Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

1. krog
Aluminij 1 : 3 Interblock
Šampion 2 : 0 Krško
Bravo Publikum 2 : 1 Koper
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Rudar Velenje
NOGA Triglav 1 : 2 Maribor
Gorica 0 : 2 Domžale
Krka 3 : 1 VOC Celje
2. krog
Interblock 0 : 0 Krka
Rudar Velenje 3 : 2 NOGA Triglav
Koper 2 : 1 Olimpija Ljubljana
Krško 3 : 0 VOC Celje
Domžale 4 : 2 Aluminij
Maribor 3 : 0 Gorica
Šampion 1 : 1 Bravo Publikum
3. krog
VOC Celje 1 : 1 Interblock
Bravo Publikum 0 : 1 Krško
Olimpija Ljubljana 2 : 2 Šampion
NOGA Triglav 1 : 0 Koper
Gorica 2 : 3 Rudar Velenje
Aluminij 2 : 1 Maribor
Krka 0 : 2 Domžale
4. krog
Domžale 4 : 0 VOC Celje
Maribor 6 : 2 Krka
Šampion 0 : 3 NOGA Triglav
Bravo Publikum 0 : 1 Olimpija Ljubljana
Koper 1 : 0 Gorica
Krško 1 : 1 Interblock
Rudar Velenje 1 : 0 Aluminij
5. krog
Olimpija Ljubljana 5 : 2 Krško
NOGA Triglav 3 : 0 Bravo Publikum
VOC Celje 2 : 4 Maribor
Aluminij 1 : 2 Koper
Interblock 2 : 2 Domžale
Gorica 5 : 1 Šampion
Krka 2 : 1 Rudar Velenje
6. krog
Krško 0 : 0 Domžale
Rudar Velenje 0 : 4 VOC Celje
Koper 0 : 1 Krka
Šampion 0 : 3 Aluminij
Maribor 2 : 0 Interblock
Bravo Publikum 5 : 1 Gorica
Olimpija Ljubljana 2 : 1 NOGA Triglav
7. krog
NOGA Triglav 2 : 1 Krško
Aluminij 1 : 4 Bravo Publikum
VOC Celje 0 : 2 Koper
Interblock 3 : 3 Rudar Velenje
Gorica 1 : 0 Olimpija Ljubljana
Domžale 0 : 0 Maribor
Krka 3 : 1 Šampion
8. krog
Bravo Publikum 1 : 3 Krka
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Aluminij
Rudar Velenje 1 : 1 Domžale
Šampion 2 : 2 VOC Celje
NOGA Triglav 4 : 4 Gorica
Krško 1 : 2 Maribor
Koper 0 : 1 Interblock
9. krog
Gorica 1 : 2 Krško
Interblock 1 : 1 Šampion
Aluminij 0 : 1 NOGA Triglav
Maribor 3 : 0 Rudar Velenje
VOC Celje 1 : 3 Bravo Publikum
Domžale 3 : 1 Koper
Krka 2 : 0 Olimpija Ljubljana
10. krog
Bravo Publikum 0 : 0 Interblock
Olimpija Ljubljana 3 : 0 VOC Celje
Gorica 0 : 0 Aluminij
Šampion 2 : 5 Domžale
NOGA Triglav 0 : 1 Krka
Koper 3 : 1 Maribor
Krško 2 : 0 Rudar Velenje
11. krog
Interblock 3 : 1 Olimpija Ljubljana
Rudar Velenje 1 : 6 Koper
Krka 1 : 3 Gorica
Aluminij 4 : 2 Krško
Maribor 5 : 0 Šampion
VOC Celje 0 : 7 NOGA Triglav
Domžale 0 : 3 Bravo Publikum
12. krog
Bravo Publikum 1 : 0 Maribor
Olimpija Ljubljana 2 : 1 Domžale
NOGA Triglav 4 : 0 Interblock
Gorica 3 : 0 VOC Celje
Aluminij 1 : 0 Krka
Šampion 1 : 1 Rudar Velenje
Krško 2 : 2 Koper
13. krog
Domžale 3 : 3 NOGA Triglav
Koper 1 : 1 Šampion
VOC Celje 0 : 2 Aluminij
Interblock 1 : 1 Gorica
Krka 0 : 2 Krško
Maribor 2 : 2 Olimpija Ljubljana
Rudar Velenje 1 : 2 Bravo Publikum
14. krog
Domžale 8 : 0 Gorica
VOC Celje 0 : 4 Krka
Interblock 1 : 0 Aluminij
Maribor 0 : 1 NOGA Triglav
Koper 3 : 0 Bravo Publikum
Krško 2 : 1 Šampion
Rudar Velenje 0 : 1 Olimpija Ljubljana
15. krog
