Damir
Dodatni pomočnik sodnika 2:
Balažič Dejan
Ponikvar Janko
28.10.2017, 20.20 Domžale : Maribor Sodnik:
Kajtazović Nejc
1. pomočnik sodnika:
Žunič Matej
2. pomočnik sodnika:
Povšnar Dejan
4. sodnik:
Mikača Goran
Dodatni pomočnik sodnika 1:
Kovačič Darjan
Dodatni pomočnik sodnika 2:
Podgoršek Marko
Turk Janko
29.10.2017, 18.45 Aluminij : Gorica Sodnik:
Borošak Alen
1. pomočnik sodnika:
Klančnik Tomaž
2. pomočnik sodnika:
Benc Uroš
4. sodnik:
Vivod Dejan
Roglič Leopold
25.10.2017, 15.00 Zarica Kranj : AŠK Bravo Sodnik:
Antič Mihael
1. pomočnik sodnika:
Habibović Adis
2. pomočnik sodnika:
Gornik Nejc
Narobe Jakob
28.10.2017, 14.00 Cherrybox 24 Tabor Sežana : Mura Sodnik:
Sagrković Asmir
1. pomočnik sodnika:
Kasapović Aleksandar
2. pomočnik sodnika:
Vojska Matej
Radovanović Mijat
28.10.2017, 14.00 Farmtech Veržej : Drava Ptuj Sodnik:
Tkalčič Bojan
1. pomočnik sodnika:
Perger Primož
2. pomočnik sodnika:
Sužnik Jure
Germič Dejan
29.10.2017, 11.00 AŠK Bravo : Fužinar Ravne Systems Sodnik:
Stojanoski Andraž
1. pomočnik sodnika:
Ajdovec Rafael
2. pomočnik sodnika:
Kalan Miha
Novak Bogdan
29.10.2017, 14.00 Brežice - Terme Čatež : Nafta 1903 Sodnik:
Ponis Roberto
1. pomočnik sodnika:
Habibović Adis
2. pomočnik sodnika:
Gornik Nejc
Lackovič Željko
29.10.2017, 14.00 Brda : Rogaška Sodnik:
Antič Mihael
1. pomočnik sodnika:
Zupančič Primož
2. pomočnik sodnika:
Čiča Miodrag
Kogej Milan
29.10.2017, 14.00 Krka : Zarica Kranj Sodnik:
Kos Blaž
1. pomočnik sodnika:
Cerovac Daniel
2. pomočnik sodnika:
Brezovar Nejc
Vavpetič Vladimir
29.10.2017, 14.00 Jadran Dekani : Ilirija 1911 Sodnik:
Goričan Vojko
1. pomočnik sodnika:
Mežnar Matic
2. pomočnik sodnika:
Mijatović Veljko
Komel Bogdan
29.10.2017, 14.00 Roltek Dob : Kalcer Radomlje Sodnik:
Matković Aleksandar
1. pomočnik sodnika:
Gabrovec David
2. pomočnik sodnika:
Bezjak Janez
Kokolj Andrej
27.10.2017, 18.00 Polana : Rakičan Sodnik:
Lacković Marko
1. pomočnik sodnika:
Friš Tadej
2. pomočnik sodnika:
Bombek Petra
Gros Branko
28.10.2017, 15.00 Črenšovci : Hotiza Sodnik:
Kordež Matic
1. pomočnik sodnika:
Prednik Jani
2. pomočnik sodnika:
Jonke Mitja
Tratnjek Andrej
28.10.2017, 15.00 ŠNK Radgona : Grad Sodnik:
Mihelič Niko
1. pomočnik sodnika:
Šprah Robert
2. pomočnik sodnika:
Flajšman Jernej
Koren Jožef
29.10.2017, 14.00 Tromejnik : Avto Rajh Ljutomer Sodnik:
Halilović Denis
1. pomočnik sodnika:
Karmel Vidko
2. pomočnik sodnika:
Ogrin Matej
Habot Drago
29.10.2017, 14.00 Odranci : ŠD Bogojina Sodnik:
Šorli Armando
1. pomočnik sodnika:
Horvat Denis
2. pomočnik sodnika:
Biškup Matej
Hozjan Avgust
29.10.2017, 14.00 Turnišče : Radenska Slatina Sodnik:
Janžekovič Borut
1. pomočnik sodnika:
Flajšman Jernej
2. pomočnik sodnika:
Barovič Nejc
Crnkovič Božidar
29.10.2017, 14.00 Čarda Martjanci : ND LUŠT Beltinci Sodnik:
