Sodniki: | Bezjak Blaž (glavni sodnik), Maksimovič Laura (1. pomoč), Zelenik Matic (2. pomoč) |
Delegat: | Kontarček Branko |
Št. gledalcev: | 70 |
Gerečja vas Hajdina | |||
---|---|---|---|
Z |
Dravinja | 1 : 3 | Gerečja vas Hajdina |
P |
Gerečja vas Hajdina | 0 : 2 | Celje |
P |
Mura | 4 : 0 | Gerečja vas Hajdina |
P |
Gerečja vas Hajdina | 1 : 2 | Kety Emmi Bistrica |
N |
Rudar Velenje | 1 : 1 | Gerečja vas Hajdina |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 16 : 0 | Šmartno 1928 |
Z |
Šampion | 2 : 3 | Maribor |
Z |
Maribor | 7 : 1 | Krško |
Z |
Vipoll Veržej | 0 : 3 | Maribor |
Z |
Maribor | 2 : 0 | Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gerečja vas Hajdina | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | ||
Maribor | 6 | 5 | 1 | 0 | 28 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Gerečja vas Hajdina | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | ||
Maribor | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Gerečja vas Hajdina | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | ||
Maribor | 3 | 3 | 0 | 0 | 17 |
17/18 | 20.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 07.04.2018, ob 11.00 | Maribor | - | Gerečja vas Hajdina | 9:0 | (4:0) |
17/18 | 7.krog | Gerečja vas, ŠD Gerečja vas, 10.10.2017, ob 16.00 | Gerečja vas Hajdina | - | Maribor | 0:6 | (0:2) |
16/17 | 21.krog | GEREČJA VAS, ŠD GEREČJA VAS, 10.05.2017, ob 16.30 | Gerečja vas Hajdina | - | Maribor | 1:5 | (0:3) |
16/17 | 8.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 24.09.2016, ob 11.00 | Maribor | - | Gerečja vas Hajdina | 4:0 | (1:0) |
15/16 | 26.krog | Hajdina, Športni park Hajdina, 29.05.2016, ob 18.00 | - | Maribor | 0:0 | (0:0) | |
15/16 | 13.krog | Rogoza, Športni park Rogoza, 08.11.2015, ob 14.00 | - | Gerečja vas Hajdina | 4:0 | (3:0) |
21. krog | ||
---|---|---|
Dravograd-Avto Grubelnik | 1 : 0 | Rudar Velenje |
Krško | 2 : 2 | Drava Ptuj |
Celje | 2 : 0 | Mura |
Vipoll Veržej | 2 : 1 | Šampion |
Aluminij | 11 : 0 | Šmartno 1928 |
Dravinja | 0 : 4 | Kety Emmi Bistrica |
Gerečja vas Hajdina | 1 : 5 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 78 | |
2 | Celje | 26 | 67 | |
3 | Šampion | 26 | 60 | |
4 | Aluminij | 26 | 55 | |
5 | Krško | 26 | 47 | |
6 | Vipoll Veržej | 26 | 46 | |
7 | Mura | 26 | 35 | |
8 | Drava Ptuj | 26 | 30 | |
9 | Rudar Velenje | 26 | 27 | |
10 | Gerečja vas Hajdina | 26 | 26 | |
11 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 25 | |
12 | Dravograd-Avto Grubelnik | 26 | 23 | |
13 | Dravinja | 26 | 13 | |
14 | Šmartno 1928 | 26 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 58 |
2. | Patrick Vodeb | 26 |
3. | Luka Jelen | 22 |
4. | Benjamin Šeško | 21 |
5. | Rok Bratušek | 20 |
6. | Vid Sedej | 19 |
7. | Vito Štrakl | 18 |
8. | Svit Sešlar | 17 |
Teo Razpotnik | 17 | |
10. | Dario Sivonjić | 15 |
11. | Salkan Ahmetović | 14 |
Alen Hohler | 14 | |
13. | Matic Kustrin | 13 |
Jaka Maček | 13 | |
15. | Žan Verdnik | 12 |
Jan Oman | 12 | |
17. | Žan Vreže | 10 |
Gregor Mencigar | 10 | |
Anej Štante | 10 | |
Žan Baskera | 10 |