NOGA Triglav 19.11 Rudar Velenje
Krka 2 : 0 Interblock
Aluminij 0 : 6 Domžale
Gorica 20.11 Maribor
VOC Celje 0 : 1 Krško
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Koper
Bravo Publikum 4 : 1 Šampion
16. krog
Krško
18.03 15:00
Bravo Publikum
Šampion
18.03 15:00
Olimpija Ljubljana
Koper
18.03 15:00
NOGA Triglav
Rudar Velenje
18.03 15:00
Gorica
Maribor
18.03 15:00
Aluminij
Domžale
18.03 15:00
Krka
Interblock
18.03 15:00
VOC Celje
17. krog
Interblock
25.03 15:00
Krško
VOC Celje
25.03 15:00
Domžale
Krka
25.03 15:00
Maribor
Aluminij
25.03 15:00
Rudar Velenje
Gorica
25.03 15:00
Koper
NOGA Triglav
25.03 15:00
Šampion
Olimpija Ljubljana
25.03 15:00
Bravo Publikum
18. krog
Krško
01.04 15:00
Olimpija Ljubljana
Bravo Publikum
01.04 15:00
NOGA Triglav
Šampion
01.04 15:00
Gorica
Koper
01.04 15:00
Aluminij
Rudar Velenje
01.04 15:00
Krka
Maribor
01.04 15:00
VOC Celje
Domžale
01.04 15:00
Interblock
19. krog
Domžale
08.04 16:00
Krško
Interblock
08.04 16:00
Maribor
VOC Celje
08.04 16:00
Rudar Velenje
Krka
08.04 16:00
Koper
Aluminij
08.04 16:00
Šampion
Gorica
08.04 16:00
Bravo Publikum
NOGA Triglav
08.04 16:00
Olimpija Ljubljana
20. krog
Krško
15.04 16:00
NOGA Triglav
Olimpija Ljubljana
15.04 16:00
Gorica
Bravo Publikum
15.04 16:00
Aluminij
Šampion
15.04 16:00
Krka
Koper
15.04 16:00
VOC Celje
Rudar Velenje
15.04 16:00
Interblock
Maribor
15.04 16:00
Domžale
21. krog
Maribor
22.04 16:30
Krško
Domžale
22.04 16:30
Rudar Velenje
Interblock
22.04 16:30
Koper
VOC Celje
22.04 16:30
Šampion
Krka
22.04 16:30
Bravo Publikum
Aluminij
22.04 16:30
Olimpija Ljubljana
Gorica
22.04 16:30
NOGA Triglav
22. krog
Krško
29.04 16:30
Gorica
NOGA Triglav
29.04 16:30
Aluminij
Olimpija Ljubljana
29.04 16:30
Krka
Bravo Publikum
29.04 16:30
VOC Celje
Šampion
29.04 16:30
Interblock
Koper
29.04 16:30
Domžale
Rudar Velenje
29.04 16:30
Maribor
23. krog
Rudar Velenje
06.05 17:00
Krško
Maribor
06.05 17:00
Koper
Domžale
06.05 17:00
Šampion
Interblock
06.05 17:00
Bravo Publikum
VOC Celje
06.05 17:00
Olimpija Ljubljana
Krka
06.05 17:00
NOGA Triglav
Aluminij
06.05 17:00
Gorica
24. krog
Krško
13.05 17:00
Aluminij
Gorica
13.05 17:00
Krka
NOGA Triglav
13.05 17:00
VOC Celje
Olimpija Ljubljana
13.05 17:00
Interblock
Bravo Publikum
13.05 17:00
Domžale
Šampion
13.05 17:00
Maribor
Koper
13.05 17:00
Rudar Velenje
25. krog
Koper
20.05 17:30
Krško
Rudar Velenje
20.05 17:30
Šampion
Maribor
20.05 17:30
Bravo Publikum
Domžale
20.05 17:30
Olimpija Ljubljana
Interblock
20.05 17:30
NOGA Triglav
VOC Celje
20.05 17:30
Gorica
Krka
20.05 17:30
Aluminij
26. krog
Krško
27.05 17:30
Krka
Aluminij
27.05 17:30
VOC Celje
Gorica
27.05 17:30
Interblock
NOGA Triglav
27.05 17:30
Domžale
Olimpija Ljubljana
27.05 17:30
Maribor
Bravo Publikum
27.05 17:30
Rudar Velenje
Šampion
27.05 17:30
Koper



DELI NA