Kouter Denis
1. pomočnik sodnika:
Burjan Aleksander
2. pomočnik sodnika:
Bezjak Boštjan
Tompa Marjan
28.10.2017, 15.00 Bilje : TKK Tolmin Sodnik:
Jerman Danijel
1. pomočnik sodnika:
Olenik Alen
2. pomočnik sodnika:
Alijagić Isak
Petrovič Novica
28.10.2017, 15.00 Elta Izola : Jadran Hrpelje-Kozina Sodnik:
Šašivarević Ermin
1. pomočnik sodnika:
Radusinović Davorin
2. pomočnik sodnika:
Boškič Andrej
Kokolj Andrej
28.10.2017, 15.00 Ajdovščina : Fama Vipava Sodnik:
Zirnstein Kevin
1. pomočnik sodnika:
Benko Danijel
2. pomočnik sodnika:
Knafelc Žiga
Besednjak Aljoša
29.10.2017, 15.00 Ilirska Bistrica : Adria Sodnik:
Gros Ben
1. pomočnik sodnika:
Habuš Žan
2. pomočnik sodnika:
Bohinc Urban
Arhar Primož
27.10.2017, 18.00 Korotan Prevalje : NK Dravograd Avto Grubelnik Sodnik:
Mertik Bojan
1. pomočnik sodnika:
Herženjak Eric
2. pomočnik sodnika:
Horvat Robert ml.
Lepej Drago
28.10.2017, 15.00 Fosilum Šentjur : NK Šampion Sodnik:
Veselič Samo
1. pomočnik sodnika:
Lahovič Marcel
2. pomočnik sodnika:
Vrabič Matic
Glažar Stanislav
28.10.2017, 15.00 Mons Claudius : Tehnotim Pesnica Sodnik:
Nemet Slavko
1. pomočnik sodnika:
Topolnik Gorazd
2. pomočnik sodnika:
Tušak Nejc
Mijatovič Goran
28.10.2017, 15.00 Zreče : NK AjDAS Lenart Sodnik:
Glažar Roman
1. pomočnik sodnika:
Ivanuša Sergej
2. pomočnik sodnika:
Podplatnik Nejc
Hotko Viktor
28.10.2017, 15.00 Kety EMMI Bistrica : Dravinja Sodnik:
Mežnar Tadej
1. pomočnik sodnika:
Friš Tadej
2. pomočnik sodnika:
Bombek Petra
Vozlič Vinko
28.10.2017, 15.00 Pohorje : NK Šmarje pri Jelšah Sodnik:
Čontala Matej
1. pomočnik sodnika:
Špur Staša
2. pomočnik sodnika:
Vrabel Tanja
Špiler Vekoslav
29.10.2017, 10.30 ŠD Videm : S.Rojko Dobrovce Sodnik:
Bukovec Miran
1. pomočnik sodnika:
Kranjc Tomaž
2. pomočnik sodnika:
Zakal Pavel
Germič Dejan
27.10.2017, 19.30 Ivančna Gorica : Kolpa Sodnik:
Gergič Nejc
1. pomočnik sodnika:
Benc Uroš
2. pomočnik sodnika:
Šumer Žiga
Vidmar Blaž
28.10.2017, 14.00 Zagorje : Bohinj Sodnik:
Fridl Aleš
1. pomočnik sodnika:
Prodić Gabrijel
2. pomočnik sodnika:
Plavše Timotej
Pokovec Vinko
28.10.2017, 14.00 Sava Kranj : Rudar Trbovlje Sodnik:
Kondić Božo
1. pomočnik sodnika:
Kolenc Leon
2. pomočnik sodnika:
Čiča Miodrag
Babič Stanislav
28.10.2017, 14.00 Šobec Lesce : Tinex Šenčur Sodnik:
Šabanagić Denis
1. pomočnik sodnika:
Frece Tine
2. pomočnik sodnika:
Šekić Haris
Krajnc Robert
28.10.2017, 14.00 SIJ Acroni Jesenice : Bled Hirter Sodnik:
Gornjak Iztok
1. pomočnik sodnika:
Brezovar Nejc
2. pomočnik sodnika:
Kužnik Marjan
Nikolić Milovan
28.10.2017, 14.00 Arne Tabor 69 : Brinje Grosuplje Sodnik:
Tošeski Boris
1. pomočnik sodnika:
Čeganjac Andrej
2. pomočnik sodnika:
Zidar Blaž
29.10.2017, 14.00 Komenda : Kočevje Sodnik:
Bubek Alen
1. pomočnik sodnika:
