Sodniki: | Horvat Zamuda Žan (glavni sodnik), Pernat Izidor (1. pomoč), Zagoršek Ljubo (2. pomoč) |
Delegat: | Burjan Slavko |
Št. gledalcev: | 50 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Celje | 5 : 1 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 2 | Mura |
P |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 0 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 3 : 1 | Rudar Velenje |
P |
Maribor | 2 : 0 | Aluminij |
Šampion | |||
---|---|---|---|
Z |
Rudar Velenje | 1 : 2 | Šampion |
P |
Šampion | 2 : 3 | Maribor |
Z |
Šmartno 1928 | 0 : 7 | Šampion |
Z |
Šampion | 9 : 0 | Drava Ptuj |
Z |
Šampion | 2 : 1 | Krško |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 34 | 21 | 4 | 9 | 102 | ||
NK Šampion | 34 | 9 | 4 | 21 | 34 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 17 | 12 | 2 | 3 | 64 | ||
NK Šampion | 17 | 3 | 2 | 12 | 13 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Aluminij | 17 | 9 | 2 | 6 | 38 | ||
NK Šampion | 17 | 6 | 2 | 9 | 21 |
22/23 | 21.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 08.04.2023, ob 15.00 | Šampion | - | Aluminij | 0:3 | (0:1) |
22/23 | 8.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 25.09.2022, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Šampion | 6:0 | (4:0) |
21/22 | 1.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 29.08.2021, ob 17.00 | Šampion | - | Aluminij | 1:6 | (0:1) |
20/21 | 5.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 05.09.2020, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Šampion | 8:0 | (5:0) |
19/20 | 14.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 09.11.2019, ob 11.30 | Šampion | - | Aluminij | 0:3 | (0:2) |
19/20 | 1.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 17.08.2019, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Šampion | 6:0 | (3:0) |
18/19 | 15.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 18.11.2018, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Šampion | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 2.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 25.08.2018, ob 15.00 | Šampion | - | Aluminij | 1:4 | (0:2) |
17/18 | 19.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 31.03.2018, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Šampion | 10:1 | (6:1) |
17/18 | 6.krog | Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 09.09.2017, ob 12.30 | Šampion | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) |
16/17 | 20.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 15.04.2017, ob 11.00 | Šampion | - | Aluminij | 3:0 | (2:0) |
16/17 | 7.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 17.09.2016, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Šampion | 2:0 | (0:0) |
15/16 | 15.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 20.11.2015, ob 15.00 | - | NK Šampion | 5:0 | (0:0) | |
15/16 | 2.krog | Celje, Igrišče Olimp - umetna trava, 23.08.2015, ob 11.00 | - | Aluminij | 1:2 | (0:0) | |
14/15 | 21.krog | Celje, Olimp-umetna trava, 25.04.2015, ob 13.00 | - | Aluminij | 1:4 | (1:2) | |
14/15 | 8.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 23.09.2014, ob 17.00 | - | NK Šampion | 6:0 | (3:0) | |
13/14 | 28.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 23.05.2014, ob 17.00 | - | NK Šampion | 6:1 | (3:0) | |
13/14 | 13.krog | Celje, Olimp, umetna trava, 20.10.2013, ob 16.00 | - | Aluminij | 3:1 | (3:0) | |
12/13 | 19.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 23.03.2013, ob 11.00 | - | NK Šampion | 3:0 | (1:0) | |
12/13 | 4.krog | Celje, Olimp-umetna trava, 25.08.2012, ob 10.00 | - | Aluminij | 0:7 | (0:3) | |
11/12 | 27.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 19.05.2012, ob 11.00 | - | NK Šampion | 3:1 | (2:0) | |
11/12 | 12.krog | Celje, Olimp-umetna trava, 22.10.2011, ob 15.30 | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) | |
10/11 | 18.krog | Celje, Olimp-umetna trava, 05.03.2011, ob 10.30 | - | Aluminij | 0:3 | (0:2) | |
10/11 | 3.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 25.08.2010, ob 17.00 | - | NK Šampion | 5:0 | (3:0) | |
09/10 | 27.krog | Celje, Olimp, 16.05.2010, ob 11.00 | - | Aluminij | 3:1 | (1:1) | |
09/10 | 12.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 24.10.2009, ob 11.00 | - | NK Šampion | 2:3 | (0:3) | |
08/09 | 25.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 29.04.2009, ob 16.00 | - | NK Šampion | 0:0 | (0:0) | |
08/09 | 10.krog | Celje, Olimp (umetna trava), 11.10.2008, ob 15.30 | - | Aluminij | 1:1 | (0:1) | |
07/08 | 14.krog | Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 10.11.2007, ob 10.00 | - | NK Šampion | 0:3 | (0:1) | |
07/08 | 1.krog | Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp, umetna trava, 11.08.2007, ob 18.00 | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) | |
06/07 | 24.krog | Celje, Štadion Olimp-umetna trava, 13.05.2007, ob 10.30 | - | Aluminij | 3:1 | (1:0) | |
06/07 | 11.krog | Kidričevo-umetna trava, Kidričevo-umetna trava, 22.10.2006, ob 10.00 | - | NK Šampion | 1:1 | (0:0) | |
05/06 | 23.krog | Na igrišču v Žalcu, 06.05.2006, ob 16.30 | - | Aluminij | 2:1 | (0:1) | |
05/06 | 10.krog | Kidričevo, 15.10.2005, ob 10.00 | - | NK Šampion | 0:3 | (0:1) |
7. krog | ||
---|---|---|
Gerečja vas Hajdina | 4 : 0 | Šmartno 1928 |
Aluminij | 2 : 0 | Šampion |
Dravograd-Avto Grubelnik | 1 : 6 | Maribor |
Celje | 4 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
Mura | 4 : 1 | Drava Ptuj |
Vipoll Veržej | 0 : 2 | Krško |
Dravinja | 1 : 2 | Rudar Velenje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 78 | |
2 | Celje | 26 | 67 | |
3 | Šampion | 26 | 60 | |
4 | Aluminij | 26 | 55 | |
5 | Krško | 26 | 47 | |
6 | Vipoll Veržej | 26 | 46 | |
7 | Mura | 26 | 35 | |
8 | Drava Ptuj | 26 | 30 | |
9 | Rudar Velenje | 26 | 27 | |
10 | Gerečja vas Hajdina | 26 | 26 | |
11 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 25 | |
12 | Dravograd-Avto Grubelnik | 26 | 23 | |
13 | Dravinja | 26 | 13 | |
14 | Šmartno 1928 | 26 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 58 |
2. | Patrick Vodeb | 26 |
3. | Luka Jelen | 22 |
4. | Benjamin Šeško | 21 |
5. | Rok Bratušek | 20 |
6. | Vid Sedej | 19 |
7. | Vito Štrakl | 18 |
8. | Svit Sešlar | 17 |
Teo Razpotnik | 17 | |
10. | Dario Sivonjić | 15 |
11. | Salkan Ahmetović | 14 |
Alen Hohler | 14 | |
13. | Matic Kustrin | 13 |
Jaka Maček | 13 | |
15. | Žan Verdnik | 12 |
Jan Oman | 12 | |
17. | Žan Vreže | 10 |
Gregor Mencigar | 10 | |
Anej Štante | 10 | |
Žan Baskera | 10 |