Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Aluminij 3 : 0 Brežice 1919
Sobota, 18.avgust 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Kety Emmi Bistrica 1 : 0 MB Tabor
Sobota, 18.avgust 2018 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
Miklavž 2 : 2 Mura
Sobota, 18.avgust 2018 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
Vipoll Veržej 1 : 2 A2S Celje
Sobota, 18.avgust 2018 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Šampion 0 : 4 Krško
Sreda, 29.avgust 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Drava Ptuj 3 : 1 Rudar Velenje
Sreda, 12.september 2018 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Dravograd 15:30 Maribor
Sreda, 26.september 2018 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
2. krog
Maribor 5 : 0 Drava Ptuj
Torek, 21.avgust 2018 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
A2S Celje 6 : 2 Dravograd
Sobota, 25.avgust 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Vipoll Veržej 2 : 0 Mura
Sobota, 25.avgust 2018 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Brežice 1919 1 : 1 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 25.avgust 2018 | Brežice, Stadion Brežice
Šampion 1 : 4 Aluminij
Sobota, 25.avgust 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
MB Tabor 1 : 1 Miklavž
Nedelja, 26.avgust 2018 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Krško 18:15 Rudar Velenje
Sreda, 10.oktober 2018 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
3. krog
Vipoll Veržej 2 : 1 MB Tabor
Sobota, 1.september 2018 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Dravograd 2 : 1 Mura
Sobota, 1.september 2018 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Drava Ptuj 0 : 5 A2S Celje
Sobota, 1.september 2018 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Rudar Velenje 0 : 3 Maribor
Sobota, 1.september 2018 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Aluminij 0 : 1 Krško
Sobota, 1.september 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Kety Emmi Bistrica 0 : 0 Šampion
Sobota, 1.september 2018 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
Miklavž 1 : 1 Brežice 1919
Sobota, 1.september 2018 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
4. krog
Brežice 1919 1 : 1 Vipoll Veržej
Torek, 4.september 2018 | Brežice, Stadion Brežice
Šampion 1 : 1 Miklavž
Sreda, 5.september 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Aluminij 1 : 2 Kety Emmi Bistrica
Sreda, 5.september 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Mura 0 : 1 Drava Ptuj
Sreda, 5.september 2018 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
MB Tabor 0 : 3 Dravograd
Sreda, 5.september 2018 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Krško 1 : 3 Maribor
Sreda, 5.september 2018 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
A2S Celje 5 : 0 Rudar Velenje
Sreda, 5.september 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
5. krog
Rudar Velenje 1 : 2 Mura
Sobota, 8.september 2018 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Kety Emmi Bistrica 2 : 0 Krško
Sobota, 8.september 2018 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
Miklavž 1 : 1 Aluminij
Sobota, 8.september 2018 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
Vipoll Veržej 1 : 0 Šampion
Sobota, 8.september 2018 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Dravograd 2 : 0 Brežice 1919
Sobota, 8.september 2018 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Drava Ptuj 1 : 3 MB Tabor
Nedelja, 9.september 2018 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Maribor 1 : 0 A2S Celje
Nedelja, 9.september 2018 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
6. krog
Mura 0 : 2 Maribor
Sobota, 15.september 2018 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Kety Emmi Bistrica 2 : 1 Miklavž
Sobota, 15.september 2018 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
