Sodniki: | Celjer Tilen (glavni sodnik), Salihović Leon (1. pomoč), Šoštarič Urban (2. pomoč) |
Delegat: | Stenovec Darko |
Št. gledalcev: | 100 |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
P |
Triglav Kranj | 2 : 3 | Bilje |
P |
Eltron Šenčur | 1 : 0 | Triglav Kranj |
Z |
Triglav Kranj | 2 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Domžale | 3 : 0 | Triglav Kranj |
Z |
Triglav Kranj | 4 : 3 | Škofja Loka - Medvode |
Slovan | |||
---|---|---|---|
P |
Slovan | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
P |
Primorje | 3 : 1 | Slovan |
P |
Slovan | 2 : 5 | Bilje |
P |
Eltron Šenčur | 2 : 1 | Slovan |
Z |
Slovan | 2 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Triglav Kranj | 21 | 11 | 5 | 5 | 33 | ||
ND Slovan | 21 | 5 | 5 | 11 | 18 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 10 | 7 | 2 | 1 | 20 | ||
ND Slovan | 10 | 1 | 2 | 7 | 9 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Triglav Kranj | 11 | 4 | 3 | 4 | 13 | ||
ND Slovan | 11 | 4 | 3 | 4 | 9 |
22/23 | 18.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 18.03.2023, ob 11.00 | Slovan | - | Triglav Kranj | 1:2 | (1:2) |
22/23 | 5.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 03.09.2022, ob 11.00 | Triglav Kranj | - | ND Slovan | 4:2 | (2:0) |
21/22 | 22.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 21.05.2022, ob 10.00 | Slovan | - | Triglav Kranj | 2:0 | (2:0) |
21/22 | 8.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 20.10.2021, ob 18.30 | Triglav Kranj | - | ND Slovan | 1:1 | (0:1) |
20/21 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 15.08.2020, ob 11.00 | Slovan | - | Triglav Kranj | 0:0 | (0:0) |
09/10 | 29.krog | Ljubljana Kodeljevo, Športni park, 29.05.2010, ob 16.30 | - | Triglav Kranj | 0:4 | (0:1) | |
09/10 | 14.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 08.11.2009, ob 11.00 | - | ND Slovan | 1:0 | (1:0) | |
08/09 | 26.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 05.05.2009, ob 18.00 | - | ND Slovan | 1:1 | (0:0) | |
08/09 | 11.krog | Ljubljana, Š.P.KODELJEVO, 16.10.2008, ob 16.30 | - | Triglav Kranj | 1:0 | (1:0) | |
07/08 | 16.krog | Ljubljana, Š.P. KODELJEVO, 22.03.2008, ob 12.00 | - | Triglav Kranj | 2:1 | (1:1) | |
07/08 | 3.krog | Kranj-umetna trava, Kranj-umetna trava, 25.08.2007, ob 18.00 | - | ND Slovan | 1:2 | (1:0) | |
06/07 | 17.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 24.03.2007, ob 15.00 | - | ND Slovan | 4:1 | (0:1) | |
06/07 | 4.krog | Igrišče na Vrhniki, Igrišče na Vrhniki, 03.09.2006, ob 15.30 | - | Triglav Kranj | 2:4 | (1:3) | |
05/06 | 21.krog | Ljubljana - Kodeljevo, 22.04.2006, ob 16.30 | - | Triglav Kranj | 1:0 | (0:0) | |
05/06 | 8.krog | Kranj - umetna trava, 01.10.2005, ob 16.30 | - | ND Slovan | 3:0 | (2:0) | |
04/05 | 25.krog | Ljubljana-Kodeljevo, 26.05.2005, ob 18.00 | - | Triglav Kranj | 0:0 | (0:0) | |
04/05 | 12.krog | Kranj, Mestni stadion, 31.10.2004, ob 11:30 | - | ND Slovan | 1:0 | (0:0) | |
03/04 | 21.krog | Kranj, 05.05.2004, ob 18.00 | - | ND Slovan | 3:2 | (1:0) | |
03/04 | 8.krog | Ljubljana-Kodeljevo, 28.09.2003, ob 11.00 | - | Triglav Kranj | 0:0 | (0:0) | |
02/03 | 25.krog | Kranj, 17.05.2003, ob 16.30 | - | ND Slovan | 1:0 | (0:0) | |
02/03 | 12.krog | Ljubljana-Kodeljevo, 30.10.2002, ob 12.00 | - | Triglav Kranj | 0:2 | (0:1) |
5. krog | ||
---|---|---|
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Koper |
Eltron Šenčur | 0 : 1 | Bilje |
Triglav Kranj | 4 : 2 | Slovan |
Škofja Loka - Medvode | 0 : 2 | Bravo Generali |
Ilirija Extra-Lux | 7 : 1 | Primorje |
Krka | 1 : 1 | Brinje Grosuplje |
Domžale | 3 : 2 | Olimpija Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 67 | |
2 | Bilje | 26 | 57 | |
3 | Brinje Grosuplje | 26 | 50 | |
4 | Olimpija Ljubljana | 26 | 49 | |
5 | Bravo Generali | 26 | 46 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 41 | |
7 | Koper | 26 | 39 | |
8 | Eltron Šenčur | 26 | 36 | |
9 | Kalcer Radomlje | 26 | 29 | |
10 | Slovan | 26 | 26 | |
11 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 26 | |
12 | Krka | 26 | 22 | |
13 | Škofja Loka - Medvode | 26 | 15 | |
14 | Primorje | 26 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jaka Premrl | 29 |
2. | Kristjan Kozar | 23 |
3. | Žiga Kranjc | 21 |
Svit Hočevar | 21 | |
5. | Denis Kauković | 18 |
Pino Žeželj | 18 | |
7. | Aljoša Orehek | 17 |
Jan Rok Cijak | 17 | |
9. | Natan Emanuel Skomina | 16 |
10. | Denis Videnović | 15 |
11. | Arman Durmiši | 14 |
12. | Tristan Kotar | 13 |
Maks Ljubenović | 13 | |
14. | Domen Vovko | 12 |
15. | Kenan Velić | 11 |
Svit Blaško | 11 | |
Ajdin Sadiković | 11 | |
Noel Čirjak | 11 | |
19. | Stefan Brankovski | 10 |
Tadej Štrukelj | 10 |