Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Ilirija 1911 2 : 0 Koper
Sobota, 19.avgust 2017 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Bravo Publikum 2 : 7 Olimpija Ljubljana
Sobota, 19.avgust 2017 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Triglav Kranj 4 : 0 Brinje Grosuplje
Sobota, 19.avgust 2017 | Kranj, Športni park Kranj - igrišče z UT
Interblock 1 : 1 Elta Izola
Sobota, 19.avgust 2017 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Domžale 1 : 1 Gorica
Sobota, 19.avgust 2017 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Gostilna Kogoj Bilje 0 : 1 Jadran Dekani
Nedelja, 20.avgust 2017 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
Jadran Železničar 1 : 1 Krka
Nedelja, 20.avgust 2017 | Jadran Krvavi potok, Igrišče Jadran, Krvavi Potok
2. krog
Koper 2 : 0 Bravo Publikum
Torek, 22.avgust 2017 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 3 : 4 Domžale
Sreda, 23.avgust 2017 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Krka 3 : 2 Ilirija 1911
Sreda, 23.avgust 2017 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo Mesto-igr. z UT
Brinje Grosuplje 3 : 0 Gostilna Kogoj Bilje
Sreda, 23.avgust 2017 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Gorica 1 : 1 Triglav Kranj
Sreda, 23.avgust 2017 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Elta Izola 0 : 2 Jadran Dekani
Sreda, 23.avgust 2017 | Izola, Mestni stadion Izola
Interblock 1 : 0 Jadran Železničar
Sreda, 13.september 2017 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
3. krog
Ilirija 1911 2 : 0 Interblock
Sobota, 26.avgust 2017 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Domžale 0 : 1 Koper
Sobota, 26.avgust 2017 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Jadran Dekani 4 : 0 Brinje Grosuplje
Sobota, 26.avgust 2017 | Dekani, Športni park Dekani
Gostilna Kogoj Bilje 0 : 2 Gorica
Nedelja, 27.avgust 2017 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
Bravo Publikum 2 : 1 Krka
Nedelja, 27.avgust 2017 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Jadran Železničar 7 : 1 Elta Izola
Nedelja, 27.avgust 2017 | Jadran Krvavi potok, Igrišče Jadran, Krvavi Potok
Triglav Kranj 3 : 0 Olimpija Ljubljana
Sreda, 13.september 2017 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
4. krog
Gorica 0 : 1 Jadran Dekani
Sreda, 30.avgust 2017 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Jadran Železničar 1 : 4 Ilirija 1911
Sreda, 30.avgust 2017 | Jadran Krvavi potok, Igrišče Jadran, Krvavi Potok
Interblock 1 : 2 Bravo Publikum
Sreda, 30.avgust 2017 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Olimpija Ljubljana 10 : 0 Gostilna Kogoj Bilje
Sreda, 30.avgust 2017 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Koper 0 : 0 Triglav Kranj
Sreda, 30.avgust 2017 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Krka 0 : 0 Domžale
Sreda, 30.avgust 2017 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo Mesto-igr. z UT
Elta Izola 2 : 0 Brinje Grosuplje
Sreda, 6.september 2017 | Izola, Mestni stadion Izola
5. krog
Triglav Kranj 2 : 0 Krka
Sobota, 2.september 2017 | Kranj, Športni park Kranj - igrišče z UT
Ilirija 1911 3 : 4 Elta Izola
Sobota, 2.september 2017 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Bravo Publikum 5 : 0 Jadran Železničar
Sobota, 2.september 2017 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 1 : 3 Gorica
Sobota, 2.september 2017 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Domžale 4 : 1 Interblock
Sobota, 2.september 2017 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Jadran Dekani 1 : 0 Olimpija Ljubljana
Sobota, 2.september 2017 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Gostilna Kogoj Bilje 1 : 1 Koper
Nedelja, 3.september 2017 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
6. krog
Elta Izola 1 : 3 Gorica
Sobota, 9.september 2017 | Izola, Mestni stadion Izola
Olimpija Ljubljana 4 : 0 Brinje Grosuplje
Sobota, 9.september 2017 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Krka 1 : 0 Gostilna Kogoj Bilje
Sobota, 9.september 2017 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo Mesto-igr. z UT
Ilirija 1911 1 : 2 Bravo Publikum
Sobota, 9.september 2017 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Jadran Železničar 1 : 0 Domžale
Nedelja, 10.september 2017 | Jadran Krvavi potok, Igrišče Jadran, Krvavi Potok
Interblock 1 : 0 Triglav Kranj
Nedelja, 10.september 2017 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Koper 1 : 0 Jadran Dekani
Četrtek, 5.oktober 2017 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
7. krog
Triglav Kranj 0 : 0 Jadran Železničar
Sobota, 16.september 2017 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 0 : 4 Koper
Sobota, 16.september 2017 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Gorica 0 : 5 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 17.september 2017 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Gostilna Kogoj Bilje 4 : 0 Interblock
