Učenci

SEZONA 2015/16

FINALE:

OŠ JANKA GLAZERJA RUŠE

OŠ BREZOVICA

1

:

0

2.OŠ SLOV. BISTRICA

OŠ IVANA ROBA

2

:

0

OŠ IVANA ROBA

OŠ BREZOVICA

4

:

2

OŠ JANKA GLAZERJA RUŠE

2. OŠ SLOV.BISTRICA

4

:

5

 

  1. mesto

2. OŠ SLOVENSKA BISTRICA

  1. mesto

OŠ JANKA GLAZERJA RUŠE

  1. mesto

OŠ IVANA ROBA

  1. mesto

 OŠ BREZOVICA

 

POLFINALE:

SKUPINA A

OŠ NAZARJE

OŠ RAČE

3

:

0

3.OŠ SLOV. BISTRICA

OŠ MURSKA SOBOTA 1

1

:

1

OŠ NAZARJE

2. OŠ SLOV. BISTRICA

0

:

1

OŠ MURSKA SOBOTA 1

OŠ RAČE

1

:

3

OŠ NAZARJE

OŠ MURSKA SOBOTA 1

3

:

0

2. OŠ SLOV. BISTRICA

OŠ RAČE

1

:

0

 

  1. mesto

2. OŠ SLOV. BISTRICA

  1. mesto

OŠ NAZARJE

  1. mesto

OŠ RAČE

  1. mesto

OŠ MURSKA SOBOTA 1

 

SKUPINA B

OŠ Venclja Perka Domžale

OŠ Brezovica pri Ljubljani

1

:

3

OŠ Škofljica

OŠ Notranjski odred Cerknica

1

:

4

OŠ Venclja Perka Domžale

OŠ Škofljica

2

:

2

OŠ Brezovica pri Ljubljani

OŠ Notranjski odred Cerknica

7

:

4

OŠ Venclja Perka Domžale

OŠ Notranjski odred Cerknica

3

:

2

OŠ Brezovica pri Ljubljani

OŠ Škofljica

7

:

2

 

1

OŠ Brezovica pri Ljubljani

2

OŠ Venclja Perka Domžale

     3

OŠ Notranjski odred Cerknica

     4

OŠ Škofljica

 

SKUPINA C

OŠ PREDOSLJE

OŠ PODZEMELJ

2

:

2

OŠ N. H. MAKSA PEČARJA

OŠ IVANA ROBA ŠEMPETER

4

:

5

OŠ IVANA ROBA ŠEMPETER

OŠ PREDOSLJE

2

:

1

OŠ PODZEMELJ

OŠ N. H. MAKSA PEČARJA

0

:

3

OŠ IVANA ROBA ŠEMPETER

OŠ PODZEMELJ

1

:

4

OŠ PREDOSLJE

OŠ N. H. MAKSA PEČARJA

1

:

4

 

1

OŠ IVANA ROBA ŠEMPETER

2

OŠ N. H. MAKSA PEČARJA

3

OŠ PODZEMELJ

4

OŠ PREDOSLJE

 

SKUPINA D

OŠ ZREČE

OŠ ARTIČE

1

:

2

OŠ BELTINCI

OŠ JANKA GLAZERJA RUŠE

1

:

2

OŠ ZREČE

OŠ BELTINCI

5

:

3

OŠ ARTIČE

OŠ JANKA GLAZERJA RUŠE

0

:

3

OŠ ZREČE

OŠ JANKA GLAZERJA RUŠE

0

:

0

OŠ BELTINCI

OŠ ARTIČE

5

:

6

 

1

OŠ JANKA GLAZERJA RUŠE

2

OŠ ARTIČE

3

OŠ ZREČE

4

OŠ BELTINCI

 

ČETRTFINALE:

SKUPINA 1:

OŠ KDK ŠOŠTANJ

OŠ ARTIČE

2

:

2

OŠ KRIŽEVCI

2.OŠ SLOV. BISTRICA

0

:

3

OŠ KRIŽEVCI

OŠ ARTIČE

3

:

5

2.OŠ SLOV. BISTRICA

OŠ KDK ŠOŠTANJ

2

:

0

OŠ ARTIČE

2.OŠ SLOV. BISTRICA

1

:

1

OŠ KDK ŠOŠTANJ

OŠ KRIŽEVCI

8

:

2

 

1

2.OŠ SLOV. BISTRICA

2

OŠ ARTIČE

3

OŠ KDK ŠOŠTANJ

4

OŠ KRIŽEVCI

 

SKUPINA 2

OŠ KOPER

OŠ FRANA ERJAVCA

0

:

3

OŠ NOTRANJSKI ODRED

OŠ MAKSA PEČARJA

0

:

4

OŠ KOPER

OŠ NOTRANJSKI ODRED

1

:

5

OŠ FRANA ERJAVCA

OŠ MAKSA PEČARJA

3

:

1

OŠ KOPER

OŠ MAKSA PEČARJA

2

:

4

OŠ FRANA ERJAVCA

OŠ NOTRANJSKI ODRED

0

:

2

 

1

   OŠ MAKSA PEČARJA

2

OŠ NOTRANJSKI ODRED

3

OŠ FRANA ERJAVCA

4

OŠ KOPER

 

SKUPINA 3

OŠ I MURSKA SOBOTA

OŠ NEZNANIH TALCEV

2

:

1

OŠ JANKA GLAZERJA

OŠ POD GORO

4

:

1

OŠ NEZNANIH TALCEV

OŠ POD GORO

3

:

2

OŠ I MURSKA SOBOTA

OŠ JANKA GLAZERJA

1

:

2

OŠ JANKA GLAZERJA

OŠ NEZNANIH TALCEV

3

:

2

OŠ POD GORO

OŠ I MURSKA SOBOTA

1

:

2

 

1

OŠ JANKA GLAZERJA

2

OŠ I MURSKA SOBOTA

3

OŠ NEZNANIH TALCEV

4

OŠ POD GORO

 

SKUPINA 4

OŠ LITIJA

OŠ DUTOVLJE          

2

:

1

OŠ VENCLJA PERKA 

OŠ IVANA ROBA

1

:

2

OŠ DUTOVLJE

OŠ IVANA ROBA

0

:

2

OŠ LITIJA

OŠ VENCLJA PERKA 

2

:

4

OŠ VENCLJA PERKA 

OŠ DUTOVLJE

6

:

2

OŠ IVANA ROBA

OŠ LITIJA

3

:

2

 

1

OŠ IVANA ROBA ŠEMPETER PRI GORICI

2

OŠ VENCLJA PERKA 

3

OŠ LITIJA

4

OŠ DUTOVLJE

 

SKUPINA 5

OŠ LOKA ČRNOMELJ

OŠ PREDOSLJE

3

:

3

OŠ BREZOVICA PRI LJ

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

3

:

2

OŠ PREDOSLJE

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

2

:

1

OŠ LOKA ČRNOMELJ

OŠ BREZOVICA PRI LJ

2

:

6

OŠ BREZOVICA PRI LJ

OŠ PREDOSLJE

0

:

0

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

OŠ LOKA ČRNOMELJ

3

:

4

 

1

OŠ BREZOVICA PRI LJUBLJANI

2

OŠ PREDOSLJE 

3

OŠ LOKA ČRNOMELJ

4

OŠ JOŽETA MOŠKRIČA

SKUPINA 6

OŠ ŠKOFLJICA

OŠ F. S. FINŽGARJA LESCE

4

:

2

OŠ PODZEMELJ

OŠ BIČEVJE

5

:

1

OŠ F.S. FINŽGARJA LESCE

OŠ BIČEVJE

3

:

2

OŠ ŠKOFLJICA

OŠ PODZEMLJ

4

:

1

OŠ PODZEMELJ

OŠ F.S. FINŽGARJA LESCE

2

:

0

OŠ ŠKOFLJICA

OŠ BIČEVJE

3

:

3

 

1

OŠ ŠKOFLJICA

2

OŠ PODZEMELJ

3

OŠ F. S. FINŽGARJA LESCE

4

OŠ BIČEVJE

 

SKUPINA 7

OŠ ZREČE

OŠ TABOR I

5

:

0

OŠ NAZARJE

OŠ LJUDSKI VRT

6

:

2

OŠ ZREČE

OŠ LJUDSKI VRT

4

:

1

OŠ NAZARJE

OŠ TABOR I

6

:

4

OŠ ZREČE

OŠ NAZARJE

2

:

3

OŠ LJUDSKI VRT

OŠ TABOR I

4

:

6

 

1

OŠ NAZARJE

2

OŠ ZREČE

3

OŠ TABOR I MARIBOR

4

OŠ LJUDSKI VRT

 

SKUPINA 8

OŠ BELTINCI

OŠ PETROVČE

0

:

3

OŠ RAČE

OŠ RADLJE OB DRAVI

0

:

0

OŠ RADLJE OB DRAVI

OŠ PETROVČE

3

:

3

OŠ BELTINCI

OŠ RAČE

4

:

2

OŠ RAČE

OŠ PETROVČE

9

:

0

OŠ RADLJE

OŠ BELTINCI

0

:

2

 

1

OŠ BELTINCI

2

OŠ RAČE

3

OŠ PETROVČE

4

OŠ RADLJE OB DRAVI

 

DELI NA