Sodniki: | Kodrič Aleks (glavni sodnik), Abdijanović Omer (1. pomoč), Knez Klemen (2. pomoč) |
Delegat: | Simčič Batagelj Monika |
Št. gledalcev: | 20 |
Primorje | |||
---|---|---|---|
P |
Kalcer Radomlje | 3 : 1 | Primorje |
Z |
Primorje | 3 : 1 | Slovan |
P |
Brinje Grosuplje | 6 : 2 | Primorje |
P |
Primorje | 0 : 3 | Bravo Generali |
P |
Olimpija Ljubljana | 5 : 0 | Primorje |
Eltron Šenčur | |||
---|---|---|---|
P |
Krka | 2 : 1 | Eltron Šenčur |
Z |
Eltron Šenčur | 1 : 0 | Triglav Kranj |
N |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Eltron Šenčur |
Z |
Eltron Šenčur | 2 : 1 | Slovan |
N |
Eltron Šenčur | 1 : 1 | Brinje Grosuplje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Primorje | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | ||
ŠD Šenčur | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | ||
ŠD Šenčur | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | ||
ŠD Šenčur | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 |
22/23 | 19.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 25.03.2023, ob 12.00 | Eltron Šenčur | - | Primorje | 5:2 | (3:1) |
22/23 | 6.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 10.09.2022, ob 11.00 | Primorje | - | ŠD Šenčur | 0:2 | (0:1) |
21/22 | 20.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 09.05.2022, ob 14.00 | Primorje | - | ŠD Šenčur | 1:1 | (1:0) |
21/22 | 4.krog | Šenčur, Športni park Šenčur, 13.10.2021, ob 17.30 | Getris Šenčur | - | Primorje | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 5.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 05.09.2020, ob 17.00 | Primorje | - | ŠD Šenčur | 1:1 | (0:1) |
6. krog | ||
---|---|---|
Koper | 2 : 1 | Bilje |
Primorje | 0 : 2 | Eltron Šenčur |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Triglav Kranj |
Brinje Grosuplje | 5 : 1 | Škofja Loka - Medvode |
Slovan | 7 : 2 | Krka |
Bravo Generali | 1 : 2 | Domžale |
Olimpija Ljubljana | 4 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 67 | |
2 | Bilje | 26 | 57 | |
3 | Brinje Grosuplje | 26 | 50 | |
4 | Olimpija Ljubljana | 26 | 49 | |
5 | Bravo Generali | 26 | 46 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 41 | |
7 | Koper | 26 | 39 | |
8 | Eltron Šenčur | 26 | 36 | |
9 | Kalcer Radomlje | 26 | 29 | |
10 | Slovan | 26 | 26 | |
11 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 26 | |
12 | Krka | 26 | 22 | |
13 | Škofja Loka - Medvode | 26 | 15 | |
14 | Primorje | 26 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jaka Premrl | 29 |
2. | Kristjan Kozar | 23 |
3. | Žiga Kranjc | 21 |
Svit Hočevar | 21 | |
5. | Denis Kauković | 18 |
Pino Žeželj | 18 | |
7. | Aljoša Orehek | 17 |
Jan Rok Cijak | 17 | |
9. | Natan Emanuel Skomina | 16 |
10. | Denis Videnović | 15 |
11. | Arman Durmiši | 14 |
12. | Tristan Kotar | 13 |
Maks Ljubenović | 13 | |
14. | Domen Vovko | 12 |
15. | Kenan Velić | 11 |
Svit Blaško | 11 | |
Ajdin Sadiković | 11 | |
Noel Čirjak | 11 | |
19. | Stefan Brankovski | 10 |
Tadej Štrukelj | 10 |