Černe Tomaž
2. pomočnik sodnika:
Jug Tadej
Kranjec Sandi
27.10.2017, 15.00 Koper : Maribor Sodnik:
Begič Amel
1. pomočnik sodnika:
Dević Aleksander
2. pomočnik sodnika:
Pantić Saša
Mozetič Matjaž
28.10.2017, 15.00 VOC Celje : Aluminij Sodnik:
Mali Tim
1. pomočnik sodnika:
Dedić Elmedin
2. pomočnik sodnika:
Plečko Simon
Kmetec Radenko
28.10.2017, 15.00 Krka : Kalcer Radomlje Sodnik:
Matoša Martin
1. pomočnik sodnika:
Kurtušič Igor
2. pomočnik sodnika:
Pantić Saša
Dasović Dragan
28.10.2017, 15.00 Krško : Domžale Sodnik:
Rumež Aleš
1. pomočnik sodnika:
Dovnik Iztok
2. pomočnik sodnika:
Petek Jernej
Dobrun Žiga
28.10.2017, 15.00 Mura : Bravo Publikum Sodnik:
Novarlić Damjan
1. pomočnik sodnika:
Kmetec Mark
2. pomočnik sodnika:
Šobot Danijel
Panikvar Benjamin
28.10.2017, 15.00 Olimpija Ljubljana : Triglav Kranj Sodnik:
Golob Janko
1. pomočnik sodnika:
Mileta Lovro
2. pomočnik sodnika:
Hozyan Uroš
Hafner Marko
29.10.2017, 15.00 Gorica : Interblock Sodnik:
Jelovčan Tadej
1. pomočnik sodnika:
Jamnik Jure
2. pomočnik sodnika:
Gerkman Borut
Petrovič Novica
27.10.2017, 13.00 Koper : Maribor Sodnik:
Nadarevič Jaka
1. pomočnik sodnika:
Dević Aleksander
2. pomočnik sodnika:
Pantić Saša
Mozetič Matjaž
28.10.2017, 13.00 VOC Celje : Aluminij Sodnik:
Omerzel Andrej
1. pomočnik sodnika:
Dedić Elmedin
2. pomočnik sodnika:
Plečko Simon
Kmetec Radenko
28.10.2017, 13.00 Olimpija Ljubljana : Triglav Kranj Sodnik:
Božičko Simon
1. pomočnik sodnika:
Mileta Lovro
2. pomočnik sodnika:
Hozyan Uroš
Hafner Marko
28.10.2017, 13.00 Mura : Bravo Publikum Sodnik:
Gabrovec Marko
1. pomočnik sodnika:
Kmetec Mark
2. pomočnik sodnika:
Šobot Danijel
Panikvar Benjamin
28.10.2017, 13.00 Krško : Domžale Sodnik:
Pintarič Tilen
1. pomočnik sodnika:
Dovnik Iztok
2. pomočnik sodnika:
Petek Jernej
Dobrun Žiga
28.10.2017, 13.00 Krka : Kalcer Radomlje Sodnik:
Nadarevič Jaka
1. pomočnik sodnika:
Kurtušič Igor
2. pomočnik sodnika:
Pantić Saša
Dasović Dragan
29.10.2017, 13.00 Gorica : Interblock Sodnik:
Medvešček Blaž
1. pomočnik sodnika:
Jamnik Jure
2. pomočnik sodnika:
Gerkman Borut
Petrovič Novica
26.10.2017, 18.30 Kety Emmi Bistrica : Rudar Velenje Sodnik:
Kovačič Jani
1. pomočnik sodnika:
Hren Goran
2. pomočnik sodnika:
Jakopina Peter
Kukovič Božidar
28.10.2017, 11.00 Koroška Dravograd : Drava Ptuj Sodnik:
Kunc Jure
1. pomočnik sodnika:
Hribernik Zdravko
2. pomočnik sodnika:
Racaj Fatlind
Izak Silvo
28.10.2017, 11.00 Celje : Aluminij Sodnik:
Šepec Anže
1. pomočnik sodnika:
Gajić Tomislav
2. pomočnik sodnika:
Borovnik Miha
Vozlič Srečko
28.10.2017, 11.00 Mura : Šampion Sodnik:
Vrabel Tanja
1. pomočnik sodnika:
Cifer Nina
2. pomočnik sodnika:
Gabor Iva
Fartelj Janez
29.10.2017, 11.00 Krško : Maribor Sodnik:
Golež Tomaž
1. pomočnik sodnika:
Krog Borut
2. pomočnik sodnika:
