Sodniki: | Kramer Gregor (glavni sodnik), Lobe Luka (1. pomoč), Kozjek Blaž (2. pomoč) |
Delegat: | Rozina Grega |
Št. gledalcev: | 105 |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
Z |
Brinje Grosuplje | 3 : 2 | Bravo Generali |
Z |
Olimpija Ljubljana | 1 : 3 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 6 : 2 | Primorje |
P |
Bilje | 1 : 0 | Brinje Grosuplje |
N |
Eltron Šenčur | 1 : 1 | Brinje Grosuplje |
Koper | |||
---|---|---|---|
N |
Koper | 2 : 2 | Domžale |
N |
Bravo Generali | 2 : 2 | Koper |
Z |
Koper | 5 : 0 | Škofja Loka - Medvode |
P |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Koper |
Z |
Koper | 3 : 2 | Krka |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Brinje-Grosuplje | 13 | 4 | 1 | 8 | 16 | ||
Koper | 13 | 8 | 1 | 4 | 26 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 7 | 2 | 1 | 4 | 5 | ||
Koper | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Brinje-Grosuplje | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | ||
Koper | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 |
22/23 | 14.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 06.11.2022, ob 11.30 | Koper | - | NK Brinje-Grosuplje | 3:1 | (1:1) |
22/23 | 1.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 14.08.2022, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Koper | 1:0 | (0:0) |
21/22 | 8.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 17.10.2021, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Koper | 1:4 | (0:1) |
20/21 | 4.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 29.08.2020, ob 18.00 | Koper | - | NK Brinje-Grosuplje | 3:2 | (0:2) |
19/20 | 7.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 22.09.2019, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Koper | 0:2 | (0:1) |
18/19 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 13.04.2019, ob 11.00 | Koper | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:4 | (0:1) |
18/19 | 7.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 24.09.2018, ob 18.00 | Brinje Grosuplje | - | Koper | 3:1 | (1:0) |
17/18 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 25.04.2018, ob 19.00 | Koper | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:3 | (1:0) |
17/18 | 7.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 16.09.2017, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Koper | 0:4 | (0:2) |
16/17 | 16.krog | Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 12.03.2017, ob 11.00 | Koper | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:1 | (2:0) |
16/17 | 3.krog | ŠP Brinje pomožno igrišče (umetna trava), 28.08.2016, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
11/12 | 24.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 26.04.2012, ob 16.00 | - | NK Brinje-Grosuplje | 4:0 | (2:0) | |
11/12 | 9.krog | Grosuplje, Grosuplje, 01.10.2011, ob 15.30 | - | Koper | 0:1 | (0:0) |
1. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 3 : 3 | Ilirija Extra-Lux |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Slovan | 2 : 3 | Bravo Generali |
Triglav Kranj | 9 : 1 | Primorje |
Škofja Loka - Medvode | 1 : 1 | Eltron Šenčur |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Koper |
Krka | 0 : 2 | Bilje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 67 | |
2 | Bilje | 26 | 57 | |
3 | Brinje Grosuplje | 26 | 50 | |
4 | Olimpija Ljubljana | 26 | 49 | |
5 | Bravo Generali | 26 | 46 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 41 | |
7 | Koper | 26 | 39 | |
8 | Eltron Šenčur | 26 | 36 | |
9 | Kalcer Radomlje | 26 | 29 | |
10 | Slovan | 26 | 26 | |
11 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 26 | |
12 | Krka | 26 | 22 | |
13 | Škofja Loka - Medvode | 26 | 15 | |
14 | Primorje | 26 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jaka Premrl | 29 |
2. | Kristjan Kozar | 23 |
3. | Žiga Kranjc | 21 |
Svit Hočevar | 21 | |
5. | Denis Kauković | 18 |
Pino Žeželj | 18 | |
7. | Aljoša Orehek | 17 |
Jan Rok Cijak | 17 | |
9. | Natan Emanuel Skomina | 16 |
10. | Denis Videnović | 15 |
11. | Arman Durmiši | 14 |
12. | Tristan Kotar | 13 |
Maks Ljubenović | 13 | |
14. | Domen Vovko | 12 |
15. | Kenan Velić | 11 |
Svit Blaško | 11 | |
Ajdin Sadiković | 11 | |
Noel Čirjak | 11 | |
19. | Stefan Brankovski | 10 |
Tadej Štrukelj | 10 |