Nedelja, 17.september 2017 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
Bravo Publikum 0 : 2 Elta Izola
Nedelja, 17.september 2017 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Jadran Dekani 1 : 0 Krka
Nedelja, 17.september 2017 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Domžale 1 : 2 Ilirija 1911
Torek, 19.september 2017 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
8. krog
Koper 4 : 0 Gorica
Petek, 22.september 2017 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Elta Izola 0 : 6 Olimpija Ljubljana
Sobota, 23.september 2017 | Izola, Mestni stadion Izola
Ilirija 1911 1 : 1 Triglav Kranj
Sobota, 23.september 2017 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Interblock 0 : 5 Jadran Dekani
Sobota, 23.september 2017 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Bravo Publikum 1 : 1 Domžale
Sobota, 23.september 2017 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Jadran Železničar 2 : 0 Gostilna Kogoj Bilje
Nedelja, 24.september 2017 | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana
Krka 2 : 3 Brinje Grosuplje
Nedelja, 24.september 2017 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo Mesto-igr. z UT
9. krog
Brinje Grosuplje 4 : 0 Interblock
Sobota, 30.september 2017 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Domžale 0 : 0 Elta Izola
Sobota, 30.september 2017 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Jadran Dekani 2 : 0 Jadran Železničar
Sobota, 30.september 2017 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Gostilna Kogoj Bilje 0 : 2 Ilirija 1911
Nedelja, 1.oktober 2017 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
Gorica 3 : 1 Krka
Nedelja, 1.oktober 2017 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 4 : 1 Koper
Ponedeljek, 2.oktober 2017 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Triglav Kranj 3 : 0 Bravo Publikum
Sreda, 11.oktober 2017 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
10. krog
Bravo Publikum 0 : 1 Gostilna Kogoj Bilje
Sobota, 7.oktober 2017 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Ilirija 1911 1 : 1 Jadran Dekani
Sobota, 7.oktober 2017 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Elta Izola 1 : 3 Koper
Sobota, 7.oktober 2017 | Izola, Mestni stadion Izola
Krka 2 : 3 Olimpija Ljubljana
Sobota, 7.oktober 2017 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo Mesto-igr. z UT
Domžale 2 : 3 Triglav Kranj
Sobota, 7.oktober 2017 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Interblock 1 : 2 Gorica
Nedelja, 8.oktober 2017 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Jadran Železničar 1 : 2 Brinje Grosuplje
Nedelja, 8.oktober 2017 | Jadran Krvavi potok, Igrišče Jadran, Krvavi Potok
11. krog
Olimpija Ljubljana 5 : 0 Interblock
Sobota, 14.oktober 2017 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Koper 4 : 1 Krka
Sobota, 14.oktober 2017 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Jadran Dekani 3 : 0 Bravo Publikum
Sobota, 14.oktober 2017 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Triglav Kranj 1 : 0 Elta Izola
Sobota, 14.oktober 2017 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Gostilna Kogoj Bilje 2 : 1 Domžale
Nedelja, 15.oktober 2017 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
Gorica 0 : 1 Jadran Železničar
Nedelja, 15.oktober 2017 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Brinje Grosuplje 2 : 2 Ilirija 1911
Nedelja, 15.oktober 2017 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
12. krog
Ilirija 1911 2 : 2 Gorica
Sreda, 18.oktober 2017 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Elta Izola 0 : 5 Krka
Sobota, 21.oktober 2017 | Izola, Mestni stadion Izola
Triglav Kranj 2 : 1 Gostilna Kogoj Bilje
Sobota, 21.oktober 2017 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Bravo Publikum 0 : 1 Brinje Grosuplje
Sobota, 21.oktober 2017 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Interblock 1 : 0 Koper
Sobota, 21.oktober 2017 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Domžale 1 : 1 Jadran Dekani
Sobota, 21.oktober 2017 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Jadran Železničar 1 : 5 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 22.oktober 2017 | Jadran Krvavi potok, Igrišče Jadran, Krvavi Potok
13. krog
Brinje Grosuplje 0 : 2 Domžale
Sobota, 28.oktober 2017 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Koper 2 : 0 Jadran Železničar
Sobota, 28.oktober 2017 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Jadran Dekani 3 : 2 Triglav Kranj
Sobota, 28.oktober 2017 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Gorica 3 : 3 Bravo Publikum
Sobota, 28.oktober 2017 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Gostilna Kogoj Bilje 0 : 0 Elta Izola
Nedelja, 29.oktober 2017 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
Krka 3 : 2 Interblock
Nedelja, 29.oktober 2017 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Olimpija Ljubljana 4 : 0 Ilirija 1911