Vozlič David
Pilipović Zdravko
29.10.2017, 11.00 Gerečja vas Hajdina : Miklavž Sodnik:
Vajda Tadej
1. pomočnik sodnika:
Pernat Izidor
2. pomočnik sodnika:
Maksimovič Laura
Rižnar Stanislav
28.10.2017, 10.00 Brinje Grosuplje : Domžale Sodnik:
Ogrin Gašper
1. pomočnik sodnika:
Eršte Sebastjan
2. pomočnik sodnika:
Vodnjov Jakob
Trope Bogdan
28.10.2017, 11.00 Koper : Jadran Železničar Sodnik:
Stjepanović Aleksandar
1. pomočnik sodnika:
Grbić Radovan
2. pomočnik sodnika:
Smajila Andrej
Knafelc Borut
28.10.2017, 15.00 Gorica : Bravo Publikum Sodnik:
Leban Erik
1. pomočnik sodnika:
Lozar Iztok
2. pomočnik sodnika:
Velikonja Ivan
Sulič Tomaž
28.10.2017, 15.00 Jadran Dekani : Triglav Kranj Sodnik:
Brezovnik Gašper
1. pomočnik sodnika:
Radujko Đorđe
2. pomočnik sodnika:
Radujko Aleksander
Zebec Srečko
29.10.2017, 11.00 Gostilna Kogoj Bilje : Elta Izola Sodnik:
Kurinčič Marko
1. pomočnik sodnika:
Krapež Andraž
2. pomočnik sodnika:
Leban Patrik
Komel Otmar
29.10.2017, 11.00 Krka : Interblock Sodnik:
Zajec Jernej
1. pomočnik sodnika:
Tovornik Gal
2. pomočnik sodnika:
Trobec Matjaž
Fabina Josip
28.10.2017, 15.00 ŽNK Moje-lece.si Radomlje : ŽNK Cerklje Sodnik:
Jeseničnik Kotnik Mitja
1. pomočnik sodnika:
Durić Mediha
2. pomočnik sodnika:
Mlinarič Lucija
Antolin Rudi
28.10.2017, 15.00 ŽNK Olimpija Ljubljana : Ajdovščina Sodnik:
Bavrlić Dejan
1. pomočnik sodnika:
Logar Tadej
2. pomočnik sodnika:
Pijavec Jan
Stenovec Darko
28.10.2017, 15.00 Drava Ptuj : Rudar Velenje Sodnik:
Hrvacki Jure
1. pomočnik sodnika:
Spasojevič Nemanja
2. pomočnik sodnika:
Kunc Anej
Norčič Sašo
28.10.2017, 15.00 NK Šampion : NK MB Tabor Sodnik:
Kocbek Tilen
1. pomočnik sodnika:
Gjureč Uroš
2. pomočnik sodnika:
Matjaš Alen
Vučko Darko
28.10.2017, 15.00 NK Šmartno 1928 : Vipoll Veržej Sodnik:
Skornšek Črt
1. pomočnik sodnika:
Zamernik Nejc
2. pomočnik sodnika:
Mitrovič Marko
Perko Robert
29.10.2017, 14.00 Dravinja : NK Norka GT Jarenina Sodnik:
Bezjak Blaž
1. pomočnik sodnika:
Zagoršek Ljubo
2. pomočnik sodnika:
Teran Jernej
Petek Bogomir
29.10.2017, 14.00 Kety Emmi Bistrica : NK Brežice 1919 Sodnik:
Pintarič Tilen
1. pomočnik sodnika:
Gönc Simon
2. pomočnik sodnika:
Gregorinčič Lukas
Godec Jože
28.10.2017, 13.00 NK Šmartno 1928 : Vipoll Veržej Sodnik:
Mitrovič Marko
1. pomočnik sodnika:
Zamernik Nejc
2. pomočnik sodnika:
Skornšek Črt
Perko Robert
28.10.2017, 13.00 NK Šampion : NK MB Tabor Sodnik:
Matjaš Alen
1. pomočnik sodnika:
Gjureč Uroš
2. pomočnik sodnika:
Kocbek Tilen
Vučko Darko
28.10.2017, 13.00 Drava Ptuj : Rudar Velenje Sodnik:
Kunc Anej
1. pomočnik sodnika:
Spasojevič Nemanja
2. pomočnik sodnika:
Hrvacki Jure
Norčič Sašo
29.10.2017, 12.00 Kety Emmi Bistrica : NK Brežice 1919 Sodnik:
Gregorinčič Lukas
1. pomočnik sodnika:
Gönc Simon
2. pomočnik sodnika:
