Sodniki: | Gojčič Tomaž (glavni sodnik), Vajda Tadej (1. pomoč), Lovrec Leon (2. pomoč) |
Delegat: | Kontarček Branko |
Št. gledalcev: | 40 |
Drava Dakinda Ptuj | |||
---|---|---|---|
Z |
Krško | 1 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
P |
Drava Dakinda Ptuj | 1 : 3 | Dravograd |
N |
Vipoll Veržej | 2 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
Z |
Drava Dakinda Ptuj | 7 : 1 | Miklavž |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
A2S Celje | |||
---|---|---|---|
Z |
Miklavž | 0 : 4 | A2S Celje |
Z |
A2S Celje | 4 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
Z |
Aluminij | 1 : 4 | A2S Celje |
Z |
A2S Celje | 4 : 0 | Šampion |
Z |
Brežice 1919 | 2 : 3 | A2S Celje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Drava Dakinda Ptuj | 20 | 1 | 3 | 16 | 10 | ||
Celje | 20 | 16 | 3 | 1 | 56 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Drava Dakinda Ptuj | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | ||
Celje | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | ||
Arena Z'dežele | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 11 | 0 | 1 | 10 | 5 | ||
Celje | 11 | 10 | 1 | 0 | 36 |
22/23 | 22.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 15.04.2023, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Celje | 1:4 | (1:3) |
22/23 | 9.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 01.10.2022, ob 18.00 | A2S Celje | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 4:1 | (1:0) |
21/22 | 20.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 07.05.2022, ob 17.00 | Celje | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 1:0 | (1:0) |
21/22 | 12.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 13.11.2021, ob 11.00 | Celje | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 3:1 | (0:0) |
19/20 | 15.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 16.11.2019, ob 11.00 | A2S Celje | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 5:0 | (0:0) |
19/20 | 2.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 25.08.2019, ob 11.00 | Drava Dakinda Ptuj | - | Celje | 0:3 | (0:1) |
18/19 | 16.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 24.11.2018, ob 17.00 | A2S Celje | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:1 | (2:0) |
18/19 | 3.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 01.09.2018, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Celje | 0:5 | (0:1) |
17/18 | 25.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 19.05.2018, ob 11.00 | Celje | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 5:0 | (2:0) |
17/18 | 12.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 21.10.2017, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Celje | 0:2 | (0:0) |
16/17 | 22.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 29.04.2017, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Celje | 1:3 | (1:1) |
16/17 | 9.krog | Celje, Olimp, 01.10.2016, ob 16.00 | Celje | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 3:0 | (1:0) |
15/16 | 16.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-um.trava, 05.03.2016, ob 11.00 | - | Celje | 1:1 | (1:0) | |
15/16 | 3.krog | Celje, Olimp-umetna trava, 02.09.2015, ob 17.30 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 0:0 | (0:0) | |
14/15 | 23.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 12.05.2015, ob 18.00 | - | Celje | 0:2 | (0:0) | |
14/15 | 10.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 04.10.2014, ob 12.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 3:1 | (0:1) | |
13/14 | 19.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 22.03.2014, ob 14.00 | - | Celje | 0:0 | (0:0) | |
13/14 | 4.krog | Celje, Olimp, 24.08.2013, ob 11.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 4:0 | (2:0) | |
12/13 | 16.krog | Ptuj, Mestni štadion Ptuj - U.T., 10.11.2012, ob 11.00 | - | Celje | 2:0 | (1:0) | |
12/13 | 1.krog | Celje, Olimp, 11.08.2012, ob 11.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 6:1 | (2:1) |
3. krog | ||
---|---|---|
Vipoll Veržej | 2 : 1 | MB Tabor |
Dravograd | 2 : 1 | Mura |
Miklavž | 1 : 1 | Brežice 1919 |
Rudar Velenje | 0 : 3 | Maribor |
Drava Dakinda Ptuj | 0 : 5 | A2S Celje |
Aluminij | 0 : 1 | Krško |
Kety Emmi Bistrica | 0 : 0 | Šampion |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | A2S Celje | 26 | 67 | |
2 | Maribor | 26 | 67 | |
3 | Dravograd | 26 | 58 | |
4 | Krško | 26 | 53 | |
5 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 42 | |
6 | Mura | 26 | 37 | |
7 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 34 | |
8 | Aluminij | 26 | 31 | |
9 | Rudar Velenje | 26 | 30 | |
10 | MB Tabor | 26 | 28 | |
11 | Vipoll Veržej | 26 | 24 | |
12 | Šampion | 26 | 22 | |
13 | Brežice 1919 | 26 | 19 | |
14 | Miklavž | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tom Kljun | 35 |
2. | Gašper Černe | 20 |
3. | Nejc Krivec | 19 |
4. | Miha Preksavec | 16 |
Anej Rudolf | 16 | |
Lan Lekše | 16 | |
7. | Gregor Medle | 13 |
8. | Jaka Domjan | 11 |
Nik Hren | 11 | |
10. | Luka Schöndorfer | 9 |
Maj Škoflek | 9 | |
Nino Milić | 9 | |
Rok Greif | 9 | |
14. | Valentin Bolcar | 8 |
Nik Krebs | 8 | |
16. | Martin Hovnik | 7 |
Domen Justinek | 7 | |
Klemen Rahle | 7 | |
Alex Gajanić | 7 | |
Luka Benotič | 7 |