Krško 2 : 2 A2S Celje
Sobota, 15.september 2018 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Šampion 1 : 3 Dravograd
Sobota, 15.september 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Brežice 1919 2 : 1 Drava Ptuj
Sobota, 15.september 2018 | Brežice, Stadion Brežice
MB Tabor 1 : 2 Rudar Velenje
Nedelja, 16.september 2018 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Aluminij 2 : 1 Vipoll Veržej
Torek, 18.september 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
7. krog
Vipoll Veržej 11:00 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 22.september 2018 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Dravograd 11:00 Aluminij
Sobota, 22.september 2018 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Maribor 11:00 MB Tabor
Sobota, 22.september 2018 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Rudar Velenje 12:00 Brežice 1919
Sobota, 22.september 2018 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
A2S Celje 17:00 Mura
Sobota, 22.september 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Miklavž 11:00 Krško
Nedelja, 23.september 2018 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
Drava Ptuj 17:00 Šampion
Sreda, 26.september 2018 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
8. krog
Kety Emmi Bistrica 11:00 Dravograd
Sobota, 29.september 2018 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
Miklavž 11:00 Vipoll Veržej
Sobota, 29.september 2018 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
Šampion 13:00 Rudar Velenje
Sobota, 29.september 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Brežice 1919 15:30 Maribor
Sobota, 29.september 2018 | Brežice, Stadion Brežice
MB Tabor 11:00 A2S Celje
Nedelja, 30.september 2018 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Krško 15:30 Mura
Nedelja, 30.september 2018 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Aluminij 16:00 Drava Ptuj
Sreda, 3.oktober 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
9. krog
Vipoll Veržej 11:00 Krško
Sobota, 6.oktober 2018 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Dravograd 11:00 Miklavž
Sobota, 6.oktober 2018 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Rudar Velenje 11:00 Aluminij
Sobota, 6.oktober 2018 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Maribor 11:00 Šampion
Sobota, 6.oktober 2018 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
A2S Celje 15:30 Brežice 1919
Sobota, 6.oktober 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Mura 15:30 MB Tabor
Sobota, 6.oktober 2018 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
Drava Ptuj 15:30 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 6.oktober 2018 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
10. krog
Krško 15:00 MB Tabor
Sobota, 13.oktober 2018 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Brežice 1919 15:00 Mura
Sobota, 13.oktober 2018 | Brežice, Stadion Brežice
Šampion 15:00 A2S Celje
Sobota, 13.oktober 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Aluminij 15:00 Maribor
Sobota, 13.oktober 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Kety Emmi Bistrica 15:00 Rudar Velenje
Sobota, 13.oktober 2018 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
Miklavž 15:00 Drava Ptuj
Sobota, 13.oktober 2018 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
Vipoll Veržej 15:00 Dravograd
Sobota, 13.oktober 2018 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
11. krog
Dravograd 15:00 Krško
Sobota, 20.oktober 2018 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Drava Ptuj 15:00 Vipoll Veržej
Sobota, 20.oktober 2018 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Rudar Velenje 15:00 Miklavž
Sobota, 20.oktober 2018 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Maribor 15:00 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 20.oktober 2018 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
