Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Bravo Publikum 11:00 Jadran Železničar
Sobota, 18.avgust 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Krka 11:00 Sava Kranj
Sobota, 18.avgust 2018 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Ilirija Extra-Lux 18:00 Dren Vrhnika
Sobota, 18.avgust 2018 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Koper 18:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 18.avgust 2018 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 11:00 Jadran Dekani
Nedelja, 19.avgust 2018 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Domžale 19:00 Interblock
Nedelja, 19.avgust 2018 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Triglav Kranj 18:00 Gorica
Sreda, 29.avgust 2018 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
2. krog
Interblock 11:00 Sava Kranj
Sobota, 25.avgust 2018 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Olimpija Ljubljana 11:00 Bravo Publikum
Sobota, 25.avgust 2018 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Dren Vrhnika 18:00 Koper
Sobota, 25.avgust 2018 | Vrhnika, Športni park Vrhnika
Domžale 18:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 25.avgust 2018 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Gorica 11:00 Krka
Nedelja, 26.avgust 2018 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Jadran Dekani 11:00 Triglav Kranj
Nedelja, 26.avgust 2018 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Jadran Železničar 11:00 Brinje Grosuplje
Nedelja, 26.avgust 2018 | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
3. krog
Brinje Grosuplje 11:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 1.september 2018 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Triglav Kranj 11:00 Jadran Železničar
Sobota, 1.september 2018 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Krka 17:00 Jadran Dekani
Sobota, 1.september 2018 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Sava Kranj 17:00 Gorica
Sobota, 1.september 2018 | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče
Koper 17:00 Domžale
Sobota, 1.september 2018 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Bravo Publikum 17:00 Dren Vrhnika
Sobota, 1.september 2018 | ,
Ilirija Extra-Lux 11:00 Interblock
Nedelja, 2.september 2018 | Ljubljana, Stadion Ilirija
4. krog
Interblock 16:30 Gorica
Sreda, 5.september 2018 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Jadran Dekani 16:30 Sava Kranj
Sreda, 5.september 2018 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Jadran Železničar 16:30 Krka
Sreda, 5.september 2018 | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Olimpija Ljubljana 16:30 Triglav Kranj
Sreda, 5.september 2018 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Dren Vrhnika 16:30 Brinje Grosuplje
Sreda, 5.september 2018 | Vrhnika, Športni park Vrhnika
Domžale 16:30 Bravo Publikum
Sreda, 5.september 2018 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 16:30 Koper
Sreda, 5.september 2018 | Ljubljana, Stadion Ilirija
5. krog
Koper 16:30 Interblock
Sobota, 8.september 2018 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Bravo Publikum 16:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 8.september 2018 | ,
Brinje Grosuplje 16:30 Domžale
Sobota, 8.september 2018 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Triglav Kranj 16:30 Dren Vrhnika