Pintarič Tilen
Godec Jože
29.10.2017, 12.00 Dravinja : NK Norka GT Jarenina Sodnik:
Teran Jernej
1. pomočnik sodnika:
Zagoršek Ljubo
2. pomočnik sodnika:
Bezjak Blaž
Petek Bogomir
25.10.2017, 17.00 Šenčur : Bilje Sedić Suvad
26.10.2017, 16.00 Brinje Grosuplje : Slovan Sodnik:
Vraničar Bor
1. pomočnik sodnika:
Svetlin Timon
2. pomočnik sodnika:
Vidergar Matej
Jaklič Darko
28.10.2017, 15.00 Primorje : Brda Sodnik:
Poberaj Jakob
1. pomočnik sodnika:
Kurinčič Marko
2. pomočnik sodnika:
Leban Erik
Bezjak Dušan
29.10.2017, 15.00 Elta Izola : Roltek Dob Sodnik:
Klarič Kristian
1. pomočnik sodnika:
Mušić Haris
2. pomočnik sodnika:
Radujko Đorđe
Labor Dario
29.10.2017, 15.00 Sava Kranj : Ilirija 1911 Extra-Lux Sodnik:
Jandrič Jelenko
1. pomočnik sodnika:
Selan Žiga
2. pomočnik sodnika:
Sojer Rok
Tomljanović Davor
25.10.2017, 15.00 Šenčur : Bilje Sedić Suvad
26.10.2017, 14.00 Brinje Grosuplje : Slovan Sodnik:
Svetlin Timon
1. pomočnik sodnika:
Vraničar Bor
2. pomočnik sodnika:
Vidergar Matej
Jaklič Darko
28.10.2017, 13.00 Primorje : Brda Sodnik:
Kurinčič Marko
1. pomočnik sodnika:
Poberaj Jakob
2. pomočnik sodnika:
Leban Erik
Bezjak Dušan
29.10.2017, 13.00 Elta Izola : Roltek Dob Sodnik:
Mušić Haris
1. pomočnik sodnika:
Klarič Kristian
2. pomočnik sodnika:
Radujko Đorđe
Labor Dario
29.10.2017, 13.00 Sava Kranj : Ilirija 1911 Extra-Lux Sodnik:
Selan Žiga
1. pomočnik sodnika:
Jandrič Jelenko
2. pomočnik sodnika:
Sojer Rok
Tomljanović Davor
03.11.2017, 18.00 Celje : Rudar Velenje Kacijan Danilo
03.11.2017, 20.20 Olimpija Ljubljana : Ankaran Bezjak Dušan
04.11.2017, 13.00 Gorica : Triglav Kranj Tomšič Jože
04.11.2017, 15.00 Aluminij : Domžale Kovačič Alojz
04.11.2017, 20.20 Krško : Maribor Rajh Jožef
04.11.2017, 14.00 Rogaška : Jadran Dekani
04.11.2017, 14.00 Fužinar Ravne Systems : Krka
04.11.2017, 14.00 Nafta 1903 : Brda
04.11.2017, 14.00 Farmtech Veržej : Brežice - Terme Čatež
04.11.2017, 14.00 Ilirija 1911 : Roltek Dob
05.11.2017, 13.00 Drava Ptuj : Mura
05.11.2017, 14.00 Zarica Kranj : Cherrybox 24 Tabor Sežana
05.11.2017, 14.00 Kalcer Radomlje : AŠK Bravo
04.11.2017, 14.00 Avto Rajh Ljutomer : Grad
04.11.2017, 14.00 Radenska Slatina : Črenšovci
05.11.2017, 10.30 Rakičan : ŠNK Radgona
05.11.2017, 14.00 Hotiza : Čarda Martjanci
05.11.2017, 14.00 Tromejnik : Turnišče
05.11.2017, 14.00 ŠD Bogojina : Polana
05.11.2017, 14.00 ND LUŠT Beltinci : Odranci
04.11.2017, 15.00 TKK Tolmin : Ilirska Bistrica
04.11.2017, 15.00 Fama Vipava : Elta Izola
04.11.2017, 15.00 Jadran Hrpelje-Kozina : Bilje
04.11.2017, 15.00 Adria : Ajdovščina
04.11.2017, 14.00 Tehnotim Pesnica : Pohorje
04.11.2017, 14.00 Dravinja : ŠD Videm
04.11.2017, 14.00 NK Dravograd Avto Grubelnik : Zreče
04.11.2017, 14.00 S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius
