Sodniki: | Jančigaj Jan (glavni sodnik), Hristov Marijan (1. pomoč), Lihtenvalner Leon (2. pomoč) |
Delegat: | Bojovič Miomir |
Št. gledalcev: | 60 |
Slovan | |||
---|---|---|---|
P |
Slovan | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
P |
Primorje | 3 : 1 | Slovan |
P |
Slovan | 2 : 5 | Bilje |
P |
Eltron Šenčur | 2 : 1 | Slovan |
Z |
Slovan | 2 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Koper | |||
---|---|---|---|
N |
Koper | 2 : 2 | Domžale |
N |
Bravo Generali | 2 : 2 | Koper |
Z |
Koper | 5 : 0 | Škofja Loka - Medvode |
P |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Koper |
Z |
Koper | 3 : 2 | Krka |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Slovan | 21 | 4 | 7 | 10 | 26 | ||
Koper | 21 | 10 | 7 | 4 | 59 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Slovan | 11 | 0 | 5 | 6 | 8 | ||
Koper | 11 | 6 | 5 | 0 | 28 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Slovan | 10 | 4 | 2 | 4 | 18 | ||
Koper | 10 | 4 | 2 | 4 | 31 |
22/23 | 16.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 19.11.2022, ob 14.00 | Koper | - | ND Slovan | 3:0 | (1:0) |
22/23 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 27.08.2022, ob 11.00 | Slovan | - | Koper | 1:3 | (1:1) |
21/22 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 09.04.2022, ob 11.00 | Slovan | - | Koper | 1:1 | (0:0) |
21/22 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 12.03.2022, ob 11.00 | Slovan | - | Koper | 2:2 | (2:1) |
20/21 | 6.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 12.09.2020, ob 12.00 | Koper | - | ND Slovan | 4:0 | (1:0) |
09/10 | 30.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 05.06.2010, ob 17.30 | - | ND Slovan | 10:0 | (4:0) | |
09/10 | 15.krog | Ljubljana, ŠP Kodeljevo, 14.11.2009, ob 14.00 | - | Koper | 0:9 | (0:4) | |
08/09 | 24.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 26.04.2009, ob 16.00 | - | ND Slovan | 1:1 | (0:1) | |
08/09 | 9.krog | Ljubljana, Š.P. KODELJEVO, 04.10.2008, ob 13.30 | - | Koper | 1:2 | (1:2) | |
07/08 | 18.krog | Ljubljana, Š.P. KODELJEVO, 05.04.2008, ob 13.00 | - | Koper | 1:5 | (0:2) | |
07/08 | 5.krog | Dekani - umetna trava, Dekani - umetna trava, 08.09.2007, ob 11.00 | - | ND Slovan | 1:1 | (1:0) | |
06/07 | 22.krog | Ljubljana, Ljubljana-Kodeljevo, 03.05.2007, ob 16.30 | - | Koper | 0:3 | (0:1) | |
06/07 | 9.krog | Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 07.10.2006, ob 15.30 | - | ND Slovan | 4:2 | (3:2) | |
05/06 | 26.krog | Ljubljana-Kodeljevo, Ljubljana-Kodeljevo, 27.05.2006, ob 16.30 | - | Koper | 1:1 | (0:0) | |
05/06 | 13.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 05.11.2005, ob 14.00 | - | ND Slovan | 1:2 | (0:2) | |
04/05 | 23.krog | Ljubljana-Kodeljevo, 15.05.2005, ob 16.30 | - | Koper | 0:0 | (0:0) | |
04/05 | 10.krog | Koper - igrišče z umetno travo, 16.10.2004, ob 15.30 | - | ND Slovan | 3:4 | (2:3) | |
03/04 | 17.krog | Ljubljana-Kodeljevo, 06.04.2004, ob 17.00 | - | Koper | 1:1 | (1:1) | |
03/04 | 4.krog | Koper, 30.08.2003, ob 11.00 | - | ND Slovan | 2:5 | (0:2) | |
02/03 | 23.krog | Koper, 07.05.2003, ob 17.00 | - | ND Slovan | 2:3 | (1:0) | |
02/03 | 10.krog | Ljubljana-Kodeljevo, 12.10.2002, ob 13.30 | - | Koper | 0:1 | (0:0) |
3. krog | ||
---|---|---|
Ilirija Extra-Lux | 0 : 2 | Eltron Šenčur |
Kalcer Radomlje | 4 : 3 | Brinje Grosuplje |
Krka | 0 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Triglav Kranj | 1 : 3 | Bravo Generali |
Škofja Loka - Medvode | 1 : 1 | Primorje |
Slovan | 1 : 3 | Koper |
Domžale | 3 : 1 | Bilje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 67 | |
2 | Bilje | 26 | 57 | |
3 | Brinje Grosuplje | 26 | 50 | |
4 | Olimpija Ljubljana | 26 | 49 | |
5 | Bravo Generali | 26 | 46 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 41 | |
7 | Koper | 26 | 39 | |
8 | Eltron Šenčur | 26 | 36 | |
9 | Kalcer Radomlje | 26 | 29 | |
10 | Slovan | 26 | 26 | |
11 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 26 | |
12 | Krka | 26 | 22 | |
13 | Škofja Loka - Medvode | 26 | 15 | |
14 | Primorje | 26 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jaka Premrl | 29 |
2. | Kristjan Kozar | 23 |
3. | Žiga Kranjc | 21 |
Svit Hočevar | 21 | |
5. | Denis Kauković | 18 |
Pino Žeželj | 18 | |
7. | Aljoša Orehek | 17 |
Jan Rok Cijak | 17 | |
9. | Natan Emanuel Skomina | 16 |
10. | Denis Videnović | 15 |
11. | Arman Durmiši | 14 |
12. | Tristan Kotar | 13 |
Maks Ljubenović | 13 | |
14. | Domen Vovko | 12 |
15. | Kenan Velić | 11 |
Svit Blaško | 11 | |
Ajdin Sadiković | 11 | |
Noel Čirjak | 11 | |
19. | Stefan Brankovski | 10 |
Tadej Štrukelj | 10 |