Sodniki: | Vajda Tadej (glavni sodnik), Kovačič Jani (1. pomoč), Gačnik Jakob Gal (2. pomoč) |
Delegat: | Šuput Bogdan |
Št. gledalcev: | 20 |
Gerečja vas Hajdina | |||
---|---|---|---|
Z |
Dravinja | 1 : 3 | Gerečja vas Hajdina |
P |
Gerečja vas Hajdina | 0 : 2 | Celje |
P |
Mura | 4 : 0 | Gerečja vas Hajdina |
P |
Gerečja vas Hajdina | 1 : 2 | Kety Emmi Bistrica |
N |
Rudar Velenje | 1 : 1 | Gerečja vas Hajdina |
Šampion | |||
---|---|---|---|
Z |
Rudar Velenje | 1 : 2 | Šampion |
P |
Šampion | 2 : 3 | Maribor |
Z |
Šmartno 1928 | 0 : 7 | Šampion |
Z |
Šampion | 9 : 0 | Drava Ptuj |
Z |
Šampion | 2 : 1 | Krško |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gerečja vas Hajdina | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | ||
NK Šampion | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Gerečja vas Hajdina | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | ||
NK Šampion | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Gerečja vas Hajdina | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | ||
NK Šampion | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 |
17/18 | 21.krog | Gerečja vas, ŠD Gerečja vas, 17.04.2018, ob 17.30 | Gerečja vas Hajdina | - | NK Šampion | 2:3 | (2:1) |
17/18 | 8.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 23.09.2017, ob 11.00 | Šampion | - | Gerečja vas Hajdina | 0:2 | (0:2) |
16/17 | 19.krog | GEREČJA VAS, ŠD GEREČJA VAS, 01.04.2017, ob 11.00 | Gerečja vas Hajdina | - | NK Šampion | 1:2 | (1:0) |
16/17 | 6.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 10.09.2016, ob 16.30 | Šampion | - | Gerečja vas Hajdina | 4:0 | (2:0) |
15/16 | 25.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 22.05.2016, ob 17.30 | - | Gerečja vas Hajdina | 2:2 | (2:0) | |
15/16 | 12.krog | Gerečja vas, Športni park Gerečja vas, 31.10.2015, ob 14.00 | - | NK Šampion | 0:0 | (0:0) |
19. krog | ||
---|---|---|
Mura | 2 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
Gerečja vas Hajdina | 1 : 2 | Šampion |
Dravograd-Avto Grubelnik | 7 : 0 | Šmartno 1928 |
Vipoll Veržej | 1 : 0 | Drava Ptuj |
Dravinja | 0 : 7 | Maribor |
Celje | 6 : 0 | Rudar Velenje |
Aluminij | 4 : 1 | Krško |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 78 | |
2 | Celje | 26 | 67 | |
3 | Šampion | 26 | 60 | |
4 | Aluminij | 26 | 55 | |
5 | Krško | 26 | 47 | |
6 | Vipoll Veržej | 26 | 46 | |
7 | Mura | 26 | 35 | |
8 | Drava Ptuj | 26 | 30 | |
9 | Rudar Velenje | 26 | 27 | |
10 | Gerečja vas Hajdina | 26 | 26 | |
11 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 25 | |
12 | Dravograd-Avto Grubelnik | 26 | 23 | |
13 | Dravinja | 26 | 13 | |
14 | Šmartno 1928 | 26 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 58 |
2. | Patrick Vodeb | 26 |
3. | Luka Jelen | 22 |
4. | Benjamin Šeško | 21 |
5. | Rok Bratušek | 20 |
6. | Vid Sedej | 19 |
7. | Vito Štrakl | 18 |
8. | Svit Sešlar | 17 |
Teo Razpotnik | 17 | |
10. | Dario Sivonjić | 15 |
11. | Salkan Ahmetović | 14 |
Alen Hohler | 14 | |
13. | Matic Kustrin | 13 |
Jaka Maček | 13 | |
15. | Žan Verdnik | 12 |
Jan Oman | 12 | |
17. | Žan Vreže | 10 |
Gregor Mencigar | 10 | |
Anej Štante | 10 | |
Žan Baskera | 10 |