04.11.2017, 14.00 NK Šmarje pri Jelšah : Korotan Prevalje
04.11.2017, 14.00 Fosilum Šentjur : Kety EMMI Bistrica
05.11.2017, 14.00 NK Šampion : NK AjDAS Lenart
04.11.2017, 14.00 Brinje Grosuplje : Bohinj
04.11.2017, 14.00 Tinex Šenčur : Ivančna Gorica
04.11.2017, 14.00 Kočevje : Zagorje
04.11.2017, 14.00 Kolpa : SIJ Acroni Jesenice
04.11.2017, 14.00 Bled Hirter : Komenda
04.11.2017, 14.00 Arne Tabor 69 : Sava Kranj
04.11.2017, 14.00 Rudar Trbovlje : Šobec Lesce
31.10.2017, 14.00 Krško : Olimpija Ljubljana Sodnik:
Česen Aleksandra
1. pomočnik sodnika:
Močnik Perič Aleš
2. pomočnik sodnika:
Krsnik Luka
Babič Stanislav
04.11.2017, 13.00 Bravo Publikum : Krško
04.11.2017, 13.00 Domžale : Olimpija Ljubljana
04.11.2017, 13.00 Interblock : Koper
04.11.2017, 14.00 Triglav Kranj : VOC Celje
04.11.2017, 14.00 Kalcer Radomlje : Mura
04.11.2017, 14.00 Maribor : Krka
04.11.2017, 14.00 Aluminij : Gorica
31.10.2017, 12.00 Krško : Olimpija Ljubljana Sodnik:
Jelovčan Tadej
1. pomočnik sodnika:
Močnik Perič Aleš
2. pomočnik sodnika:
Krsnik Luka
Babič Stanislav
04.11.2017, 11.00 Bravo Publikum : Krško
04.11.2017, 11.00 Domžale : Olimpija Ljubljana
04.11.2017, 11.00 Interblock : Koper
04.11.2017, 12.00 Triglav Kranj : VOC Celje
04.11.2017, 12.00 Kalcer Radomlje : Mura
04.11.2017, 12.00 Maribor : Krka
04.11.2017, 12.00 Aluminij : Gorica
04.11.2017, 11.00 Celje : Vipoll Veržej
04.11.2017, 11.00 Miklavž : Maribor
04.11.2017, 11.00 Kety Emmi Bistrica : Drava Ptuj
04.11.2017, 11.00 Koroška Dravograd : Aluminij
04.11.2017, 14.00 Krško : Šampion
05.11.2017, 11.00 Mura : Rudar Velenje
04.11.2017, 11.00 Olimpija Ljubljana : Bravo Publikum
04.11.2017, 11.00 Brinje Grosuplje : Triglav Kranj
04.11.2017, 11.00 Elta Izola : Interblock
04.11.2017, 11.00 Krka : Jadran Železničar
04.11.2017, 14.00 Jadran Dekani : Gostilna Kogoj Bilje
04.11.2017, 14.00 Koper : Ilirija 1911
05.11.2017, 11.00 Gorica : Domžale
02.11.2017, 14.30 ŽNK Krim Rolljet : Fužinar Sodnik:
Poberaj Jakob
1. pomočnik sodnika:
Kavčič Andraž
2. pomočnik sodnika:
Mask Sara
Klarič Jernej
05.11.2017, 11.00 ŽNK Maribor : ŽNK Olimpija Ljubljana
05.11.2017, 14.00 ŽNK Moje-lece.si Radomlje : ŽNK Ankaran
05.11.2017, 14.00 Ajdovščina : ŽNK Krim Rolljet
05.11.2017, 14.00 Fužinar : ŽNK Teleing GMT Beltinci
04.11.2017, 11.00 Fužinar : ŽNK Radomlje
04.11.2017, 11.00 ŽNK Krim Rolljet : Brežice 1919
04.11.2017, 11.00 Primorje : ŽNK Cerklje
04.11.2017, 11.00 ŽNK Teleing GMT Beltinci : ŽNK Bar Ranca Ptuj
04.11.2017, 11.00 ŽNK Maribor : ŽNK Olimpija Ljubljana
31.10.2017, 14.00 Dravinja : Vipoll Veržej Sodnik:
Omerzel Andrej
1. pomočnik sodnika:
Primec Helena
2. pomočnik sodnika:
Hrvacki Jure
Bezjak Zvonko
04.11.2017, 14.00 Rudar Velenje : Kety Emmi Bistrica
04.11.2017, 14.00 NK Norka GT Jarenina : NK Šmartno 1928