Sobota, 8.september 2018 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Krka 16:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 8.september 2018 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Sava Kranj 16:30 Jadran Železničar
Sobota, 8.september 2018 | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče
Gorica 16:30 Jadran Dekani
Sobota, 8.september 2018 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
6. krog
Interblock 16:00 Jadran Dekani
Sobota, 15.september 2018 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Jadran Železničar 16:00 Gorica
Sobota, 15.september 2018 | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Olimpija Ljubljana 16:00 Sava Kranj
Sobota, 15.september 2018 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Dren Vrhnika 16:00 Krka
Sobota, 15.september 2018 | Vrhnika, Športni park Vrhnika
Domžale 16:00 Triglav Kranj
Sobota, 15.september 2018 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Ilirija Extra-Lux 16:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 15.september 2018 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Koper 16:00 Bravo Publikum
Sobota, 15.september 2018 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
7. krog
Bravo Publikum 16:00 Interblock
Sobota, 22.september 2018 | ,
Brinje Grosuplje 16:00 Koper
Sobota, 22.september 2018 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Triglav Kranj 16:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 22.september 2018 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Krka 16:00 Domžale
Sobota, 22.september 2018 | ,
Sava Kranj 16:00 Dren Vrhnika
Sobota, 22.september 2018 | ,
Gorica 16:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 22.september 2018 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Jadran Dekani 16:00 Jadran Železničar
Sobota, 22.september 2018 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
8. krog
Interblock 15:30 Jadran Železničar
Sobota, 29.september 2018 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Olimpija Ljubljana 15:30 Jadran Dekani
Sobota, 29.september 2018 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Dren Vrhnika 15:30 Gorica
Sobota, 29.september 2018 | ,
Domžale 15:30 Sava Kranj
Sobota, 29.september 2018 | ,
Ilirija Extra-Lux 15:30 Krka
Sobota, 29.september 2018 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Koper 15:30 Triglav Kranj
Sobota, 29.september 2018 | ,
Bravo Publikum 15:30 Brinje Grosuplje
Sobota, 29.september 2018 | ,
9. krog
Brinje Grosuplje 15:30 Interblock
Sobota, 6.oktober 2018 | ,
Triglav Kranj 15:30 Bravo Publikum
Sobota, 6.oktober 2018 | ,
Krka 15:30 Koper
Sobota, 6.oktober 2018 | ,
Sava Kranj 15:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 6.oktober 2018 | ,
Gorica 15:30 Domžale
Sobota, 6.oktober 2018 | ,
Jadran Dekani 15:30 Dren Vrhnika
Sobota, 6.oktober 2018 | ,
Jadran Železničar 15:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 6.oktober 2018 | ,
10. krog
Interblock 15:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 13.oktober 2018 | ,
Dren Vrhnika 15:00 Jadran Železničar
Sobota, 13.oktober 2018 | ,
Domžale 15:00 Jadran Dekani
Sobota, 13.oktober 2018 | ,
Ilirija Extra-Lux 15:00 Gorica
Sobota, 13.oktober 2018 | ,
Koper 15:00 Sava Kranj
Sobota, 13.oktober 2018 | ,
Bravo Publikum 15:00 Krka
Sobota, 13.oktober 2018 | ,
Brinje Grosuplje 15:00 Triglav Kranj
Sobota, 13.oktober 2018 | ,
11. krog
Triglav Kranj 15:00 Interblock
Sobota, 20.oktober 2018 | ,
Krka 15:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 20.oktober 2018 | ,
Sava Kranj 15:00 Bravo Publikum
Sobota, 20.oktober 2018 | ,