Sreda, 8.november 2017 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
14. krog
Olimpija Ljubljana 5 : 1 Bravo Publikum
Sobota, 4.november 2017 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Elta Izola 0 : 1 Interblock
Sobota, 4.november 2017 | Izola, Mestni stadion Izola
Krka 4 : 0 Jadran Železničar
Sobota, 4.november 2017 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Koper 0 : 1 Ilirija 1911
Nedelja, 5.november 2017 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Jadran Dekani 1 : 1 Gostilna Kogoj Bilje
Nedelja, 5.november 2017 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Gorica 1 : 1 Domžale
Nedelja, 5.november 2017 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Brinje Grosuplje 1 : 6 Triglav Kranj
Torek, 7.november 2017 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
15. krog
Triglav Kranj 2 : 0 Gorica
Sobota, 11.november 2017 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Bravo Publikum 3 : 4 Koper
Sobota, 11.november 2017 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Domžale 4 : 4 Olimpija Ljubljana
Sobota, 11.november 2017 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Gostilna Kogoj Bilje 0 : 1 Brinje Grosuplje
Nedelja, 12.november 2017 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
Jadran Železničar 3 : 0 Interblock
Nedelja, 12.november 2017 | Jadran Krvavi potok, Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
Jadran Dekani 1 : 1 Elta Izola
Nedelja, 12.november 2017 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Ilirija 1911 13:00 Krka
Sobota, 3.marec 2018 | Ljubljana, Stadion Ilirija
16. krog
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Triglav Kranj
Sobota, 18.november 2017 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Krka 2 : 3 Bravo Publikum
Sobota, 18.november 2017 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Koper 0 : 2 Domžale
Sobota, 18.november 2017 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Elta Izola 0 : 5 Jadran Železničar
Sobota, 18.november 2017 | Izola, Mestni stadion Izola
Brinje Grosuplje 0 : 0 Jadran Dekani
Sobota, 18.november 2017 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Interblock 1 : 2 Ilirija 1911
Nedelja, 19.november 2017 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Gorica 0 : 0 Gostilna Kogoj Bilje
Nedelja, 19.november 2017 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
17. krog
Triglav Kranj 1 : 1 Koper
Sobota, 25.november 2017 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Domžale 3 : 2 Krka
Sobota, 25.november 2017 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Ilirija 1911 1 : 4 Jadran Železničar
Sobota, 25.november 2017 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Bravo Publikum 3 : 0 Interblock
Sobota, 25.november 2017 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Brinje Grosuplje 1 : 0 Elta Izola
Nedelja, 26.november 2017 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
Gostilna Kogoj Bilje 0 : 4 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 26.november 2017 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
Jadran Dekani 3 : 1 Gorica
Nedelja, 26.november 2017 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
18. krog
Elta Izola 15:00 Ilirija 1911
Sobota, 17.marec 2018 | Izola, Mestni stadion Izola
Jadran Železničar 15:00 Bravo Publikum
Sobota, 17.marec 2018 | Jadran Krvavi potok, Igrišče Jadran, Krvavi Potok
Interblock 15:00 Domžale
Sobota, 17.marec 2018 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Krka 15:00 Triglav Kranj
Sobota, 17.marec 2018 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Koper 15:00 Gostilna Kogoj Bilje
Sobota, 17.marec 2018 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 15:00 Jadran Dekani
Sobota, 17.marec 2018 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Gorica 15:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 17.marec 2018 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
19. krog
Gorica 15:00 Elta Izola
Sobota, 24.marec 2018 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Brinje Grosuplje 15:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 24.marec 2018 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Jadran Dekani 15:00 Koper
Sobota, 24.marec 2018 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Gostilna Kogoj Bilje 15:00 Krka
Sobota, 24.marec 2018 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
Triglav Kranj 15:00 Interblock
Sobota, 24.marec 2018 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Domžale 15:00 Jadran Železničar
Sobota, 24.marec 2018 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Bravo Publikum 15:00 Ilirija 1911
Sobota, 24.marec 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
20. krog
Elta Izola 15:00 Bravo Publikum
Sobota, 31.marec 2018 | Izola, Mestni stadion Izola
Ilirija 1911 15:00 Domžale
Sobota, 31.marec 2018 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Jadran Železničar 15:00 Triglav Kranj