A2S Celje 15:00 Aluminij
Sobota, 20.oktober 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Mura 15:00 Šampion
Sobota, 20.oktober 2018 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
MB Tabor 15:00 Brežice 1919
Sobota, 20.oktober 2018 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
12. krog
Krško 15:00 Brežice 1919
Sobota, 27.oktober 2018 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Šampion 15:00 MB Tabor
Sobota, 27.oktober 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Aluminij 15:00 Mura
Sobota, 27.oktober 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Kety Emmi Bistrica 15:00 A2S Celje
Sobota, 27.oktober 2018 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
Miklavž 15:00 Maribor
Sobota, 27.oktober 2018 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
Vipoll Veržej 15:00 Rudar Velenje
Sobota, 27.oktober 2018 | Veržej, Stadion Čistina Veržej
Dravograd 15:00 Drava Ptuj
Sobota, 27.oktober 2018 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
13. krog
Drava Ptuj 14:00 Krško
Sobota, 3.november 2018 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Rudar Velenje 14:00 Dravograd
Sobota, 3.november 2018 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Maribor 14:00 Vipoll Veržej
Sobota, 3.november 2018 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
A2S Celje 14:00 Miklavž
Sobota, 3.november 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Mura 14:00 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 3.november 2018 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
MB Tabor 14:00 Aluminij
Sobota, 3.november 2018 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Brežice 1919 14:00 Šampion
Sobota, 3.november 2018 | Brežice, Stadion Brežice
14. krog
Krško 14:00 Šampion
Sobota, 10.november 2018 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Brežice 1919 14:00 Aluminij
Sobota, 10.november 2018 | Brežice, Stadion Brežice
MB Tabor 14:00 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 10.november 2018 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Mura 14:00 Miklavž
Sobota, 10.november 2018 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
A2S Celje 14:00 Vipoll Veržej
Sobota, 10.november 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Maribor 14:00 Dravograd
Sobota, 10.november 2018 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Rudar Velenje 14:00 Drava Ptuj
Sobota, 10.november 2018 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
15. krog
Rudar Velenje 14:00 Krško
Sobota, 17.november 2018 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Drava Ptuj 14:00 Maribor
Sobota, 17.november 2018 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Dravograd 14:00 A2S Celje
Sobota, 17.november 2018 | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT
Miklavž 14:00 MB Tabor
Sobota, 17.november 2018 | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju
Kety Emmi Bistrica 14:00 Brežice 1919
Sobota, 17.november 2018 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
Aluminij 14:00 Šampion
Sobota, 17.november 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Mura 14:00 Vipoll Veržej
Sobota, 17.november 2018 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
16. krog
Krško 14:00 Aluminij
Nedelja, 25.november 2018 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Šampion 14:00 Kety Emmi Bistrica
Nedelja, 25.november 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Brežice 1919 14:00 Miklavž
Nedelja, 25.november 2018 | Brežice, Stadion Brežice
MB Tabor 14:00 Vipoll Veržej
Nedelja, 25.november 2018 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Mura 14:00 Dravograd
Nedelja, 25.november 2018 | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT
A2S Celje 14:00 Drava Ptuj
Nedelja, 25.november 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Maribor 14:00 Rudar Velenje