Gorica 15:00 Koper
Sobota, 20.oktober 2018 | ,
Jadran Dekani 15:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 20.oktober 2018 | ,
Jadran Železničar 15:00 Domžale
Sobota, 20.oktober 2018 | ,
Olimpija Ljubljana 15:00 Dren Vrhnika
Sobota, 20.oktober 2018 | ,
12. krog
Interblock 15:00 Dren Vrhnika
Sobota, 27.oktober 2018 | ,
Domžale 15:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 27.oktober 2018 | ,
Ilirija Extra-Lux 15:00 Jadran Železničar
Sobota, 27.oktober 2018 | ,
Koper 15:00 Jadran Dekani
Sobota, 27.oktober 2018 | ,
Bravo Publikum 15:00 Gorica
Sobota, 27.oktober 2018 | ,
Brinje Grosuplje 15:00 Sava Kranj
Sobota, 27.oktober 2018 | ,
Triglav Kranj 15:00 Krka
Sobota, 27.oktober 2018 | ,
13. krog
Krka 14:00 Interblock
Sobota, 3.november 2018 | ,
Sava Kranj 14:00 Triglav Kranj
Sobota, 3.november 2018 | ,
Gorica 14:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 3.november 2018 | ,
Jadran Dekani 14:00 Bravo Publikum
Sobota, 3.november 2018 | ,
Jadran Železničar 14:00 Koper
Sobota, 3.november 2018 | ,
Olimpija Ljubljana 14:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 3.november 2018 | ,
Dren Vrhnika 14:00 Domžale
Sobota, 3.november 2018 | ,
14. krog
Interblock 14:00 Domžale
Sobota, 10.november 2018 | ,
Dren Vrhnika 14:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 10.november 2018 | ,
Olimpija Ljubljana 14:00 Koper
Sobota, 10.november 2018 | ,
Jadran Železničar 14:00 Bravo Publikum
Sobota, 10.november 2018 | ,
Jadran Dekani 14:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 10.november 2018 | ,
Gorica 14:00 Triglav Kranj
Sobota, 10.november 2018 | ,
Sava Kranj 14:00 Krka
Sobota, 10.november 2018 | ,
15. krog
Sava Kranj 14:00 Interblock
Sobota, 17.november 2018 | ,
Krka 14:00 Gorica
Sobota, 17.november 2018 | ,
Triglav Kranj 14:00 Jadran Dekani
Sobota, 17.november 2018 | ,
Brinje Grosuplje 14:00 Jadran Železničar
Sobota, 17.november 2018 | ,
Bravo Publikum 14:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 17.november 2018 | ,
Koper 14:00 Dren Vrhnika
Sobota, 17.november 2018 | ,
Ilirija Extra-Lux 14:00 Domžale
Sobota, 17.november 2018 | ,
16. krog
Interblock 14:00 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 25.november 2018 | ,
Domžale 14:00 Koper
Nedelja, 25.november 2018 | ,
Dren Vrhnika 14:00 Bravo Publikum
Nedelja, 25.november 2018 | ,
Olimpija Ljubljana 14:00 Brinje Grosuplje
Nedelja, 25.november 2018 | ,
Jadran Železničar 14:00 Triglav Kranj
Nedelja, 25.november 2018 | ,
Jadran Dekani 14:00 Krka
Nedelja, 25.november 2018 | ,
Gorica 14:00 Sava Kranj
Nedelja, 25.november 2018 | ,
17. krog
Gorica 15:00 Interblock
Sobota, 23.marec 2019 | ,
Sava Kranj 15:00 Jadran Dekani
Sobota, 23.marec 2019 | ,
Krka 15:00 Jadran Železničar
Sobota, 23.marec 2019 | ,
Triglav Kranj 15:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 23.marec 2019 | ,
Brinje Grosuplje 15:00 Dren Vrhnika
Sobota, 23.marec 2019 | ,
Bravo Publikum 15:00 Domžale
Sobota, 23.marec 2019 | ,
Koper 15:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 23.marec 2019 | ,
18. krog
Interblock 15:00 Koper
Sobota, 30.marec 2019 | ,
Ilirija Extra-Lux 15:00 Bravo Publikum
Sobota, 30.marec 2019 | ,
Domžale 15:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 30.marec 2019 | ,
Dren Vrhnika 15:00 Triglav Kranj
Sobota, 30.marec 2019 | ,
Olimpija Ljubljana 15:00 Krka
Sobota, 30.marec 2019 | ,
Jadran Železničar 15:00 Sava Kranj
Sobota, 30.marec 2019 | ,
Jadran Dekani 15:00 Gorica