04.11.2017, 14.00 NK MB Tabor : Drava Ptuj
04.11.2017, 14.00 NK Brežice 1919 : Dravinja
05.11.2017, 14.00 Vipoll Veržej : NK Šampion
04.11.2017, 12.00 Rudar Velenje : Kety Emmi Bistrica
04.11.2017, 12.00 NK Norka GT Jarenina : NK Šmartno 1928
04.11.2017, 12.00 NK Brežice 1919 : Dravinja
04.11.2017, 12.00 NK MB Tabor : Drava Ptuj
05.11.2017, 12.00 Vipoll Veržej : NK Šampion
05.11.2017, 15.00 Bilje : Primorje
05.11.2017, 15.00 Ilirija 1911 Extra-Lux : Elta Izola
05.11.2017, 15.00 Roltek Dob : Šenčur
05.11.2017, 15.00 Brda : Brinje Grosuplje
05.11.2017, 15.00 Slovan : Sava Kranj
05.11.2017, 13.00 Slovan : Sava Kranj
05.11.2017, 13.00 Brda : Brinje Grosuplje
05.11.2017, 13.00 Roltek Dob : Šenčur
05.11.2017, 13.00 Ilirija 1911 Extra-Lux : Elta Izola
05.11.2017, 13.00 Bilje : Primorje
11.11.2017, 17.15 Olimpija Ljubljana : Maribor
12.11.2017, 14.00 AŠK Bravo : Ilirija 1911
12.11.2017, 14.00 Brežice - Terme Čatež : Drava Ptuj
12.11.2017, 14.00 Mura : Zarica Kranj
12.11.2017, 14.00 Brda : Farmtech Veržej
12.11.2017, 14.00 Krka : Kalcer Radomlje
12.11.2017, 14.00 Roltek Dob : Rogaška
12.11.2017, 14.00 Jadran Dekani : Nafta 1903
12.11.2017, 14.00 Cherrybox 24 Tabor Sežana : Fužinar Ravne Systems
11.11.2017, 14.00 Črenšovci : Tromejnik
11.11.2017, 14.00 ŠNK Radgona : ŠD Bogojina
12.11.2017, 14.00 Grad : Rakičan
12.11.2017, 14.00 Odranci : Hotiza
12.11.2017, 14.00 Turnišče : Avto Rajh Ljutomer
12.11.2017, 14.00 Čarda Martjanci : Radenska Slatina
12.11.2017, 14.00 Polana : ND LUŠT Beltinci
11.11.2017, 15.00 Ilirska Bistrica : Jadran Hrpelje-Kozina
11.11.2017, 15.00 Adria : Fama Vipava
11.11.2017, 15.00 Bilje : Elta Izola
11.11.2017, 15.00 Ajdovščina : TKK Tolmin
11.11.2017, 14.00 Mons Claudius : Dravinja
11.11.2017, 14.00 NK AjDAS Lenart : NK Dravograd Avto Grubelnik
11.11.2017, 14.00 Pohorje : S.Rojko Dobrovce
11.11.2017, 14.00 Zreče : NK Šmarje pri Jelšah
11.11.2017, 14.00 Kety EMMI Bistrica : NK Šampion
11.11.2017, 18.00 Korotan Prevalje : Tehnotim Pesnica
12.11.2017, 10.30 ŠD Videm : Fosilum Šentjur
11.11.2017, 14.00 Ivančna Gorica : Rudar Trbovlje
11.11.2017, 14.00 Zagorje : Bled Hirter
11.11.2017, 14.00 Sava Kranj : Brinje Grosuplje
11.11.2017, 14.00 Šobec Lesce : Arne Tabor 69
11.11.2017, 14.00 SIJ Acroni Jesenice : Tinex Šenčur
11.11.2017, 14.00 Komenda : Kolpa
11.11.2017, 14.00 Bohinj : Kočevje
08.11.2017, 15.00 Domžale : Maribor Sodnik:
Halilović Denis
1. pomočnik sodnika:
Gajić Tomislav
2. pomočnik sodnika:
Krog Borut
Rogelj Roman
11.11.2017, 14.00 Domžale : VOC Celje
11.11.2017, 14.00 Koper : Krka
11.11.2017, 14.00 Maribor : Mura
11.11.2017, 14.00 Kalcer Radomlje : Krško
11.11.2017, 14.00 Triglav Kranj : Gorica
11.11.2017, 14.00 Aluminij : Interblock
11.11.2017, 14.00 Bravo Publikum : Olimpija Ljubljana
