Sodniki: | Gabor Iva (glavni sodnik), Casar Kaja (1. pomoč), Cifer Nina (2. pomoč) |
Delegat: | Bukovec Anton |
Št. gledalcev: | 60 |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Kety Emmi Bistrica | 3 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 1 : 0 | Aluminij |
P |
Šampion | 3 : 1 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 1 | Brežice 1919 |
Z |
MB Tabor | 0 : 1 | Mura |
Kety Emmi Bistrica | |||
---|---|---|---|
Z |
Kety Emmi Bistrica | 3 : 0 | Mura |
P |
A2S Celje | 4 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Maribor |
P |
Rudar Velenje | 1 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 11 | 8 | 0 | 3 | 35 | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 11 | 3 | 0 | 8 | 11 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 4 | 4 | 0 | 0 | 17 | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Mura | 7 | 4 | 0 | 3 | 18 | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 |
22/23 | 15.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 12.11.2022, ob 10.00 | Kety Emmi&Impol Bistrica | - | Mura | 0:4 | (0:2) |
22/23 | 2.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 20.08.2022, ob 11.00 | Mura | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 8:0 | (5:0) |
21/22 | 12.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 27.11.2021, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Mura | 1:2 | (1:1) |
20/21 | 6.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 21.10.2020, ob 18.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Mura | 1:7 | (1:3) |
19/20 | 5.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 07.09.2019, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Mura | 2:1 | (0:1) |
18/19 | 26.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 24.05.2019, ob 18.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Mura | 3:0 | (3:0) |
18/19 | 13.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 03.11.2018, ob 11.00 | Mura | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4:0 | (1:0) |
17/18 | 22.krog | Rakičan, Igrišče Rakičan, 21.04.2018, ob 16.30 | Mura | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:0 | (1:0) |
17/18 | 9.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 30.09.2017, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Mura | 3:1 | (3:0) |
16/17 | 19.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 01.04.2017, ob 11.00 | Mura | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:1 | (1:1) |
16/17 | 6.krog | Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 10.09.2016, ob 19.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Mura | 0:3 | (0:2) |
13. krog | ||
---|---|---|
A2S Celje | 2 : 0 | Miklavž |
Maribor | 4 : 0 | Vipoll Veržej |
Mura | 4 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
Drava Dakinda Ptuj | 1 : 2 | Krško |
MB Tabor | 0 : 0 | Aluminij |
Rudar Velenje | 0 : 0 | Dravograd |
Brežice 1919 | 0 : 3 | Šampion |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | A2S Celje | 26 | 67 | |
2 | Maribor | 26 | 67 | |
3 | Dravograd | 26 | 58 | |
4 | Krško | 26 | 53 | |
5 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 42 | |
6 | Mura | 26 | 37 | |
7 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 34 | |
8 | Aluminij | 26 | 31 | |
9 | Rudar Velenje | 26 | 30 | |
10 | MB Tabor | 26 | 28 | |
11 | Vipoll Veržej | 26 | 24 | |
12 | Šampion | 26 | 22 | |
13 | Brežice 1919 | 26 | 19 | |
14 | Miklavž | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tom Kljun | 35 |
2. | Gašper Černe | 20 |
3. | Nejc Krivec | 19 |
4. | Miha Preksavec | 16 |
Lan Lekše | 16 | |
Anej Rudolf | 16 | |
7. | Gregor Medle | 13 |
8. | Nik Hren | 11 |
Jaka Domjan | 11 | |
10. | Maj Škoflek | 9 |
Nino Milić | 9 | |
Luka Schöndorfer | 9 | |
Rok Greif | 9 | |
14. | Nik Krebs | 8 |
Valentin Bolcar | 8 | |
16. | Domen Justinek | 7 |
Klemen Rahle | 7 | |
Martin Hovnik | 7 | |
Vid Pustinek | 7 | |
Marcos Tavares | 7 |