Sobota, 30.marec 2019 | ,
19. krog
Jadran Dekani 15:30 Interblock
Sobota, 6.april 2019 | ,
Gorica 15:30 Jadran Železničar
Sobota, 6.april 2019 | ,
Sava Kranj 15:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 6.april 2019 | ,
Krka 15:30 Dren Vrhnika
Sobota, 6.april 2019 | ,
Triglav Kranj 15:30 Domžale
Sobota, 6.april 2019 | ,
Brinje Grosuplje 15:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 6.april 2019 | ,
Bravo Publikum 15:30 Koper
Sobota, 6.april 2019 | ,
20. krog
Interblock 16:00 Bravo Publikum
Sobota, 13.april 2019 | ,
Koper 16:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 13.april 2019 | ,
Ilirija Extra-Lux 16:00 Triglav Kranj
Sobota, 13.april 2019 | ,
Domžale 16:00 Krka
Sobota, 13.april 2019 | ,
Dren Vrhnika 16:00 Sava Kranj
Sobota, 13.april 2019 | ,
Olimpija Ljubljana 16:00 Gorica
Sobota, 13.april 2019 | ,
Jadran Železničar 16:00 Jadran Dekani
Sobota, 13.april 2019 | ,
21. krog
Jadran Železničar 16:30 Interblock
Sobota, 20.april 2019 | ,
Jadran Dekani 16:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 20.april 2019 | ,
Gorica 16:30 Dren Vrhnika
Sobota, 20.april 2019 | ,
Sava Kranj 16:30 Domžale
Sobota, 20.april 2019 | ,
Krka 16:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 20.april 2019 | ,
Triglav Kranj 16:30 Koper
Sobota, 20.april 2019 | ,
Brinje Grosuplje 16:30 Bravo Publikum
Sobota, 20.april 2019 | ,
22. krog
Interblock 16:30 Brinje Grosuplje
Sobota, 27.april 2019 | ,
Bravo Publikum 16:30 Triglav Kranj
Sobota, 27.april 2019 | ,
Koper 16:30 Krka
Sobota, 27.april 2019 | ,
Ilirija Extra-Lux 16:30 Sava Kranj
Sobota, 27.april 2019 | ,
Domžale 16:30 Gorica
Sobota, 27.april 2019 | ,
Dren Vrhnika 16:30 Jadran Dekani
Sobota, 27.april 2019 | ,
Olimpija Ljubljana 16:30 Jadran Železničar
Sobota, 27.april 2019 | ,
23. krog
Olimpija Ljubljana 17:00 Interblock
Sobota, 4.maj 2019 | ,
Jadran Železničar 17:00 Dren Vrhnika
Sobota, 4.maj 2019 | ,
Jadran Dekani 17:00 Domžale
Sobota, 4.maj 2019 | ,
Gorica 17:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 4.maj 2019 | ,
Sava Kranj 17:00 Koper
Sobota, 4.maj 2019 | ,
Krka 17:00 Bravo Publikum
Sobota, 4.maj 2019 | ,
Triglav Kranj 17:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 4.maj 2019 | ,
24. krog
Interblock 17:00 Triglav Kranj
Sobota, 11.maj 2019 | ,
Brinje Grosuplje 17:00 Krka
Sobota, 11.maj 2019 | ,
Bravo Publikum 17:00 Sava Kranj
Sobota, 11.maj 2019 | ,
Koper 17:00 Gorica
Sobota, 11.maj 2019 | ,
Ilirija Extra-Lux 17:00 Jadran Dekani
Sobota, 11.maj 2019 | ,
Domžale 17:00 Jadran Železničar
Sobota, 11.maj 2019 | ,
Dren Vrhnika 17:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 11.maj 2019 | ,
25. krog
Dren Vrhnika 17:30 Interblock
Sobota, 18.maj 2019 | ,
Olimpija Ljubljana 17:30 Domžale
Sobota, 18.maj 2019 | ,
Jadran Železničar 17:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 18.maj 2019 | ,
Jadran Dekani 17:30 Koper
Sobota, 18.maj 2019 | ,
Gorica 17:30 Bravo Publikum
Sobota, 18.maj 2019 | ,
Sava Kranj 17:30 Brinje Grosuplje
Sobota, 18.maj 2019 | ,
Krka 17:30 Triglav Kranj
Sobota, 18.maj 2019 | ,
26. krog
Interblock 17:30 Krka
Sobota, 25.maj 2019 | ,
Triglav Kranj 17:30 Sava Kranj
Sobota, 25.maj 2019 | ,
Brinje Grosuplje 17:30 Gorica
Sobota, 25.maj 2019 | ,
Bravo Publikum 17:30 Jadran Dekani
Sobota, 25.maj 2019 | ,
Koper 17:30 Jadran Železničar
Sobota, 25.maj 2019 | ,
Ilirija Extra-Lux 17:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 25.maj 2019 | ,
Domžale 17:30 Dren Vrhnika
Sobota, 25.maj 2019 | ,



DELI NA