Sodniki: | Kos Blaž (glavni sodnik), Čaleta Luka (1. pomoč), Beširevič Elvin (2. pomoč) |
Delegat: | Bojovič Miomir |
Št. gledalcev: | 60 |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
P |
Škofja Loka - Medvode | 2 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 3 : 2 | Krka |
P |
Triglav Kranj | 2 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
N |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 2 | Kalcer Radomlje |
P |
Slovan | 2 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Bilje | |||
---|---|---|---|
Z |
Triglav Kranj | 2 : 3 | Bilje |
Z |
Bilje | 4 : 0 | Kalcer Radomlje |
Z |
Slovan | 2 : 5 | Bilje |
Z |
Bilje | 1 : 0 | Brinje Grosuplje |
Z |
Bravo Generali | 0 : 1 | Bilje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | ||
Vitanest Bilje | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | ||
Vitanest Bilje | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | ||
Vitanest Bilje | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
22/23 | 17.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 11.03.2023, ob 12.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Vitanest Bilje | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 4.krog | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 31.08.2022, ob 17.00 | Bilje | - | ND Ilirija | 1:1 | (1:0) |
21/22 | 8.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 17.10.2021, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Vitanest Bilje | 3:1 | (2:0) |
17/18 | 22.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 22.04.2018, ob 16.30 | Ilirija 1911 | - | Vitanest Bilje | 2:0 | (0:0) |
17/18 | 9.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 01.10.2017, ob 11.00 | Gostilna Kogoj Bilje | - | ND Ilirija | 0:2 | (0:1) |
17. krog | ||
---|---|---|
Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | Bilje |
Kalcer Radomlje | 3 : 0 | Slovan |
Krka | 1 : 1 | Bravo Generali |
Domžale | 4 : 0 | Primorje |
Škofja Loka - Medvode | 2 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Triglav Kranj | 3 : 3 | Brinje Grosuplje |
Eltron Šenčur | 0 : 0 | Koper |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 67 | |
2 | Bilje | 26 | 57 | |
3 | Brinje Grosuplje | 26 | 50 | |
4 | Olimpija Ljubljana | 26 | 49 | |
5 | Bravo Generali | 26 | 46 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 41 | |
7 | Koper | 26 | 39 | |
8 | Eltron Šenčur | 26 | 36 | |
9 | Kalcer Radomlje | 26 | 29 | |
10 | Slovan | 26 | 26 | |
11 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 26 | |
12 | Krka | 26 | 22 | |
13 | Škofja Loka - Medvode | 26 | 15 | |
14 | Primorje | 26 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jaka Premrl | 29 |
2. | Kristjan Kozar | 23 |
3. | Žiga Kranjc | 21 |
Svit Hočevar | 21 | |
5. | Denis Kauković | 18 |
Pino Žeželj | 18 | |
7. | Aljoša Orehek | 17 |
Jan Rok Cijak | 17 | |
9. | Natan Emanuel Skomina | 16 |
10. | Denis Videnović | 15 |
11. | Arman Durmiši | 14 |
12. | Tristan Kotar | 13 |
Maks Ljubenović | 13 | |
14. | Domen Vovko | 12 |
15. | Kenan Velić | 11 |
Svit Blaško | 11 | |
Ajdin Sadiković | 11 | |
Noel Čirjak | 11 | |
19. | Stefan Brankovski | 10 |
Tadej Štrukelj | 10 |