08.11.2017, 13.00 Domžale : Maribor Sodnik:
Šepec Anže
1. pomočnik sodnika:
Gajić Tomislav
2. pomočnik sodnika:
Krog Borut
Rogelj Roman
11.11.2017, 12.00 Domžale : VOC Celje
11.11.2017, 12.00 Maribor : Mura
11.11.2017, 12.00 Koper : Krka
11.11.2017, 12.00 Triglav Kranj : Gorica
11.11.2017, 12.00 Kalcer Radomlje : Krško
11.11.2017, 12.00 Bravo Publikum : Olimpija Ljubljana
11.11.2017, 12.00 Aluminij : Interblock
11.11.2017, 14.00 Drava Ptuj : Mura
11.11.2017, 14.00 Šampion : Maribor
11.11.2017, 14.00 Rudar Velenje : Krško
11.11.2017, 14.00 Gerečja vas Hajdina : Celje
11.11.2017, 14.00 Vipoll Veržej : Koroška Dravograd
08.11.2017, 15.00 Olimpija Ljubljana : Ilirija 1911 Sodnik:
Bernot Žan
1. pomočnik sodnika:
Kene David
2. pomočnik sodnika:
Horvat Dejan
Sedić Suvad
11.11.2017, 14.00 Bravo Publikum : Koper
11.11.2017, 14.00 Gostilna Kogoj Bilje : Brinje Grosuplje
11.11.2017, 14.00 Domžale : Olimpija Ljubljana
11.11.2017, 14.00 Jadran Železničar : Interblock
11.11.2017, 14.00 Triglav Kranj : Gorica
11.11.2017, 14.00 Jadran Dekani : Elta Izola
11.11.2017, 14.00 Ilirija 1911 : Krka
12.11.2017, 14.00 Fužinar : ŽNK Moje-lece.si Radomlje
12.11.2017, 14.00 ŽNK Maribor : ŽNK Krim Rolljet
12.11.2017, 14.00 Ajdovščina : ŽNK Teleing GMT Beltinci
12.11.2017, 14.00 ŽNK Ankaran : ŽNK Cerklje
11.11.2017, 11.00 ŽNK Radomlje : ŽNK Teleing GMT Beltinci
11.11.2017, 14.00 ŽNK Bar Ranca Ptuj : ŽNK Krim Rolljet
11.11.2017, 14.00 ŽNK Cerklje : Fužinar
11.11.2017, 14.00 ŽNK Olimpija Ljubljana : Primorje
11.11.2017, 14.00 Brežice 1919 : ŽNK Maribor
08.11.2017, 14.00 Vipoll Veržej : NK Brežice 1919 Sodnik:
Božičko Simon
1. pomočnik sodnika:
Zagoršek Ljubo
2. pomočnik sodnika:
Herga Gregor
Petek Bogomir
11.11.2017, 14.00 Rudar Velenje : NK Brežice 1919
11.11.2017, 14.00 NK Šmartno 1928 : Dravinja
11.11.2017, 14.00 NK Šampion : NK Norka GT Jarenina
12.11.2017, 14.00 Drava Ptuj : Vipoll Veržej
12.11.2017, 14.00 Kety Emmi Bistrica : NK MB Tabor
08.11.2017, 12.00 Vipoll Veržej : NK Brežice 1919 Sodnik:
Herga Gregor
1. pomočnik sodnika:
Zagoršek Ljubo
2. pomočnik sodnika:
Božičko Simon
Petek Bogomir
11.11.2017, 12.00 Rudar Velenje : NK Brežice 1919
11.11.2017, 12.00 NK Šampion : NK Norka GT Jarenina
11.11.2017, 12.00 NK Šmartno 1928 : Dravinja
12.11.2017, 12.00 Drava Ptuj : Vipoll Veržej
12.11.2017, 12.00 Kety Emmi Bistrica : NK MB Tabor
12.11.2017, 15.00 Ilirija 1911 Extra-Lux : Roltek Dob
12.11.2017, 15.00 Sava Kranj : Brda
12.11.2017, 15.00 Primorje : Šenčur
12.11.2017, 15.00 Brinje Grosuplje : Bilje
12.11.2017, 15.00 Elta Izola : Slovan
12.11.2017, 13.00 Elta Izola : Slovan
12.11.2017, 13.00 Brinje Grosuplje : Bilje
12.11.2017, 13.00 Primorje : Šenčur
12.11.2017, 13.00 Sava Kranj : Brda
12.11.2017, 13.00 Ilirija 1911 Extra-Lux : Roltek Dob

DELI NA