Sodniki: | Kozole Klemen (glavni sodnik), Vozlič David (1. pomoč), Zamernik Nejc (2. pomoč) |
Delegat: | Kukovič Božidar |
Št. gledalcev: | 80 |
Celje | |||
---|---|---|---|
N |
Aluminij | 0 : 0 | Celje |
Z |
Celje | 5 : 0 | Drava Ptuj |
Z |
Rudar Velenje | 1 : 4 | Celje |
Z |
Celje | 5 : 0 | Šampion |
P |
Maribor | 4 : 2 | Celje |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Šampion | 2 : 1 | Mura |
P |
Mura | 0 : 3 | Maribor |
P |
Krško | 6 : 2 | Mura |
P |
Mura | 2 : 3 | Miklavž |
Z |
Mura | 3 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Celje | 12 | 8 | 2 | 2 | 27 | ||
Mura | 12 | 2 | 2 | 8 | 14 | ||
Arena Z'dežele | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Celje | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | ||
Mura | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Celje | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | ||
Mura | 7 | 2 | 2 | 3 | 13 |
22/23 | 16.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 19.11.2022, ob 17.00 | Mura | - | Celje | 5:1 | (1:1) |
22/23 | 3.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 27.08.2022, ob 11.00 | A2S Celje | - | Mura | 1:0 | (0:0) |
21/22 | 18.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 13.04.2022, ob 14.00 | Celje | - | Mura | 3:1 | (1:1) |
21/22 | 13.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 12.03.2022, ob 11.00 | Mura | - | Celje | 1:1 | (1:0) |
20/21 | 4.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 29.08.2020, ob 11.00 | Mura | - | Celje | 5:1 | (1:1) |
19/20 | 6.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 14.09.2019, ob 11.00 | Mura | - | Celje | 1:1 | (0:1) |
18/19 | 20.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 14.04.2019, ob 11.00 | Mura | - | Celje | 1:3 | (0:2) |
18/19 | 7.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 22.09.2018, ob 17.00 | A2S Celje | - | Mura | 5:0 | (2:0) |
17/18 | 20.krog | Rakičan, Igrišče Rakičan, 04.04.2018, ob 16.00 | Mura | - | Celje | 0:2 | (0:1) |
17/18 | 7.krog | Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 17.09.2017, ob 16.00 | Celje | - | Mura | 4:0 | (2:0) |
16/17 | 21.krog | Celje, Olimp, 22.04.2017, ob 15.00 | Celje | - | Mura | 2:0 | (1:0) |
16/17 | 8.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 25.09.2016, ob 11.00 | Mura | - | Celje | 0:3 | (0:1) |
7. krog | ||
---|---|---|
Vipoll Veržej | 1 : 4 | Šampion |
Koroška Dravograd | 0 : 4 | Kety Emmi Bistrica |
Drava Ptuj | 0 : 0 | Miklavž |
Celje | 4 : 0 | Mura |
Aluminij | 6 : 1 | Rudar Velenje |
Gerečja vas Hajdina | 0 : 6 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 24 | 64 | |
2 | Krško | 24 | 59 | |
3 | Celje | 24 | 54 | |
4 | Miklavž | 24 | 42 | |
5 | Aluminij | 24 | 40 | |
6 | Šampion | 24 | 33 | |
7 | Mura | 24 | 30 | |
8 | Drava Ptuj | 24 | 29 | |
9 | Vipoll Veržej | 24 | 26 | |
10 | Koroška Dravograd | 24 | 24 | |
11 | Kety Emmi Bistrica | 24 | 23 | |
12 | Rudar Velenje | 24 | 14 | |
13 | Gerečja vas Hajdina | 24 | 10 | |
14 | Rogaška Krovstvo Ivanoš | 0 | 0 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Benjamin Šeško | 59 |
2. | Adriano Bloudek | 44 |
3. | Nejc Medved | 23 |
Dario Sivonjić | 23 | |
5. | Žan Jevšenak | 21 |
6. | Jan Bruno Kralj | 14 |
Luka Čovič | 14 | |
Gašper Černe | 14 | |
9. | Luka Ciringer | 12 |
Nick Perc | 12 | |
Tio Cipot | 12 | |
12. | Tom Kljun | 11 |
13. | Gašper Vodeb | 10 |
Vid Kovačec | 10 | |
15. | Bian Audič | 9 |
Maj Škoflek | 9 | |
17. | Alen Ajradinović | 8 |
Armin Kahvedžić | 8 | |
Alen Novak | 8 | |
Marcel Ratnik | 8 |