Sobota, 31.marec 2018 | Jadran Krvavi potok, Igrišče Jadran, Krvavi Potok
Interblock 15:00 Gostilna Kogoj Bilje
Sobota, 31.marec 2018 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Krka 15:00 Jadran Dekani
Sobota, 31.marec 2018 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Koper 15:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 31.marec 2018 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 15:00 Gorica
Sobota, 31.marec 2018 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
21. krog
Olimpija Ljubljana 16:00 Elta Izola
Sobota, 14.april 2018 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Gorica 16:00 Koper
Sobota, 14.april 2018 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Brinje Grosuplje 16:00 Krka
Sobota, 14.april 2018 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Jadran Dekani 16:00 Interblock
Sobota, 14.april 2018 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Gostilna Kogoj Bilje 16:00 Jadran Železničar
Sobota, 14.april 2018 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
Triglav Kranj 16:00 Ilirija 1911
Sobota, 14.april 2018 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Domžale 16:00 Bravo Publikum
Sobota, 14.april 2018 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
22. krog
Elta Izola 16:30 Domžale
Sobota, 21.april 2018 | Izola, Mestni stadion Izola
Bravo Publikum 16:30 Triglav Kranj
Sobota, 21.april 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Ilirija 1911 16:30 Gostilna Kogoj Bilje
Sobota, 21.april 2018 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Jadran Železničar 16:30 Jadran Dekani
Sobota, 21.april 2018 | Jadran Krvavi potok, Igrišče Jadran, Krvavi Potok
Interblock 16:30 Brinje Grosuplje
Sobota, 21.april 2018 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Krka 16:30 Gorica
Sobota, 21.april 2018 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Koper 16:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 21.april 2018 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
23. krog
Koper 17:00 Elta Izola
Sobota, 5.maj 2018 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 17:00 Krka
Sobota, 5.maj 2018 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Gorica 17:00 Interblock
Sobota, 5.maj 2018 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Brinje Grosuplje 17:00 Jadran Železničar
Sobota, 5.maj 2018 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Jadran Dekani 17:00 Ilirija 1911
Sobota, 5.maj 2018 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Gostilna Kogoj Bilje 17:00 Bravo Publikum
Sobota, 5.maj 2018 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
Triglav Kranj 17:00 Domžale
Sobota, 5.maj 2018 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
24. krog
Elta Izola 17:00 Triglav Kranj
Sobota, 12.maj 2018 | Izola, Mestni stadion Izola
Domžale 17:00 Gostilna Kogoj Bilje
Sobota, 12.maj 2018 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Bravo Publikum 17:00 Jadran Dekani
Sobota, 12.maj 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Ilirija 1911 17:00 Brinje Grosuplje
Sobota, 12.maj 2018 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Jadran Železničar 17:00 Gorica
Sobota, 12.maj 2018 | Jadran Krvavi potok, Igrišče Jadran, Krvavi Potok
Interblock 17:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 12.maj 2018 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Krka 17:00 Koper
Sobota, 12.maj 2018 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
25. krog
Krka 17:30 Elta Izola
Sobota, 19.maj 2018 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Koper 17:30 Interblock
Sobota, 19.maj 2018 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Olimpija Ljubljana 17:30 Jadran Železničar
Sobota, 19.maj 2018 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Gorica 17:30 Ilirija 1911
Sobota, 19.maj 2018 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Brinje Grosuplje 17:30 Bravo Publikum
Sobota, 19.maj 2018 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
Jadran Dekani 17:30 Domžale
Sobota, 19.maj 2018 | Dekani, Športni park Dekani - igrišče z UT
Gostilna Kogoj Bilje 17:30 Triglav Kranj
Sobota, 19.maj 2018 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
26. krog
Elta Izola 17:30 Gostilna Kogoj Bilje
Nedelja, 27.maj 2018 | Izola, Mestni stadion Izola
Triglav Kranj 17:30 Jadran Dekani
Nedelja, 27.maj 2018 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Domžale 17:30 Brinje Grosuplje
Nedelja, 27.maj 2018 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Bravo Publikum 17:30 Gorica
Nedelja, 27.maj 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Ilirija 1911 17:30 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 27.maj 2018 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Jadran Železničar 17:30 Koper
Nedelja, 27.maj 2018 | Jadran Krvavi potok, Igrišče Jadran, Krvavi Potok
Interblock 17:30 Krka
Nedelja, 27.maj 2018 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT



DELI NA