Sodniki: | Vidovič Patrik (glavni sodnik), Podplatnik Nejc (1. pomoč), Janžekovič Klemen Tilen (2. pomoč) |
Delegat: | Perko Robert |
Št. gledalcev: | 30 |
Gerečja vas Hajdina | |||
---|---|---|---|
P |
Miklavž | 4 : 0 | Gerečja vas Hajdina |
Z |
Gerečja vas Hajdina | 1 : 0 | Vipoll Veržej |
N |
Aluminij | 1 : 1 | Gerečja vas Hajdina |
P |
Gerečja vas Hajdina | 0 : 1 | Drava Ptuj |
P |
Rudar Velenje | 6 : 2 | Gerečja vas Hajdina |
Krško | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 2 : 1 | Krško |
Z |
Krško | 4 : 0 | Miklavž |
Z |
Krško | 6 : 2 | Mura |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 0 : 9 | Krško |
N |
Krško | 2 : 2 | Koroška Dravograd |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gerečja vas Hajdina | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | ||
Krško | 6 | 6 | 0 | 0 | 24 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Gerečja vas Hajdina | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | ||
Krško | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | ||
Stadion Matije Gubca | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Gerečja vas Hajdina | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | ||
Krško | 3 | 3 | 0 | 0 | 16 |
17/18 | 19.krog | Gerečja vas, ŠD Gerečja vas, 31.03.2018, ob 11.00 | Gerečja vas Hajdina | - | Krško | 1:2 | (0:2) |
17/18 | 6.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 10.09.2017, ob 12.00 | Krško | - | Gerečja vas Hajdina | 10:0 | (4:0) |
16/17 | 18.krog | Krško, Športni park Matija Gubec - umetna trava, 26.03.2017, ob 15.00 | Krško | - | Gerečja vas Hajdina | 5:2 | (4:0) |
16/17 | 5.krog | GEREČJA VAS, ŠD GEREČJA VAS, 03.09.2016, ob 11.00 | Gerečja vas Hajdina | - | Krško | 1:5 | (1:3) |
15/16 | 19.krog | Gerečja vas, Športni park Gerečja vas, 26.03.2016, ob 11.00 | - | Krško | 0:1 | (0:1) | |
15/16 | 6.krog | Krško, Matija Gubec - umetna trava, 16.09.2015, ob 17.00 | - | Gerečja vas Hajdina | 1:0 | (0:0) |
19. krog | ||
---|---|---|
Koroška Dravograd | 0 : 3 | Miklavž |
Gerečja vas Hajdina | 1 : 2 | Krško |
Aluminij | 10 : 1 | Šampion |
Celje | 5 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
Drava Ptuj | 2 : 1 | Rudar Velenje |
Vipoll Veržej | 0 : 7 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 24 | 64 | |
2 | Krško | 24 | 59 | |
3 | Celje | 24 | 54 | |
4 | Miklavž | 24 | 42 | |
5 | Aluminij | 24 | 40 | |
6 | Šampion | 24 | 33 | |
7 | Mura | 24 | 30 | |
8 | Drava Ptuj | 24 | 29 | |
9 | Vipoll Veržej | 24 | 26 | |
10 | Koroška Dravograd | 24 | 24 | |
11 | Kety Emmi Bistrica | 24 | 23 | |
12 | Rudar Velenje | 24 | 14 | |
13 | Gerečja vas Hajdina | 24 | 10 | |
14 | Rogaška Krovstvo Ivanoš | 0 | 0 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Benjamin Šeško | 59 |
2. | Adriano Bloudek | 44 |
3. | Nejc Medved | 23 |
Dario Sivonjić | 23 | |
5. | Žan Jevšenak | 21 |
6. | Gašper Černe | 14 |
Jan Bruno Kralj | 14 | |
Luka Čovič | 14 | |
9. | Luka Ciringer | 12 |
Nick Perc | 12 | |
Tio Cipot | 12 | |
12. | Tom Kljun | 11 |
13. | Gašper Vodeb | 10 |
Vid Kovačec | 10 | |
15. | Maj Škoflek | 9 |
Bian Audič | 9 | |
17. | Alen Ajradinović | 8 |
Armin Kahvedžić | 8 | |
Marcel Ratnik | 8 | |
Alen Novak | 8 |