Nedelja, 25.november 2018 | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
17. krog
Maribor 15:00 Krško
Sobota, 23.marec 2019 | ,
Rudar Velenje 15:00 A2S Celje
Sobota, 23.marec 2019 | ,
Drava Ptuj 15:00 Mura
Sobota, 23.marec 2019 | ,
Dravograd 15:00 MB Tabor
Sobota, 23.marec 2019 | ,
Vipoll Veržej 15:00 Brežice 1919
Sobota, 23.marec 2019 | ,
Miklavž 15:00 Šampion
Sobota, 23.marec 2019 | ,
Kety Emmi Bistrica 15:00 Aluminij
Sobota, 23.marec 2019 | ,
18. krog
Krško 15:00 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 30.marec 2019 | ,
Aluminij 15:00 Miklavž
Sobota, 30.marec 2019 | ,
Šampion 15:00 Vipoll Veržej
Sobota, 30.marec 2019 | ,
Brežice 1919 15:00 Dravograd
Sobota, 30.marec 2019 | ,
MB Tabor 15:00 Drava Ptuj
Sobota, 30.marec 2019 | ,
Mura 15:00 Rudar Velenje
Sobota, 30.marec 2019 | ,
A2S Celje 15:00 Maribor
Sobota, 30.marec 2019 | ,
19. krog
A2S Celje 15:30 Krško
Sobota, 6.april 2019 | ,
Maribor 15:30 Mura
Sobota, 6.april 2019 | ,
Rudar Velenje 15:30 MB Tabor
Sobota, 6.april 2019 | ,
Drava Ptuj 15:30 Brežice 1919
Sobota, 6.april 2019 | ,
Dravograd 15:30 Šampion
Sobota, 6.april 2019 | ,
Vipoll Veržej 15:30 Aluminij
Sobota, 6.april 2019 | ,
Miklavž 15:30 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 6.april 2019 | ,
20. krog
Krško 16:00 Miklavž
Sobota, 13.april 2019 | ,
Kety Emmi Bistrica 16:00 Vipoll Veržej
Sobota, 13.april 2019 | ,
Aluminij 16:00 Dravograd
Sobota, 13.april 2019 | ,
Šampion 16:00 Drava Ptuj
Sobota, 13.april 2019 | ,
Brežice 1919 16:00 Rudar Velenje
Sobota, 13.april 2019 | ,
MB Tabor 16:00 Maribor
Sobota, 13.april 2019 | ,
Mura 16:00 A2S Celje
Sobota, 13.april 2019 | ,
21. krog
Mura 16:30 Krško
Sobota, 20.april 2019 | ,
A2S Celje 16:30 MB Tabor
Sobota, 20.april 2019 | ,
Maribor 16:30 Brežice 1919
Sobota, 20.april 2019 | ,
Rudar Velenje 16:30 Šampion
Sobota, 20.april 2019 | ,
Drava Ptuj 16:30 Aluminij
Sobota, 20.april 2019 | ,
Dravograd 16:30 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 20.april 2019 | ,
Vipoll Veržej 16:30 Miklavž
Sobota, 20.april 2019 | ,
22. krog
Krško 16:30 Vipoll Veržej
Sobota, 27.april 2019 | ,
Miklavž 16:30 Dravograd
Sobota, 27.april 2019 | ,
Kety Emmi Bistrica 16:30 Drava Ptuj
Sobota, 27.april 2019 | ,
Aluminij 16:30 Rudar Velenje
Sobota, 27.april 2019 | ,
Šampion 16:30 Maribor
Sobota, 27.april 2019 | ,
Brežice 1919 16:30 A2S Celje
Sobota, 27.april 2019 | ,
MB Tabor 16:30 Mura
Sobota, 27.april 2019 | ,
23. krog
MB Tabor 17:00 Krško
Sobota, 4.maj 2019 | ,
Mura 17:00 Brežice 1919
Sobota, 4.maj 2019 | ,
A2S Celje 17:00 Šampion
Sobota, 4.maj 2019 | ,
Maribor 17:00 Aluminij
Sobota, 4.maj 2019 | ,
Rudar Velenje 17:00 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 4.maj 2019 | ,
Drava Ptuj 17:00 Miklavž
Sobota, 4.maj 2019 | ,
Dravograd 17:00 Vipoll Veržej
Sobota, 4.maj 2019 | ,
24. krog
Krško 17:00 Dravograd
Sobota, 11.maj 2019 | ,
Vipoll Veržej 17:00 Drava Ptuj
Sobota, 11.maj 2019 | ,
Miklavž 17:00 Rudar Velenje
Sobota, 11.maj 2019 | ,
Kety Emmi Bistrica 17:00 Maribor
Sobota, 11.maj 2019 | ,
Aluminij 17:00 A2S Celje
Sobota, 11.maj 2019 | ,
Šampion 17:00 Mura
Sobota, 11.maj 2019 | ,
Brežice 1919 17:00 MB Tabor
Sobota, 11.maj 2019 | ,
25. krog
Brežice 1919 17:30 Krško
Sobota, 18.maj 2019 | ,
MB Tabor 17:30 Šampion
Sobota, 18.maj 2019 | ,
Mura 17:30 Aluminij
Sobota, 18.maj 2019 | ,
A2S Celje 17:30 Kety Emmi Bistrica
Sobota, 18.maj 2019 | ,
Maribor 17:30 Miklavž
Sobota, 18.maj 2019 | ,
Rudar Velenje 17:30 Vipoll Veržej
Sobota, 18.maj 2019 | ,
Drava Ptuj 17:30 Dravograd
Sobota, 18.maj 2019 | ,
26. krog
Krško 17:30 Drava Ptuj
Sobota, 25.maj 2019 | ,
Dravograd 17:30 Rudar Velenje
Sobota, 25.maj 2019 | ,
Vipoll Veržej 17:30 Maribor
Sobota, 25.maj 2019 | ,
Miklavž 17:30 A2S Celje
Sobota, 25.maj 2019 | ,
Kety Emmi Bistrica 17:30 Mura
Sobota, 25.maj 2019 | ,
Aluminij 17:30 MB Tabor
Sobota, 25.maj 2019 | ,
Šampion 17:30 Brežice 1919
Sobota, 25.maj 2019 | ,



DELI NA